Sharper 2023 tr-TR

Sharper (2023)

(Gerilim - Suç)
2023
IMDB
6.7
18
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
1s 56dk
IMDB
6.7
BU FİLM
5.3b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
21 Şubat 2023

Filmimiz, bir kitapçıda çalışan genç bir adamın, güzel bir kızla tanışmasıyla başlıyor. Film bir süre bu ikilinin yaşadıklarına odaklansa da sonra bir şeyler oluyor ve film sizi bambaşka bir olaylar zincirinin tam ortasına bırakıveriyor. Filmin konusuna çok fazla değinmeden düşüncelerimi yazmak istiyorum... Ben bu filmi gerçekten sevdim. İçindeki entrikalar ve filmin akıcı kurgusu beni gerçekten yakaladı. Filmi izlerken bir an durdurup "Gerçekten keyif alıyorum.." diye bile düşündüm ki bildiğiniz gibi bu hissi yaşatan film çok azdır... Film, "Dolandırıcılık" gibi bir konuyu işlediği için bende biraz Focus filmi tadı da bıraktı. O filmi de izlediyseniz bu filmden de benzer bir tat alabileceğinizi söyleyebilirim. "Eğlendirsin" kategorime girecek kadar eğlenceli olmadığı için bu filmi "Gerileyim" kategorimde size tavsiye etmek istedim.. Her ne kadar aslında tam olarak bir "Gerilim" filmi olmasa da yine de ara ara yoklamıyor da değil. Seyir keyfi yüksek, biraz da sürprizli bir şeyler izlemek istiyorsanız bence bu filme bir şans verin ve sonra da yorumunuzu aşağıya bırakın... Hadi tadını çıkarın!

Sharper - Sharper

filmine yorum yap!
Kayzer S.
18 Mart 2023
Biraz zorlama... "Ezel"vari bir havası var. Ama kötü denilmez.
Yeni N.
14 Mart 2023
Mükemmel bir filim gerilimdi, budur ya emeğinize sağlık tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Aslı B.
08 Mart 2023
Çaylak
Güzel, etkileyici, beğendim. Biraz karışık gibi ama sonradan taşlar yerine oturuyor. İzleyin.
Şule S.
08 Mart 2023
Çaylak
Sürprizi bol iyi bi filmdi. Sevdim. Tavsiye de ederim.
Hazal C.
04 Mart 2023
Sıkı Üye
Çok zekiceydi her şey. Böyle filmleri seviyorum. Dizi de olabilirmiş gibi geldi bana, bilemedim :)
Mustafa
03 Mart 2023
Usta Yorumcu
Beklentimi çok yüksek tutmadan izlediğim bu film keyifle sonuna kadar izletmeyi başardı. Filmde tek tek karakterleri tanıdığımız sahneler ve bu sahnelerin sırası çok akıllıcaydı. Rutin sırayla çekilen bir film olsa muhtemelen bu kadar etkileyici olmazdı. Son yıllarda böyle filmlere açız…
Büşra Ö.
02 Mart 2023
Çaylak
Bence film 'etkilesin' kategorisinde olmalıydı çünkü beni çok etkiledi. Ters köşe filmleri çok seviyorum bu film de baştan sona kadar öyleydi, bu arada başroldeki abimizi başta Henry Cavill sanan bi tek ben miyim :)
sıla ö.
01 Mart 2023
Sıkı Üye
Film başında tahminim vardı, onu çürüttü, ortasında vardı onu da çürüttü, sonunda vardı e onu da çürüttü film bitti ama benim yine bi tahminim vardı.. Şimdi böyle olacak derken film bitti ve tahminim ortada kaldı. Gayet keyifliydi.
Tuğba K.
27 Şubat 2023
Çerezlik gibi başlayıp beğendiğim bir film oldu, keyifliydi. Sonu da başı da bir bütün halinde içine çekiyor izleyiciyi.
Nihat Ü.
22 Şubat 2023
Sıkı Üye
Birkaç kez şaşırttı. Filmin ilk yarısında Julianne Moore göremeyince yanlış filmi mi izliyorum diye düşündüm :) ama meğer filmin akışı öyleymiş. Tavsiye ederim.
Daha fazla yorum0
sharper filmisharper filmi konususharper filmi yorumsharper konususharper yorumlar2023 filmlerien yeni film önerilerisoygun filmleridolandırıcılık filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.