Tetikçiler 2012 tr-TR

Tetikçiler (2012)

(Gerilim - Dram)
2012
IMDB
7.4
(10) 4 100 0 5
91
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
IMDB
7.4
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Ocak 2018
Filmimiz, zaman yolculuğunun bulunup, yasa dışı olarak kullanıldığı 2072 yılında geçiyor. Bu teknolojiyi elinde tutanlar da ne zaman birinden kurtulmak isteseler kişiyi 30 yıl geriye gönderiyorlar. "Ee ne güzel işte öldürmüyorlar..." diyorsunuz ama o kısım biraz karışık. "Tetikçiler" ismindeki çalışanlar da gelecekten gönderilen bu insanları öldürüp temizleme görevindeler... İşin özü; Beyin yakma etkili nefis bir film izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Tetikçiler - Looper

filmine yorum yap!
Ayhan B.
01 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Makul bi film, beyin yakan değil de daha çok bilim kurgu-aksiyon tadında.
Buket D.
20 Mart 2022
Sıkı Üye
Ya çok seversiniz ya hiç sevmezsiniz, ben sevmedim. Beyin yakan film çok izledim çok da severim ama bu sıktı.
ayten Y.
18 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Konusu çok ilgimi çekse bile izlemeyi hep ertelediğim bir filmdi. Seyir keyfi yüksek bir filmdi, zaman akışının büyük bir kısmı hiç kopma veya mantık hatası olmadan ilerliyor. Sadece bazı sahneler kafamı karıştırdı ve timeline'a oturtamadım. Konudan bağımsız, Joseph Levitt'in makyajı da bence yüzüne hiç oturmamıştı.
Abdullah Aşcı
21 Aralık 2020
Çaylak
Aşırı boş zamanınız varaa izleyin derim. Fakat şöyle harika bi eser arıyorsanız rotanızı değiştirebilirsiniz..
Abdullah D.
18 Aralık 2020
Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film olduğunu düşünüyorum. Kült olmasa da kesinlikle yeri ve izi kalacak bir film.
Melike d.
29 Kasım 2020
Çaylak
Çok sevip çevreme tavsiye ettiğim, birden çok kez izlediğim filmlerden. Beyniniz yanıyor, merak edip sonuna kadar izlemek istiyorsunuz ve verilmek istenen duyguyu alıyorsunuz.
Melek K.
23 Kasım 2020
Bence film gayet iyiydi. Hiç sıkılmadan izledim. Sonu da güzeldi.
Resul A.
11 Eylül 2020
Usta Yorumcu
İlk yarısı gerçekten güzeldi. Zaman yolculuğu, tetikçiler, insanların gelecekteki halleriyle aynı evrende bulunması ve hatta onları öldürmesi... Güzel bir şekilde başlamışlar ancak güzel bitirememişler çünkü ikinci yarı tamamen farklı bir alem. Üç kişi etrafında öyle kuru kuruya akıp gidiyor. Tek yararı bir buçuk saatte bitecek filmi iki saatte bitirmek ve filme biraz da dram katmak, çok da lazımmış (!) gibi. Ayrıca filmde çok bariz bir mantık hatası var. Madem genç hali ne yaparsa yapsın, yaşlı halini hemen etkileyebiliyor fiziksel ve zihinsel anlamda. O zaman neden yaşlı halinin diğer iki çocuğu öldürmeye gittiği manasız sahneleri izledik. Çoktan biliyor olması gerekmez miydi, "Yağmur Getiren"in kim olduğunu? Bunun da dediğim gibi tek bir açıklaması var: genç ve yaşlı halin bir araya gelmesini geciktirmek ve filmi uzatmak. Bir de telekinezi muhabbeti çok yavan kalmış. Finalde bu kadar mühim bir yere sahip olacak bir detayın "Bir mutasyon sonucu oluştu." şeklinde kısa bir repliğe sığdırılıp geçilmesi de eksik bulduğum diğer bir yön. Sonuç olarak, izlenmeyecek kadar kötü bir film olmasa da yüksek bir potansiyelin böylesine ziyan edilmesi biraz trajik olmuş.
SPOILER [GÖSTER]
Miraç I.
28 Mart 2020
Usta Yorumcu
Sanki bir şeyler eksik gibiydi. Evet izlenir kötü bir film değil ama çok daha güzel filmler varken vaktinizi bununla harcamak... Bilemedim.
tunahan ş.
15 Aralık 2018
film gerek isim gerek tarza göre çok durağan geldi bana. tetikçiler diye bir film izleyecekken insan ekşına, mermiye, silahlara falan doyacağını umuyor (yani en azından ben) ama bu film o tarz beklentilerinizi karşılamaz. Zamanda yolculuk konulu bir film de değil olaylar 2040'larda geçiyor aktif olarak yani 40'a git 70'e gel falan gibi bir şey yok zamanda yolculuk tek yönlü sadece 70ten 40a. kurgu güzel ama beni tatmin etmedi. bu tarz bir film istiyorsanız kesinlikle predestination'ı tercih etmelisiniz.
Daha fazla yorum0

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.