The Family Next Door 2020 tr-TR

The Family Next Door (2020)

(Gerilim - Dram - Suç)
2020
IMDB
7.1
(24) 4 52 0 5
51
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
24 Yorum
IMDB
7.1
BU FİLM
23b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
09 Ekim 2020

Netflix imzalı bu yapımı aranızdan "İrem Uğurlu" göndermiş. Tavsiyesi olmasa bu çarpıcı yapımı fark etmezdim, kendisine teşekkür ediyorum... Öncelikle söylemek istiyorum ki güvenlik kameraları, polis kameraları ve sosyal medya gönderilerinden oluşan tamamen "gerçek" ve bir o kadar da çarpıcı bir yapım izleyeceksiniz. İzleyeli 1 saat oldu, ben henüz şokunu atlatabilmiş değilim. Muhtemelen de bu haftayı böyle geçireceğim... İzleyeceğiniz 1 buçuk saatlik bu yapım, 2018 yılında 2 küçük kızı ile birlikte kaybolan bir kadını ve sonrasında yaşananları konu alıyor... Size tavsiyem; özgünlüğünü bozmamanız için bu yapımı Dublaj olarak izlememeniz ve kesinlikle telefon bildirimlerinden uzak, odaklanarak izlemeniz. Uzun zamandır bu kadar çarpıcı, bu kadar etkileyici bir şeye tanıklık etmemiştim. Kasılarak, gerilerek, korkarak ve çok üzülerek izledim olanları... Daha fazla detay vermek istemiyorum, farklı yerlerde farklı açıklamaları da okumadan bu kadar bilgi ile hemen gidip izleyin. Düşüncelerinizi aşağıya bırakmayı da unutmayın.    

The Family Next Door - American Murder: The Family Next Door

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Şenay K.
1 yıl önce
Dün izlediğim belgesel.. Çok üzücü çok can yakıcı... Canlandırma yok, tamamı gerçek görüntülerden oluşması da daha sarsıcı maalesef. Eskiden dualarımız sağlık huzur, iş, güç yerinde gitsin vs. üzerine olurdu şimdilerde belki de herkesin duası "allah iyi insanlarla karşılaştırsın" oldu. Öyle zıvanadan çıkmış, canavar desen hafif kalacak varlıklarla yaşıyoruz ki... Sindirmesi çok zor bir yapım.
EBU ALENDER
19 Ekim 2021
Çaylak
Kanım dondu, çok etkileyici ve çok üzücü bir olay... İzleyin.
Ayşegül A.
10 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Böyle bir film tavsiyesini başka bir yerde bulacağımı hiç sanmıyorum. "Kaan farkındalığı" diyorum... Kardeşimin ''Çok gerçekçi olsun, şaşırtsın, kendime gelemeyeyim'' diyerek tavsiye istediği anda ilk bu film geldi aklıma. Gerçek görüntülerle işlenmiş, hassas bünyelerin izlememesi gereken bir belgesel diyelim. Filmden sonra kardeşimin suratını tahmin edersiniz artık.
Helin Sak
20 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Kesinlikle izlenmeli. Gerçek görüntüler olması beni olayın içinde gibi hissettirdi.
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Tamamen gerçek görüntüler olması ve olayın sertliği ile kan donduran, insanı sarsan bir belgesel. İzlemeye değer.
uykusarhosu
09 Mart 2021
Sıkı Üye
Bir trajedinin gerçek görüntülerle belgesel haline getirilmiş halini izleyeceksiniz. Üzerine düşündükçe nasıl bir dünyada yaşıyoruz diye düşünmeden edemiyorum.
Ece G.
19 Ocak 2021
Tamamının gerçek olması derinden sarsıyor açıkçası. Mutlaka izlenmesi gereken netflix yapımlarından biri!
Mustafa
19 Ocak 2021
Usta Yorumcu
3 yaşında bir kızım var. İzlerken içim paramparça oldu. Muhtemelen bir süre etkisinden çıkamayacağım. Gerçek görüntüler olması bunda büyük bir erken. Çok başarılı bir yapım ama başkasına tavsiye eder miyim? Kesinlikle hayır :(
destalyad
30 Aralık 2020
Sıkı Üye
Netflix belgesellerinin zaten hastasıyım, bu tavsiyeyi de burda görünce hemen izlemek istedim. İzleyeli birkaç gün oldu ama kafamda hala 'neden?' sorusu var. Neden yani, neden? şaka gibi..
Tayfun
19 Aralık 2020
Çaylak
İnsan tavsiye emekte gerçekten zorlanıyor. Böylesine büyük bir insanlık ayıbını ve suçunu başkaları da izlemeli mi izlememeli mi gerçekten bilmiyorum bir baba olarak aklım hiç bir şekilde almıyor çok ama çok üzüldüm :(
Efsane İ.
08 Aralık 2020
Kayıtların hepsi gerçek hayattan görüntüler. Güvenlik kayıtları ya da polislerin kayıt altına aldığı görüntüler. İzlediğimiz zaman günlerce etkisinden çıkamadık. İzlemenizi tavsiye ederim. İzlerken olayların içerisindeymiş gibi hissedip çok etkileneceğinizden eminim.
Daha fazla yorum13
american murder the family next door konusuamerican murder the family next door yorumlaramerican murder the family next door izleamerican murder the family next door filmi konusunetflix filmleri 2020gerçek filmleryaşanmış filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.