Not Defteri 2004 tr-TR

Not Defteri (2004)

(Dram - Romantik)
2004
IMDB
7.9
(11) 4 153 0 5
146
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
11 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
06 Şubat 2018
Filmimiz, kasabaya gelen genç, güzel bir kız ve onu karnavalda görür görmez vurulan delikanlımız etrafında dönüyor. Kızımız, ailesiyle geçireceği sakin bir yaz hayal ederken birden karşısına çıkan bu adam ile çeşitli aşk dolu maceralara çıkıyor. Tam anlamıyla rüya gibi bir yaz geçiriyorlar fakat kızımızın ailesi zengin, yağız delikanlımızın da sadece gönlü zengin olunca bazı sorunlar baş gösteriyor. Üstelik araya bir de 2. Dünya Savaşı girince bu şahane çiftimiz kopmak zorunda kalıyor... Bu filmin duygulandıramadığı insana ben henüz rastlamadım. Hani bazen kafanızı yastığa koyduğunuzda ya da durakta otobüs beklerken aniden aklınıza gelen film sahneleri vardır ya, işte yıllar önce izlememe rağmen bu filmden kesitler sürekli aklıma gelir durur. işin özü, nefis bir aşk izleyeceksiniz, peçetenizi ve varsa sevgilinizi film boyunca yanınızdan eksik etmeyin. Hadi tadını çıkarın ve sonra da nemli gözlerle aşağıya düşüncenizi yorum olarak bırakın!

Not Defteri - The Notebook

filmine yorum yap!
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Romantik film kategorisinin önde gelen filmlerinden birisi.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Romantik filmleri pek sevmesem de bu ve "50 First Dates" favorilerimdendir.
gözleri yaşlı
02 Nisan 2021
Çaylak
Filme hiç beklentim olmadan başlayıp çok etkilenerek çıktım. Abartmalarının nedenini şu an daha iyi anlıyorum. Abartmaya değecek bir film.
Nazlı Ç.
16 Şubat 2021
Çaylak
"Neymiş bu bu kadar abartılan romantik film ya" diye söylenip sonunda izlediğim ve abartıldığı kadar da olduğunu gördüğüm bir dram-romantik film. Eskiyeceğini düşünmüyorum asla.
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
"Dram-Aşk" kategorisi denince direkt bu film aklıma geliyor. Bilmiyorum kaç defa izledim ama her izlememde aynı duygusallığı yaşatan bir film.
Arşivci
28 Mart 2020
Sıkı Üye
Konusunu Kore filmlerinden alan ancak başarı konusunda da onları aratmayan duygu yüklü bir film. İzleyin :)
kader E.
17 Mart 2020
Mükemmeldi, izlemeyen varsa tavsiye ederim...
Aslı T.
09 Aralık 2019
Çaylak
Romantik film türünü pek tercih etmesem de, bu filmi sevdim :)
Betül Ö.
11 Şubat 2018
Sıkı Üye
Biri benden ne zaman aşk filmi tavsiyesi istese bunu söylüyorum o kadar güzel ki.
Caner M.
08 Şubat 2018
Sıkı Üye
Senaryosu ve oyunculukları ile sayılı aşk filmlerinden biri. Biraz duygulanmak ve romantizm dolu dakikalar yaşamak isteyenler için ideal.
Daha fazla yorum1
the notebook filmi konusuthe notebook filmi oyuncularıthe notebook filmi yorumlarthe notebook filmi fragmanıaşk filmleriromantik film önerileriryan gosling filmlerirachel mcadams filmlerietkileyici filmlerunutulmaz filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.