Panik Odası 2002 tr-TR

Panik Odası (2002)

(Gerilim - Suç)
2002
IMDB
6.8
(15) 4 91 0 5
85
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
15 Yorum
IMDB
6.8
BU FİLM
10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
19 Ağustos 2019
Filmimiz, eşinden ayrıldıktan sonra küçük kızıyla birlikte büyük bir ev satın alan bir kadının yaşadıklarını konu alıyor. Ev büyük olunca, içinde bir de gizli ve ultra güvenli bir oda da bulunuyor haliyle. İşte filmimiz de bu evde yaşanan gerilim dolu olayları konu alıyor... Öncelikle filmimizin yönetmen koltuğunda, bizlere "Seven", "Fight Club" ve nice iyi filmleri de kazandırmış olan başarılı yönetmen "David Fincher" oturuyor. İtiraf etmek gerekirse beni de bu filmi izlemeye bu bilgi çekti diyebilirim. Ayrıca filmimizdeki kamera açıları, sahne geçişleri ve oyuncu kadrosu da şahane. Hatta küçük kızı oynayan Kristen Stewart'ın ilk rolüymüş bu. Şöyle tek mekanlı filmleri seviyorsanız, "Şimdi ne olacak?" diye merak edip gerilmek istiyorsanız bu film tam sizlik olabilir. İzledikten sonra olumlu ya da olumsuz yorumunuzu aşağıya yazarak filmi izlemekte kararsız olan kişilere de fikir vermiş olursunuz. Hadi tadını çıkarın!

Panik Odası - Panic Room

filmine yorum yap!
Firdes Ü.
24 Ekim 2021
Bazı mantık hataları dışında güzel bir film. Çerezlik izlenebilir. Beklentim büyüktü, karşılamadı.
Melisa G.
16 Ekim 2021
Usta Yorumcu
Filmin insanı gerdiği doğru. Çok fazla soru sormadan izlemek en doğrusu.
Daphne
08 Eylül 2021
Sıkı Üye
Filme bayıldım. Jared Leto her zamanki gibi karizma. Gerilime doydum diyebilirim.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Filmi annem ile birlikte izlememden dolayı mı bilemem ama baya etkilendiğim bir film olmuştu. Yalnız bir sorum var; 2 KİŞİ NEDEN KOCAMAN EVLERE TAŞINIRSINIZ Kİ?
Eray
10 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Filmin kamera çekimi ve oyunculukları çok iyi. Gerilimiyle de sonuna kadar izleyiciyi tutan bir yapım olmuş. Ben beğendim, izleyin derim.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
İzlerken bayağı gerildim, sıkmadan kendini izletiyor.
filmkolik D.
08 Şubat 2021
Çaylak
Ben filmi beğendim, gerilimi güzeldi fakat sonu daha tatmin edici olabilirdi sanki.
Nilgün A.
26 Aralık 2020
Çaylak
Uzun zamandır bir filmde bu kadar heyecanlanmamıştım. Filmin ana konusu çok mükemmel olmasa da karakterlerin kurtulma çabası filmi izlettiriyor. Genel olarak güzel bir filmdi.
Jennifer F.
13 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Filmi Jodie Foster için açmıştım, müziklerini Howard Shore'un yaptığını görünce çok memnun oldum ve izlemeye devam ettim film çok güzel ve sürükleyiciydi oyuncu kadrosu da çok iyiydi buna benzer bir film ararsanız 'Stash House' filmini tavsiye edebilirim.
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Anne ve kızın kurtulma çabası. Jared abimizi ilk izlediğim filmdi, güzel mi? güzel. Fakat harika mı? değil maalesef.
Daha fazla yorum5
jodie foster filmlerijared leto filmleridavid fincher filmleripanic room konusupanic room yorumlarpanic room oyuncularpanic room izlepanik odası oyuncularpanik odası izlepanik odası konusugerilim filmi önerileritek mekan filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.