Tez 1996 tr-TR

Tez (1996)

(Gerilim - Polisiye - Gizem)
1996
IMDB
7.5
16
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
5 Yorum
IMDB
7.5
BU FİLM
5.8b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
06 Nisan 2018
Filmimiz, sinema bölümü öğrencisi genç bir kızın, tezi için yaptığı araştırma sırasında rastladığı bir görüntünün peşine düşmesini konu alıyor. Kızımız, "Şiddet" konulu tezi için yaptığı araştırma sırasında rastladığı bu görüntüyü polise vermek yerine kendi inceliyor ve bir dedektif edasıyla şüpheli arıyor. Fakat işler onun beklediğinden daha büyük çıkıyor ve gerilim dolu bir macera başlıyor... Öncelikle hemen bir dipnot vereyim; bu film 24 yaşında bir yönetmen tarafından çekilmiş. Yani yönetmenin piyasadaki ilk uzun metraj filmi. Hatta film, yönetmenin kendi okuduğu okulda çekiliyor... Film garip bir şekilde beni 2 saat oturduğum yere çakmayı bildi. Peşinden sürükledi ve sürekli "Katil kim?" diye sordurttu. Hollywood efektlerinden uzak, uzun ve kendince bir havası olan iyi bir gerilim filmi izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Tez - Tesis

filmine yorum yap!
Serkan B.
16 Ekim 2021
Usta Yorumcu
Çok izlenen İspanyol gerilim filmlerinin bir tık altında, başrol, filmin akışını yavaşlatmış. Genel izleyiciye göre bir yapım, vakit geçirmelik.
NevermoreDotA M.
12 Şubat 2021
Sıkı Üye
Alejandro Amenabar bu filmle ünlü oldu fakat bundan sonra Abre los Ojos, The Others ve İçimdeki Deniz gibi filmleri çektiği için bu harika filmi gölgede bıraktı. Çok iyi bir gizem, gerilim filmi 8/10.
ayten Y.
27 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Yıllar önce izlemiştim. Hatırladığım kadarıyla çok başarılı bir filmdi.
Mehmet K.
29 Mart 2020
Çaylak
Çok güzel kurgulanmış. Acaba katil o mu bu mu diye herkesten şüphe uyandırıyorsun. Holywood filmlerinden sonra ispanyol filmleri çok hoşuma gidiyor.
Zeynep Ö.
30 Mayıs 2018
mükemmel bir gerilim filmi
tesis filmitesis filmi 1996gerilim filmlerigerilim filmi önerileri1996 filmleritez filmi konusutesis filmi konusu

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.