The Family Next Door 2020 tr-TR

The Family Next Door (2020)

(Gerilim - Dram - Suç)
2020
IMDB
7.1
(33) 4 81 0 5
77
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
33 Yorum
IMDB
7.1
BU FİLM
37b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
09 Ekim 2020

Netflix imzalı bu yapımı aranızdan "İrem Uğurlu" göndermiş. Tavsiyesi olmasa bu çarpıcı yapımı fark etmezdim, kendisine teşekkür ediyorum... Öncelikle söylemek istiyorum ki güvenlik kameraları, polis kameraları ve sosyal medya gönderilerinden oluşan tamamen "gerçek" ve bir o kadar da çarpıcı bir yapım izleyeceksiniz. İzleyeli 1 saat oldu, ben henüz şokunu atlatabilmiş değilim. Muhtemelen de bu haftayı böyle geçireceğim... İzleyeceğiniz 1 buçuk saatlik bu yapım, 2018 yılında 2 küçük kızı ile birlikte kaybolan bir kadını ve sonrasında yaşananları konu alıyor... Size tavsiyem; özgünlüğünü bozmamanız için bu yapımı Dublaj olarak izlememeniz ve kesinlikle telefon bildirimlerinden uzak, odaklanarak izlemeniz. Uzun zamandır bu kadar çarpıcı, bu kadar etkileyici bir şeye tanıklık etmemiştim. Kasılarak, gerilerek, korkarak ve çok üzülerek izledim olanları... Daha fazla detay vermek istemiyorum, farklı yerlerde farklı açıklamaları da okumadan bu kadar bilgi ile hemen gidip izleyin. Düşüncelerinizi aşağıya bırakmayı da unutmayın.    

The Family Next Door - American Murder: The Family Next Door

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Şenay K.
2 yıl önce
Dün izlediğim belgesel.. Çok üzücü çok can yakıcı... Canlandırma yok, tamamı gerçek görüntülerden oluşması da daha sarsıcı maalesef. Eskiden dualarımız sağlık huzur, iş, güç yerinde gitsin vs. üzerine olurdu şimdilerde belki de herkesin duası "allah iyi insanlarla karşılaştırsın" oldu. Öyle zıvanadan çıkmış, canavar desen hafif kalacak varlıklarla yaşıyoruz ki... Sindirmesi çok zor bir yapım.
nisa
20 Nisan 2023
Böyle bir şey nasıl gerçek olabilir... Kesinlikle izleyin.
Birgül
02 Nisan 2023
Çaylak
Spoiler okumadan izleyin kesinlikle şok olacağınız ve katile bol bol söveceğiniz bir film! Gerçekten hüngür hüngür de ağladım çok üzüldüm beni çok etkiledi..
Gökmen D.
09 Mart 2023
Çaylak
Keşke bu belgesel hiç ortaya çıkmasaydı dediğim, çok etkileyici, sizi 'niye lan!' diye kızdıran bir belgesel.
SPOILER [GÖSTER]
Gokhankozan
26 Ocak 2023
Sıkı Üye
Belgeseli izlemeden önce olayı okumayın. Spoiler yemeden izlemelisiniz.
Weadex
04 Temmuz 2022
Çaylak
Her şeye 'nasıl ya', 'nasıl nasıl nasıl böyle bir şey olabilmiş!' diyeceksiniz.
SPOILER [GÖSTER]
Ayfer Y.
09 Mart 2022
Sıkı Üye
Film demeye dilim varmıyor gerçek ve yaşanmış bir olayı izlerken içinde gibi hissetmem yetti. Çok acı bir son, etkisinden uzun süre çıkamadım.
dwaekki W.
16 Şubat 2022
Usta Yorumcu
Gerçek olması beni gerçekten çok etkiledi, gerçekten tüylerimi diken diken etti..
DiffiKent
10 Aralık 2021
Böyle bir durumun yaşanması ve ülkemizde de gerçekleşmekte olan olayların sonunun gelmesini istiyorum. Masumların öldürülmediği bir dünya diliyorum.
Hatem Ben Arfa
25 Ekim 2021
Çaylak
Dün yorumları okuyup hemen izledim. Film sona erip, tamamen gerçek olaylar ve gerçek bir yaşantı olduğunu öğrenince "keşke bir film olsaydı" dedim... Hakikaten film gibi şaka gibi.. Neden? diyor insan sadece.
EBU ALENDER
19 Ekim 2021
Çaylak
Kanım dondu, çok etkileyici ve çok üzücü bir olay... İzleyin.
Daha fazla yorum22
american murder the family next door konusuamerican murder the family next door yorumlaramerican murder the family next door izleamerican murder the family next door filmi konusunetflix filmleri 2020gerçek filmleryaşanmış filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.