Two Distant Strangers 2020 tr-TR

Two Distant Strangers (2020)

(Suç - Kısa Film)
2020
IMDB
6.9
32dk
IMDB
6.9
BU FİLM
3.7b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
02 Mayıs 2021

Öncelikle izleyeceğiniz bu yapım 32 dakikalık bir kısa film. Geçtiğimiz günlerde Oscar kazanan bu yapımı aranızdan Rabia da izlemem için bana göndermiş, kendisine teşekkürler edip konumuza geçiyorum... Filmimiz, özellikle son zamanlarda iyiyce kendini belli eden siyahi amerikalıların yaşadığı zorluklara odaklanıyor. Evine gitmek isteyen bir gencimiz de kendini birden bu içinden çıkılmaz kaosun tam da ortasında buluyor ve film, sadece 30 dakikada mesajını verip her izleyenine bu konuyu ciddi anlamda düşündürmeyi başarıyor... Yıllardır burada size hiç, bir 'kısa film' tavsiye etmemiştim. Bu yapım ise beni etkilemeyi başardı. Siz de izleyin istedim. Eğer üye girişi yaparsanız Netflix'te izle butonunun da aktif olduğunu göreceksiniz, yarım saatinizi ayırın ve hemen izleyip gelin derim. Sonra aşağıya da yorumunuzu mutlaka bekliyorum, hadi iyi seyirler!  

Two Distant Strangers - Two Distant Strangers

filmine yorum yap!
yağız şimşek
15 Haziran 2021
Çaylak
Gerçekten güzel bir filmdi. Gerçekleri yüzümüze şak diye vuran bir film. Özellikle ters köşesi çok iyiydi. İzleyin derim.
elmira K.
22 Mayıs 2021
Çok anlamlı kısacık nefis bir filmdi. Gerçekleri tokat gibi çarpıyor yüzünüze, Floyd anısına..
themecil
08 Mayıs 2021
Kısa sürede anlatılmak isteneni iyi veren, anlamlı bir filmdi. George Floyd ayrıntısı hoşuma gitti.
Miraç I.
08 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Burada görmesem büyük ihtimalle kendim bulup izlemeyeceğim bir yapımdı. 30 dakikada net bir biçimde anlatmış vereceği mesajı. Yıl olmuş 2021 ama ırk din ayrımı hiç bitmiyor. Kesinlikle izlenmesi ve önerilmesi gereken bir yapım... Gözlerim dolarak izledim.
Ayşegül A.
08 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Ne yapılırsa yapılsın bitmeyen bir ırkçılık... Uzun uzadıya bir film çeksek bile düşünce değişmedikçe yapılabilecek bir şey yok mesajı veren, kısa sürede büyük etki yaratacak türden nefis bir kısa filmdi.
Hypatia
07 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Sade bir dille gerçekleri yüze vuran ders çıkarılabilecek yapım. Kısacık bir yarım saat evrensel suç ve kalıcı bir hastalığı anlatıyor. Kesinlikle vakit ayırın.
Mustafa K.
07 Mayıs 2021
Çaylak
Gerçekten iyiydi, ırkçılığı çok iyi özetlemişler. Ne yaparsanız yapın o malum son yine sizi buluyor.
SPOILER [GÖSTER]
Mustafa Ç.
06 Mayıs 2021
Çok güzeldi çoook! Konusu çok iyiydi, devamı olsun istedim.
Abdullah Aşcı
03 Mayıs 2021
Çaylak
Gayet güzel işlenmiş, bu siteye her giren bu kısa filmi izlemeden geçmemeli.
two distant strangers konusutwo distant strangers yorumtwo distant strangers kısa filmkısa film önerilerien yeni filmlerkısa film oscartwo distant strangers oscar

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.