Top Gun: Maverick 2022 tr-TR

Top Gun: Maverick (2022)

(Aksiyon - Gerilim - Savaş)
2022
IMDB
8.5
2s 17dk
IMDB
8.5
BU FİLM
2.2b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
29 Mayıs 2022

Aranızdan Akif'in de tavsiye olarak gönderdiği, vizyona girer girmez izlediğim bu nefis Tom Cruise filmi, günümüzden 35 yıl önce yayınlanan "Top Gun" filminin 2. serisi. Fakat 1. filmi izlememişseniz bu filmde herhangi bir eksiklik hissetmiyorsunuz o konuda rahat olun derim... Filmimiz, çok özel bir görev için zaten işlerinde iyi olan, seçilmiş pilotları eğiten tecrübeli ve efsane bir pilotun yaşadıklarını konu alıyor. Adamımız bir yandan tutkusu olan gökyüzünden uzaklaşmak istemezken bir yandan da yaşadığı bazı şeyler psikolojik olarak onu epey yoruyor. İşte biz de filmde hem iyi bir aksiyon, hem iyi bir gerilim ve hem de çok iyi dramatik sahneler izliyoruz... Filmin iyi olacağından emindim, hatta "çıktığı gibi sinemaya koşmam lazım!" diyerek kendimi gazlıyordum fakat film beklentimin kesinlikle üzerinde çıktı. Ayrıca 60 yaşındaki Tom Cruise neden bu sektörde 1 numara olduğunu da bir kez daha tüm dünyaya gösteriyor... İşin özü, ilk fırsatta bu nefis filmi izleyin derim. Hadi tadını çıkarın!

Top Gun: Maverick - Top Gun: Maverick

filmine yorum yap!
Caner C.
04 Haziran 2022
Çaylak
Tom Cruise'un ustalık eserlerine bir film daha girmiş oldu. Tavsiyemdir.
Akif Feyzioğlu
29 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Filmin sonuna kadar heyecan doruktaydı. Gözümü kırpmadan izledim. Tom Cruise neden aksiyon dalında en iyisi olduğunu tekrardan gösterdi. Bazı uçak sahnelerinin gerçekten çekilmiş olması, pilotların gerçekte de savaş uçağına binip eğitim alması olağanüstüydü. 10/10 bir yapım benim için.
top gun maverick konusutop gun maverick yorumtop gun maverick filmi konusutop gun maverick filmi yorumuçak filmlerisavaş filmlerien yeni film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.