Solgun Mavi Gözler 2022 tr-TR

Solgun Mavi Gözler (2022)

(Suç - Gizem)
2022
IMDB
6.7
11
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
6 Yorum
2s 8dk
IMDB
6.7
BU FİLM
2.3b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
11 Ocak 2023

Aranızdan Elis ve İrem Uğurlu'nun da tavsiye olarak gönderdiği bu Netflix filmi, 1830'lu yıllarda yaşanan bir dizi cinayet sonrası olayı çözmesi için tutulan bir dedektifin yaşadıklarını konu alıyor. Dedektifimiz olayları çözmeye çalışırken kendisine yaklaşan meraklı bir askeri öğrenciden gelen yardım teklifini de kabul ediyor ve 2 kişi düşüyorlar cinayetlerin peşine... Öncelikle tam da kendi yıllarının atmosferini yansıtan sakin, dingin ve sessiz bir film izleyeceksiniz. Beklentiniz farklıysa hemen diğer tavsiyelere geçin derim çünkü 2 saatlik bu film, sabredince ödülünü almayı seven, daha sabırlı veya zamanı bol kişiler için... Hala buradaysanız size bir de müjde; Filmde ünlü yazar Edgar Allan Poe'nun da gençliğini izliyoruz... Ben filmi gayet keyifli buldum. Sadece süresi 1 tık uzun ve türü biraz sakin olduğu için mümkünse uyumaya yakın ve gözünüz telefon bildirimlerindeyken izlemeyin derim. Bunun yanında filmi Christian Bale'in nefis oyunculuğunu göreyim diye izlemiştim fakat Harry Melling'ın oyunculuğu beni şaşırtmayı başardı... Bu türü sevenlerdenseniz, beklentinizi orta karar tutup bu filmi izleyin derim... Hadi tadını çıkarın!

Solgun Mavi Gözler - The Pale Blue Eye

filmine yorum yap!
Özgür A.
31 Ocak 2023
Çaylak
Olağan Şüpheliler, Contratiempo, El Cuerpo ve Bıçaklar Çekildi filmlerini izleyip de bunu izlememek olmaz... Yine ters köşe oldum :)
Gokhankozan
26 Ocak 2023
Sıkı Üye
Imdb puanı bana kalırsa düşük verilmiş. Yer yer tempo düşse de bir bütün olarak iyi bir film.
Nihat Ü.
18 Ocak 2023
Sıkı Üye
Beklentim çok değildi ama ben beğendim filmi. Biraz da izlediğiniz andaki durumunuza göre değişiyor bence. Kafanız boşsa rahatça izlersiniz ama heyecan arıyorsanız beğenmezsiniz.
Mehmet C.
15 Ocak 2023
Sıkı Üye
2012 yapımı Kuzgun filmini izlemiş olanlar kıyaslama yapacağı için bu filmi sevememişler onları anlamak lazım ama bence kötü bir film asla değil. Christian Bale'in ağlayışını bir daha nerede görebiliriz ki :) Edgar Allan Poe bu filme sadece renk katmış denebilir. Oynayan Harrt Melling ise bu rolüyle bir yerlerde ödül almalı.
Hacer Ö.
15 Ocak 2023
Sıkı Üye
Başrolde Christian Bale'i görünce tamam dedim, bu film izlenir.. ama maalesef 2 saatim boşa gitti. Sonunu zor getirdim. Senarist de fark etmiş olacak ki finale doğru bir ters köşe yapayım da durumu kurtarayım demiş... ama yine de mantık hatalarından kendini kurtaramamış. Demek ki neymiş; Her başarılı oyuncunun her filmi güzel olamayabilirmiş... Tercih sizin.
Özlem Ç.
14 Ocak 2023
Sıkı Üye
Dönem filmlerini sevmediğim halde bir şans vermek istemiştim ama yeterince sabırlı değilmişim, bitiremedim. Akıp giden bir film değil, fazla durgun ve kasvetli.
the pale blue eye konusuthe pale blue eye filmi konusuthe pale blue eye filmi yorumsolgun mavi gözler filmien yeni netflix filmlerinetflix film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.