Polar 2019 tr-TR

Polar (2019)

(Aksiyon - Suç)
2019
IMDB
6.5
(13) 4 67 0 5
61
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
IMDB
6.5
BU FİLM
16b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
29 Ocak 2019

Öncelikle söylemek istiyorum ki; Fazlasıyla +18 sahnelerin bulunduğu, renkli bir atmosfere sahip, 2 saatlik "Vurdulu Kırdılı" bir Netflix filmi izleyeceksiniz. Yani bunları baştan söyleyeyim de, bu kriterler sizlik değilse aşağıya kadar okuyup zaman kaybetmeyin, başka tavsiyelere geçin istedim. Şimdi filmimiz, başarılı ve emekli olmaya yakın bir kiralık katilin kendini içinde bulduğu hayatta kalma mücadelesinden çıkmaya çalışmasını konu alıyor... Belki de yıllardır Mads Mikkelsen'ı şöyle bir rolde hayal ediyordum. Soğukkanlı hali ile nefis bir suikastçi olur diyordum ve öyle de olmuş. Yukarıda da söylediğim gibi, filmimizin birkaç yerinde aşırı +18 sahneler var sonra kulağımı çınlatmayın. Ayrıca filmimizde bir de aşırı renk kullanımı göreceksiniz uyarayım. Yani nasıl "Mad Max Fury Road" filminde uçuk renkli karakterleri izledik, bu filmde de öyle detaylar göreceksiniz. Neon renkler, hippi karakterler, sahne geçişleri... Bir de son bir not; Lütfen bu filmi "John Wick" ile kıyaslamayın. Yani hiçbir filmi başka filmle kıyaslamayın da bu filme bunu yaparsanız üzülürsünüz. Beklentinizi yüksek tutmadan, şöyle silahlı, kanlı bir vurdulu kırdılı film izleyeyim diyorsanız bu film sizlik olabilir. E hadi tadını çıkarın!

Polar - Polar

filmine yorum yap!
Tahaa K.
04 Eylül 2021
Çaylak
Arkadaş ortamına uygun bir film, oldukça güzel fakat bir John Wick olamaz.
Yiğit B.
27 Haziran 2021
Sıkı Üye
Bir John Wick olmasa da içinde aksiyondan durulmuyor! Keanu Reeves gibi aksiyon üstüne eğitim almış gibi duruyor Mr.Mikkelsen. Puanım: 10/10
Kaan A.
02 Mayıs 2021
Sıkı Üye
John Wick, Hardcore Henry gibi saf aksiyon filmi. Olay örgüsü de güzel, içinde Türkiye'den de hafifçe bahsediliyor. Böylece arkadaşlarla izlerken 'as as bayrakları' esprisine de katlanabiliyorsunuz. Tabi Monk moddaysanız ya da nofap'ta veyahut dindarsanız bayağı erotik sahneler içeriyor hem de bayağı.
Miraç I.
26 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Başroldeki oyuncuyu hiç sevmiyorum. Nedense ısınamadığım bir oyuncu, onun için de izleme listemde uzunca bir süre kaldı ama şans verip izleyeyim dedim, iyi ki de izlemişim, burada role tam oturmuş. Güzeldi, sıkmadan su gibi akıyor film.
Çetin K.
03 Ekim 2020
Çaylak
O kadar renkli bir atmosfere sahip ki kesinlikle aile ile izlenmemeli. Konusu +18 olan filmlerden bir tık aşağı yani, az kalmış öyle oluyormuş. Aile ile izlemeyiniz!
Ownercan
09 Ağustos 2020
Sıkı Üye
Bütün film sürekleyici geçiyor ama sonunda senarist sıkılmış galiba saçma bitti...
Yigittheripper
30 Haziran 2020
Usta Yorumcu
hannibal, jagten gibi yapımlarda oyunculuk böyle yapılır diye ders veren Mads Mikkelsen abim bu filmde de döktürüyor. Mads Mikkelsen, Liam Neeson, Denzel washington ve Tom hanks bu adamların filmine denk gelirseniz düşünmeden açıp izleyin. Harika bir aksiyon filmiydi bu arada.
Akif Feyzioğlu
21 Haziran 2020
Sıkı Üye
Vay be dedirten bir film. Aksiyon seviyorsanız kaçırmayın.
Umut Ö.
28 Mayıs 2020
Sıkı Üye
Mads Mikkelsen'ı sevenler izlediğine pişman olmayacak, aksiyon filmi arayanlar kaçırmasın.
kubilay ü.
08 Mayıs 2020
Çaylak
İzlediğim en kötü yapımlar arasında diyebilirim. Sadece başladığım için sonunu getirdim. Atlaya atlaya izledim, tavsiye etmiyorum. Puan 3/10 o da başroldeki Hannibal abimizin hatrına.
Daha fazla yorum3
polar filmipolar 2019polar filmi konusunetflix filmlerifilm önerileri2019 filmleri2019 film önerileri2019 netflix filmlerinetflix film tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.