Tetikçiler 2012 tr-TR

Tetikçiler (2012)

(Gerilim - Dram)
2012
IMDB
7.4
(12) 4 112 0 5
101
11
İZLEDİM
SONRA İZLE
12 Yorum
1s 59dk
IMDB
7.4
BU FİLM
14b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Ocak 2018

Filmimiz, zaman yolculuğunun bulunup, yasa dışı olarak kullanıldığı 2072 yılında geçiyor. Bu teknolojiyi elinde tutanlar da ne zaman birinden kurtulmak isteseler kişiyi 30 yıl geriye gönderiyorlar. "Ee ne güzel işte öldürmüyorlar..." diyorsunuz ama işte o kısım biraz karışık. "Tetikçiler" ismindeki çalışanlar da gelecekten gönderilen bu insanları öldürüp temizleme görevindeler... İçinde hem 'zamanda yolculuk' barındıran, hem de 'gelecekte geçen' bu film, benim keyifle izlediğim bu 2 özelliği de iyi şekilde işlemeyi başarıyor. Süresi bir tık uzun gelebilir fakat bu türü sevenlerdenseniz, mutlaka bir şans verin derim... İşin özü; Beyin yakma etkili nefis bir film izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Tetikçiler - Looper

filmine yorum yap!
Bülent K.
29 Aralık 2022
Usta Yorumcu
Zaman yolculuğu temalı filmleri sevdiğim için geçer not veriyorum ama sınırdan geçti..
Umur E.
05 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Seyir zevki fena olmasa da filmdeki o büyük mantık açığı filmin tamamını heba etmiş. Böylesine büyük bir potansiyeli zamanında yetiştirmeye çalıştıkları için mi heba ettiler bilmiyorum. Yorumlarda mantık hatasını bi arkadaş açıkladığı için ben yazmakla uğraşmicam. Yazık olmuş, heba edilmiş bir potansiyel...
Ayhan B.
01 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Makul bi film, beyin yakan değil de daha çok bilim kurgu-aksiyon tadında.
Buket D.
20 Mart 2022
Sıkı Üye
Ya çok seversiniz ya hiç sevmezsiniz, ben sevmedim. Beyin yakan film çok izledim çok da severim ama bu sıktı.
ayten Y.
18 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Konusu çok ilgimi çekse bile izlemeyi hep ertelediğim bir filmdi. Seyir keyfi yüksek bir filmdi, zaman akışının büyük bir kısmı hiç kopma veya mantık hatası olmadan ilerliyor. Sadece bazı sahneler kafamı karıştırdı ve timeline'a oturtamadım. Konudan bağımsız, Joseph Levitt'in makyajı da bence yüzüne hiç oturmamıştı.
Abdullah Aşcı
21 Aralık 2020
Çaylak
Aşırı boş zamanınız varaa izleyin derim. Fakat şöyle harika bi eser arıyorsanız rotanızı değiştirebilirsiniz..
Abdullah D.
18 Aralık 2020
Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film olduğunu düşünüyorum. Kült olmasa da kesinlikle yeri ve izi kalacak bir film.
Melike d.
29 Kasım 2020
Çaylak
Çok sevip çevreme tavsiye ettiğim, birden çok kez izlediğim filmlerden. Beyniniz yanıyor, merak edip sonuna kadar izlemek istiyorsunuz ve verilmek istenen duyguyu alıyorsunuz.
Melek K.
23 Kasım 2020
Bence film gayet iyiydi. Hiç sıkılmadan izledim. Sonu da güzeldi.
Resul A.
11 Eylül 2020
Usta Yorumcu
İlk yarısı gerçekten güzeldi. Zaman yolculuğu, tetikçiler, insanların gelecekteki halleriyle aynı evrende bulunması ve hatta onları öldürmesi... Güzel bir şekilde başlamışlar ancak güzel bitirememişler çünkü ikinci yarı tamamen farklı bir alem. Üç kişi etrafında öyle kuru kuruya akıp gidiyor. Tek yararı bir buçuk saatte bitecek filmi iki saatte bitirmek ve filme biraz da dram katmak, çok da lazımmış (!) gibi. Ayrıca filmde çok bariz bir mantık hatası var. Madem genç hali ne yaparsa yapsın, yaşlı halini hemen etkileyebiliyor fiziksel ve zihinsel anlamda. O zaman neden yaşlı halinin diğer iki çocuğu öldürmeye gittiği manasız sahneleri izledik. Çoktan biliyor olması gerekmez miydi, "Yağmur Getiren"in kim olduğunu? Bunun da dediğim gibi tek bir açıklaması var: genç ve yaşlı halin bir araya gelmesini geciktirmek ve filmi uzatmak. Bir de telekinezi muhabbeti çok yavan kalmış. Finalde bu kadar mühim bir yere sahip olacak bir detayın "Bir mutasyon sonucu oluştu." şeklinde kısa bir repliğe sığdırılıp geçilmesi de eksik bulduğum diğer bir yön. Sonuç olarak, izlenmeyecek kadar kötü bir film olmasa da yüksek bir potansiyelin böylesine ziyan edilmesi biraz trajik olmuş.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum2
beyin yakan filmlertetikçiler filmi konusugelecekte geçen filmlerzaman yolculuğu filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.