Paralel Evren 2013 tr-TR

Paralel Evren (2013)

(Bilim Kurgu - Gizem)
2013
IMDB
7.2
(36) 4 174 0 5
150
24
İZLEDİM
SONRA İZLE
36 Yorum
1s 30dk
IMDB
7.2
BU FİLM
21b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018

Neden bilmem, 2-3 kez es geçmiştim bu filmi. Aslında birkaç kez göz atmış ama sürekli fazla amatör ve boş bir film diyerek öylece bırakmıştım. Çok açık söylüyorum; salakmışım. Bunu diyorum, çünkü sizin de bu hataya düşmenizi istemiyorum. Bilim kurgu olarak geçse de, düşük bütçeli nefis bir gerilim izleyeceksiniz. Paralel evren, zaman mekan kırılması gibi beyin yakan konulara ilgiliyseniz de alacağınız zevk birkaç katına çıkacaktır. Üstelik bu film doğaçlama olarak ilerlemiş bir film. İnanması zor fakat, tek mekanın getirdiği kolaylıklardan biri de bu olsa gerek. Bu arada dediğim gibi filmimiz tek mekan filmlerinden. İlk 15-20 dakikayı sabrederek geçirirseniz sonunda ödülünüzü alacaksınız. Beyninizi çok yakmadan, doya doya izleyin. Teşekkürler'i de aşağıya bırakırsınız... Hadi tadını çıkarın!

Paralel Evren - Coherence

filmine yorum yap!
Yasel
23 Ekim 2022
Çaylak
Düşük bütçeli bir film. Çekim tarzını beğenemesem de tam beyin yakmalık.
Ayhan B.
11 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Benim için değişik bi deneyim oldu. Herkesin sevebileceği bi film değil ama denenmesi lazım.
Helinn
08 Mayıs 2022
Sıkı Üye
İnanılmaz zekice detaylar içeren beyni jöle kıvamına getiren bi filmdi. İnsan beyniyle çok iyi oynuyor, film hakkındaki inceleme videolarını da izledikçe daha iyi anlayacaksınız, iyi seyirler.
Ecem1953
04 Şubat 2022
Çaylak
İlk youtube'da görüp izlemiştim, hatta filmin sonunda söylediğim ilk şey 'böyle bir film nasıl youtube'da olabilir?' olmuştu.. Genelde iyi bir film için google'da en az yarım saat aramamız gerekirken bu filmi şıp diye youtube'da bularak bütün şansımı kullanmıştım herhalde, çok harika bir senaryo.
Kez U.
11 Kasım 2021
Harika bir filmdi. Aynı zamanda anlamı da çok derin. Mutlaka izleyin ve mutlaka film analizini okuyun. Çünkü birkaç saniyeye film hakkında bütün düşüncelerinizi değiştirecek bilgiler okuyacaksınız.
selin ç.
29 Eylül 2021
Çaylak
Bence türünün güzel bir örneği. İşlenme tarzını sevdim, tavsiye ederim.
Daphne
01 Eylül 2021
Sıkı Üye
Biraz zor da olsa sonunda anlayabildiğim, gerçekten beyin yakan bi film. Bence birkaç defa izlenilmeli.
alone D.
18 Ağustos 2021
Çaylak
Basit işlenmiş ama fena değildi. Yine de tavsiye etmem, boşa zaman kaybı.
Ahmet Y.
30 Temmuz 2021
Sıkı Üye
İzlediğim en iyi yapımlardandı, beynim kül oldu, kesinlikle tavsiye :)
Şevval A.
14 Temmuz 2021
Gayet güzel bi konusu varken nasıl bu kadar karışık anlatmayı başarmışlar anlayamadım. Sonu da ayrı anlamsız bitti. Olay güzel, hatta yer yer "yuh artık" falan dedik ama geneli fazla kopuk geldi bize. Yine de izlenmeyecek kadar da kötü değil.
Daha fazla yorum26
coherence konusucoherence yorumlarcoherence izleparalel evren izleparalel evren filmi konusuparalel evren konulu filmlerbeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.