Tünelin Ucunda 2016 tr-TR

Tünelin Ucunda (2016)

(Gerilim - Suç)
2016
IMDB
7.1
(16) 4 67 0 5
65
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
16 Yorum
IMDB
7.1
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
02 Aralık 2017
Burada daha önceki İspanyol filmi tavsiyelerime de rast gelenler kapaktaki film ismini görünce içinden ''İspanyol tutkunu kaan yine bi İspanyol filmi getirmiş..'' diye iç geçirdi muhtemelen ve evet! Size yine farklı mı farklı, şaşırtıcı mı şaşırtıcı nefis bir İspanyol filmi getirdim. Size burada tavsiye etmekten en çok zevk aldığım filmlerin %80 gibi ciddi bir oranı İspanyol filmlerinden oluşuyor. Çünkü istisnasız hepsinde başka hiçbir filmde bulunmayan ortak ve nefis özellikler var. Sürekli merak uyandıran bir ilerleme, kapalı gri havalar, sanki her an bir cinayet işlenecekmiş durumu, sağ gösterip sol vuracak diye beklerken sağ taraftan gelen çarpıcı sahneler... İşte bu filmimiz de tam olarak bunları barındırıyor. Yalnız filmimiz çoğu İspanyol filmi gibi kısıtlı mekanda gerçekleşen nefis bir olay etrafında işleniyor. Bir kaza sonucu hayatına engelli olarak devam etmiş bir adamımız var ve birden ortaya çıkan kiracılarımız. Sonrasında gelişen olaylar ile birden ''ne oluyor lan?'' etkisine maruz kalıyorsunuz ve film diğer İspanyol filmleri gibi sonuna kadar sizi tetikte tutuyor. Baş rolde ise size daha önce burada da tavsiye ettiğim bir başka nefis İspanyol filmi olan La Cara Oculta'dan da bildiğimiz Clara Lago boy gösteriyor. Dediğim gibi kapalı gri havaların filmi. Tadını iyice çıkarın.

Tünelin Ucunda - Al Final Del Tunel

filmine yorum yap!
Ayhan B.
14 Temmuz 2022
Usta Yorumcu
Hikaye çok sağlam, biraz fazla uzatılmış ama düşünmeden izleyin.
Umur E.
14 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Bir tane bile klişe yok. Tamamen özgün ve yaratıcı bir ispanyol filmi daha... İzleyin.
Helinn
23 Mart 2022
Sıkı Üye
Konusu ve kurgusu aşırı iyi işlenmiş bir diğer ispanyol filmi, asla sıkmıyor.
Mustafa
18 Ocak 2022
Usta Yorumcu
İspanyol filmleri çıtayı o kadar yükseğe çıkardı ki beklentiler de haliyle çok yüksek oluyor. Ben izlerken hiç sıkılmadım ve iyi vakit geçirdim.
Pablo.Escobar
14 Eylül 2021
Sıkı Üye
Film efsane.. ve ayrıca; film Arjantin filmi, ispanyol filmi değil.
Mel
07 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Zekice yazılmış bir senaryo. Çoğu filmden iyi fakat ispanyol sineması için orta kıvamda bir film.
eray
06 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Güzel senaryo, güzel oyunculuk ve yine olmazsa olmaz ters köşe, mutlaka izlenmeli.
Serkan B.
16 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Gayet iyi bir sonla biten bir filmdi. Tabii ki efsane İspanyol filmlerine göre biraz hafif kalıyor. Yine de Clara hoş kadın ve izletiyor. Neticede izlemek için kafi miktarda kasvetli bir ortam yeterli, az dozda da gizem.
son film bükücü
15 Mayıs 2021
Çaylak
Film baya sıradan geldi bana sürprizi veya bir gizemi yoktu. İspanyol sineması bende beklentiyi yükselttiği için de olabilir tabi :) ama çerezlik, izlenebilir bence.
Gökçen Y.
10 Kasım 2020
Usta Yorumcu
Sevdim mi sevmedim mi bilemedim, beklentiyi yüksek tuttum sanırım ama yine de izlenir yani, kesinlikle kötü değil :)
Daha fazla yorum6

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.