Para Avcısı 2013 tr-TR

Para Avcısı (2013)

(Biyografi)
2013
IMDB
8.2
(18) 4 171 0 5
155
16
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
02 Aralık 2017

Hırslı bir borsacımız var. Kendisi DiCaprio'nun ta kendisi... ''Borsa'' dedim diye de ''öğh borsa mı?'' şeklinde tepki verenleriniz olduysa da şunu söylemeliyim ki filmin hiçbir sıkıcı noktası yok. Hatta sizi yer yer gaza getirip ''ya sen nasıl bir adamsın!'' şeklinde bol kahkahalı naralar da atmanızı sağlayacak accayip keyifli bir film. Bu arada filmimizde bolca müstehcen sahne mevcut, sonra kulağımı çınlatmayın. İlk zengin olanınız beni unutmasın bak gözüm üstünüzde... Hadi tadını çıkarın!

Para Avcısı - The Wolf of Wall Street

filmine yorum yap!
melisasas
02 Mayıs 2021
Çaylak
Film çok güzel ve anlamlı. Sadece müstehcen sahneler biraz aşırıydı, aileyle izlemenizi tavsiye etmem.
Esra K.
21 Nisan 2021
Çaylak
Aşırı eğlenceli bulduğum bir DiCaprio filmi daha.. Eğlenceli, vakit geçirmek için ve de biraz hırs yapmayı sevenler için harika :)
Zeynep E.
09 Nisan 2021
Çaylak
"Borsa asla kaybetmez" lafının filmi diyebilirim. Ve para insanı nasıl bozar... Fena bir film değildi, sadece biraz fazla uzundu, daha kısa tutulsa daha iyi olabilirmiş bazı sahneler sıkıyor izlerken ama tavsiyemdir.
Axinel
15 Mart 2021
Sıkı Üye
Film belki biraz uzun olabilir ama her sahnesi eğlenceli geçen bir filmdi.
UğurKibrit
03 Aralık 2020
Sıkı Üye
Gerçek hayattan alıntı olduğunu bilmeniz gerek öncelikle. Hele ki borsa işleriyle de ilgiliyseniz filmde kendinizi bile küçük çaplı olarak bulabilirsiniz :) Herkes hayal kurar sonuçta. Filmi izledikten sonra film hakkında daha çok bilgi edinmek isteyeceksiniz.
taner ö.
06 Ekim 2020
Çaylak
Vakti olanlar için güzel bir film, öyle ahım şahım değil ama izlettirir.
Gökçen Y.
07 Eylül 2020
Usta Yorumcu
Bu kadar beğenilmesini ve aldığı puanı hak etmediğini düşünüyorum, ayrıca gereksiz uzun çok sıkıldım izlerken.
ayten Y.
20 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Klasik Leo filmlerinden. Catch me if You Can'e benziyor ve ben onu daha fazla seviyorum. Filmi izlediğinize asla pişman olmayacaksınız.
Mete F.
24 Temmuz 2020
Film uzun ama izlediğinize değiyor, ayrıca Martin Scorsese gibi bir yönetmenin çektiği film. (Genelde yaşanmış olaylar üzerine filmler çeken bir yönetmen)
Aşkın K.
27 Haziran 2020
Usta Yorumcu
Bu roller tam Leo'ya göre. Dolandırıp sonra parayı ezme konusunda uzman. Öyle kazanıyor ki harcarken ben yorulmuştum... Soluksuz izleyeceksiniz.
Daha fazla yorum8
the wolf of wall street konusuthe wolf of wall street izlethe wolf of wall street yorumlarpara avcısı filmi konusugirişimcilik filmlerizengin olma filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.