Traffik 2018 tr-TR

Traffik (2018)

(Gerilim - Dram)
2018
IMDB
6.7
(10) 4 40 0 5
36
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
IMDB
6.7
BU FİLM
17b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
14 Temmuz 2018
Filmimiz, bir çiftin, hafta sonu kaçamağı için gittikleri şehir dışındaki bir yerde yaşadıkları olayları konu alıyor. Çiftimiz, yolda karşılaştıkları motorcu çetesinde tedirgin oluyorlar ve kendilerini kalacakları yere zor atıyorlar. Tam her şey bitti derken de ortaya çıkan ve kimin olduğu bilinmeyen bir telefon, her şeyi daha da karışık bir hale getiriyor ve bir hayatta kalma mücadelesi başlıyor ki sormayın... Bu filme diğer gerilim filmleri gibi bakmayın. Çünkü bu filmin temelinde bir mesaj kaygısı var. O yüzden bazı yerlerde gerilim ibarelerine odaklanmak yerine olayın kendisine odaklanmışlar. Yani gıcırdayan kapı beklentiniz olmasın. Böyle küçük birkaç pürüzü görmezden gelirseniz; dramatik, yer yer geren ve "Ben olsaydım ne yapardım?" dedirten bir film izleyeceksiniz. E hadi tadını çıkarın!

Traffik - Traffik

filmine yorum yap!
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Birine film önereceksem mutlaka listemin içine bu filmi de katacağım. Bol gerilimli, çok güzel bir film.
Serkan B.
11 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Az gerilimli ve hainli, ancak belgesel tadında buz dağının küçük bir kesitini çok başarılı bir şekilde betimleyen, akıcı bir yapım. Hoş bir hanımefendiden iyi bir oyunculuk izleyeceksiniz. Alt yazılı veya orijinal dilinde izleyin. (Dublajlar filmin akışını bozuyor dikkat)
Tuanna C.
21 Şubat 2021
Sıkı Üye
Filmi çok beğendim. Gerilimi tadındaydı. Konusu da hoşuma gitti. Sürükleyiciydi izlerken hiç sıkılmadım. İzlemenizi tavsiye ediyorum :)
corvoattano
03 Ocak 2021
Çaylak
Filmin gerilim kısmı zayıf, çok kısa süren bir iki aksiyon sahnesi dışında dram filmi diyebilirim. Verdiği ders anlamlı evet. Zayıf bir senaryosu vardı bence, ancak kendini izlettiren ve sürükleyen bir yapısı da vardı filmin.
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Filmin kendisinden çok anlatmak istediği mesajı daha güzeldi. Kadın ticareti hala dünyada işlenen en büyük suçlardan, filmimiz ise zaman bolluğunda izlenebilecek ve çok bir iz bırakmayacak tarzda bir film.
Gökhan Özkol
01 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Filmi çok beğendim, hiç sıkmadan ilerliyor. Bence puanı biraz daha fazla olmalıydı. Bu konuyla alakalı "Uçurum" isimli 2012 yapımı iki sezonluk bir dizi de mevcut. Bu filmi izleyenlere o diziyi de izlemelerini öneririm. İyi seyirler.
Ayşegül A.
03 Mayıs 2020
Vasat bir filmdi. Oyunculuklar ise vasatın altında. Yine de teşekkürler.
Berkay S.
29 Şubat 2020
Sıkı Üye
İnsanı gerçeklerle yüzleştiren başarılı bir yapıt.
Yusa
17 Temmuz 2018
Çaylak
İnsan böyle durumlarda hemen eşini yada sevgilisiyle kendisini filmdekilerin yerine koyuyor. Başroldeki zenci adam yerine başka birini neden düşünmediler diye sorguladım ama izlerken. Adam bildiğin tv oyuncusu gibiydi. Genele vurduğumuzda film iyiydi bence teşekkürler.
hypecorn
14 Temmuz 2018
Çaylak
Harika bir film! izlemeyen gerçekten çok şey kaçırır film sitelerindeki yorumlara bakıp izlememezlik sakın yapmayın. Çok etkileyici bir konusu var. Teşekkür Kaan.
Daha fazla yorum0
traffik filmitraffik filmi konusutraffik 20182018 filmleri2018 film önerilerihayatta kalma filmlerigerilim filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.