Ölüm Uykusu 2011 tr-TR

Ölüm Uykusu (2011)

(Gerilim - Dram)
2011
IMDB
7.2
(22) 4 92 0 5
82
10
İZLEDİM
SONRA İZLE
22 Yorum
IMDB
7.2
BU FİLM
11b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
27 Ocak 2018
Bir apartman görevlimiz var, fakat adamımız mutlu olanlara karşı içten içe tripli. Hatta kendisi tam anlamıyla bir psikopat desem hiç de yalan olmaz... Hani bazı filmler vardır, film aslında bittiğinde başlar... ''Ne filmdi be!'' deyip gözleriniz boşluğa dalar ve çekimleri günlerce sürecek olan bir film başlayıp gider kafanızın içinde. Heh işte, bu film de benim için tam olarak o tür filmlerden. Sadece senaryonun farklılığı bile sizi günlerce düşünmeye itecek. Gece başınızı yastığa koyup tavana baktığınızda da kesinlikle aklınıza gelecek filmlerden. Yalnız, şunu da ekleyeyim; filmimiz oldukça rahatsız bir konuyu işliyor. Bu yüzden güzel bir etkiden çok sizde ''rahatsız'' bir etki bırakacak. Sürekli olarak bir merak duygusu içinde izleyeceğiniz nefis bir film. Hatta yer yer gerileceğiniz de kesin. E hadi, tadını çıkarın!

Ölüm Uykusu - Mientras Duermes

filmine yorum yap!
Filmmath
14 Ekim 2021
Çaylak
Çok fazla geriyor film, gerilim sevenler kaçırmasın derim.
Daphne
28 Eylül 2021
Sıkı Üye
Hem gerildim hem de rahatsız oldum. Sonunu da biraz daha farklı hayal etmiştim.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Rahatsız edici olmasına rağmen beğendiğim bu filmi herkese önerebileceğimi sanmıyorum. Hassas düşüncelere sahip olanların izlememesini öneririm. 2-3 ay önce izlemiş olmama rağmen hala kalın kaşlı, kafasının tepesi kel olan erkeklerden uzaklaşıyorum.
drsecil
24 Temmuz 2021
Çaylak
Bitince koltukta çakılı kalıp düşündüren bi film. İspanyol sineması yine şaşırtmadı, harika!
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
İspanyolların gerilim gizem türündeki başarısı gözlerimi yaşartmaya devam ediyor, daha fazlasına ihtiyacımız var lütfen!
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Kan donduran bir sapkınlık. İspanyollardan bir başarılı gerilim daha.
Onur B.
07 Şubat 2021
İspanyol filmlerinin hastasıyım. Filmin sonunda olayın annesi ile bağlantılı olabileceğini düşünen bir tek ben miyim acaba :)
NevermoreDotA M.
27 Kasım 2020
Sıkı Üye
Luis Tosar'ın mükemmel aktörlüğünün dışında çok iyi kurgulanmış bir film. Hayatı boyunca sevgisizlik yaşamış biri olduğu için ana karakteri kendime yakın gördüğümden olabilir bu filmi çok sevdim. Kesinlikle iyi bir psikolojik gerilim filmi. 7/10
Jennifer F.
15 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Film çok sürükleyici başlasa da sonu hüsran, boş zamanınız varsa izleyin...
Gökçen Y.
03 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Benim için tüyler ürperticiydi diyebilirim, başroldeki abimizi uzun bir süre göresim yok.
Daha fazla yorum12
mientras duermes konusumientras duermes izlemientras duermes yorumlarölüm uykusu konusuölüm uykusu imdbölüm uykusu izleölüm uykusu yorumlarispanyol filmi önerileriispanyol gerilim filmlerien iyi ispanyol filmi tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.