Lion 2016 tr-TR

Lion (2016)

(Dram - Biyografi)
2016
IMDB
8.1
(21) 4 151 0 5
147
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
21 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Ocak 2018

Uzun zaman sonra ilk kez gözümden yaş düşürmeyi başarmış olan bir film getirdim size. Gerçek hayata dayanan filmler eminim benim kadar sizi de etkiliyordur. Çünkü bu filmler bende çok farklı bir etki bırakıyorlar. Sahnelerinden çok, hikayenin tümü uzun bir süre aklımdan çıkmıyor. İşte bu film de onlardan biri ve önümüzdeki birkaç hafta aklımdan çıkmayacağı kesin. Öncelikle küçük yaşta kaybolan bir çocuğumuz var. Filmimiz baştan sona bu çocuğumuzun ve onun yıllar sonra gelen ''ailemi bulmalıyım'' hissi etrafında dönüyor. Kendinizi yerine koyup bol bol düşünebileceğiniz koca bir dram. Özellikle filmin ilk yarısında sürekli olarak ''Ya benim başıma gelseydi ne yapardım?'' diye düşünmekten kendimi alamadım. Dediğim gibi nefis bir hayat hikayesi ve nefis bir dram izleyeceksiniz. Hani şu ''Yürek dağlayan'' terimi var ya, heh işte o terimi bu film için kullansam hiç de yanılmış olmam. Bu arada aşırı anlamlı diyalogları ile Nicole Kidman'ı da izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Lion - Lion

filmine yorum yap!
Serkan B.
31 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Belirli aralıklarla boğazınızda bir yumruk hissi uyandıran, iyi işlenmiş bir gerçek yaşam öyküsünün sahnelenişini izleyeceksiniz.
Boşahsiyet
29 Mayıs 2021
Çaylak
Çok çok iyi bir filmdi. Yukarıda da yazıldığı gibi gerçek hayattan alıntı bir hikaye. İzlemelisiniz..
emRe
28 Mayıs 2021
Çaylak
Gayet güzel, izlenmesi gereken bir film, tavsiye ederim.
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Hem üzücü hem ilgi çekici bir hikaye. Başarılı bir dram.
sıla ö.
09 Şubat 2021
Sıkı Üye
Milyoner filmine benziyor biraz. O filmde olduğu gibi bu filmde de ağlamaktan helak oldum çok güzeldi. Hikaye güzel olduğu kadar oyuncular da güzeldi mükemmel bir film.
Hypatia
16 Ocak 2021
Sıkı Üye
Hayatta en az bir kez izlenilmesi gereken nefis bir film. Yürek burkan bir hikaye. Gözyaşlarınızı durduramayacaksınız.
Eray
18 Ekim 2020
Sıkı Üye
Gerçekten muazzam bir filmdi, kesinlikle izlenilmesi gerekenlerden.
Jennifer F.
13 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Film beni bitirdi. Aslında film değil gerçek olduğu için daha çok etkilendim. Demek böyle kaybolan binlerce çocuk bunları yaşıyor belki daha kötüsünü... Kesinlikle izleyin ağlama garantili.
Hatem Ben Arfa
19 Ağustos 2020
Çaylak
Yaşanmış olay olabilir, ben film olarak yorumumu yaparım. Başrol oyuncusu berbattı. Rolle uyuşmamış. Böyle bir konuya rağmen filmin duygusu düşüktü. Puanını kesinlikle hak etmiyor. Aynı türlere göre cılız bir film, aksiyon da duygu da düşük. tavsiye etmem vesselam.
Lavin E.
12 Temmuz 2020
Çaylak
Yeni bitirdim filmi ve çok güzeldi hele sonundaki videolar muhteşemdi...
Daha fazla yorum11
lion konusulion izlelion yorumlarlion filmi konusuağlatan filmlerağlatma etkili filmleratlatan film önerileriağlatan film tavsiyeleriduygusal filmlerduygusal film önerileriduygusal film tavsiyelerien iyi duygusal filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.