Tünelin Ucunda 2016 tr-TR

Tünelin Ucunda (2016)

(Gerilim - Suç)
2016
IMDB
7.1
(12) 4 49 0 5
48
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
12 Yorum
IMDB
7.1
BU FİLM
8.3b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
02 Aralık 2017
Burada daha önceki İspanyol filmi tavsiyelerime de rast gelenler kapaktaki film ismini görünce içinden ''İspanyol tutkunu kaan yine bi İspanyol filmi getirmiş..'' diye iç geçirdi muhtemelen ve evet! Size yine farklı mı farklı, şaşırtıcı mı şaşırtıcı nefis bir İspanyol filmi getirdim. Size burada tavsiye etmekten en çok zevk aldığım filmlerin %80 gibi ciddi bir oranı İspanyol filmlerinden oluşuyor. Çünkü istisnasız hepsinde başka hiçbir filmde bulunmayan ortak ve nefis özellikler var. Sürekli merak uyandıran bir ilerleme, kapalı gri havalar, sanki her an bir cinayet işlenecekmiş durumu, sağ gösterip sol vuracak diye beklerken sağ taraftan gelen çarpıcı sahneler... İşte bu filmimiz de tam olarak bunları barındırıyor. Yalnız filmimiz çoğu İspanyol filmi gibi kısıtlı mekanda gerçekleşen nefis bir olay etrafında işleniyor. Bir kaza sonucu hayatına engelli olarak devam etmiş bir adamımız var ve birden ortaya çıkan kiracılarımız. Sonrasında gelişen olaylar ile birden ''ne oluyor lan?'' etkisine maruz kalıyorsunuz ve film diğer İspanyol filmleri gibi sonuna kadar sizi tetikte tutuyor. Baş rolde ise size daha önce burada da tavsiye ettiğim bir başka nefis İspanyol filmi olan La Cara Oculta'dan da bildiğimiz Clara Lago boy gösteriyor. Dediğim gibi kapalı gri havaların filmi. Tadını iyice çıkarın.

Tünelin Ucunda - Al Final Del Tunel

filmine yorum yap!
Pablo.Escobar
14 Eylül 2021
Film efsane.. ve ayrıca; film Arjantin filmi, ispanyol filmi değil.
Melisa G.
07 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Zekice yazılmış bir senaryo. Çoğu filmden iyi fakat ispanyol sineması için orta kıvamda bir film.
Eray
06 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Güzel senaryo, güzel oyunculuk ve yine olmazsa olmaz ters köşe, mutlaka izlenmeli.
Serkan B.
16 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Gayet iyi bir sonla biten bir filmdi. Tabii ki efsane İspanyol filmlerine göre biraz hafif kalıyor. Yine de Clara hoş kadın ve izletiyor. Neticede izlemek için kafi miktarda kasvetli bir ortam yeterli, az dozda da gizem.
son film bükücü
15 Mayıs 2021
Çaylak
Film baya sıradan geldi bana sürprizi veya bir gizemi yoktu. İspanyol sineması bende beklentiyi yükselttiği için de olabilir tabi :) ama çerezlik, izlenebilir bence.
Gökçen Y.
10 Kasım 2020
Usta Yorumcu
Sevdim mi sevmedim mi bilemedim, beklentiyi yüksek tuttum sanırım ama yine de izlenir yani, kesinlikle kötü değil :)
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
İspanyol sineması... Sen ne güzel bir şeysin yarabbim. Zeka, kurgu, sondaki vuruculuk ve ters köşeler... Bu sinema bir varlık olsa da yürüseydim ona keşke... İzleyin.
ayten Y.
24 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
İspanyol filmlerindeki o zekayı ve kurguyu sevenlerin seveceği bir film.
Jennifer F.
18 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Sade ve güzel. Fazla beklentiye girmeden izleyebilirsiniz.
Resul A.
14 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Çok daha başarılı örneklerini görsek de bir İspanyol filmi olarak, zekice tasarlanmış kurguya sahip ancak ilerleyiş konusunda aynı şeyleri söylemek zor, çünkü bir tık sıkıcı. Aslında bu tarz filmlerde ilerleyişin biraz sıkıcı olması doğal bir durum çünkü sonda son on dakikada izledikleriniz size tüm bu ufak kusurları unutturur ancak sonunda da birkaç tane dahice doğaçlama dışında pek bir şey veya bir ters köşe yok. Bu nedenle benim için "orta şekerli" bir filmdi.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum2

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.