Uzay Yolcuları 2016 tr-TR

Uzay Yolcuları (2016)

(Gerilim - Dram)
2016
IMDB
7
(26) 4 220 0 5
206
14
İZLEDİM
SONRA İZLE
26 Yorum
IMDB
7
BU FİLM
6.2b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
30 Ocak 2018
Filmimiz, gezegenler arası bir seyahati gerçekleştiren özel bir şirkete ait bir aracı ve içinde yaşananları konu alıyor. Kalabalık ve monoton dünya hayatından sıkılan 5000 kişi bir gemide bir asırlık bir uykuya dalarak uzayın o karanlık boşluğunda yeni bir gezegene doğru ışık hızına yakın bir hızda ilerliyor. Peki ya bu uyku kapsüllerinde bir arıza sonucu varışa 80 yıl kala uyanan bir yolcu olsaydınız ne yapardınız? Herkesin uyanmasına 80 yıl var... Koca bir gemi ve sadece siz? Kulağa çok uçuk geliyor değil mi? Gelmeli de çünkü fikir gerçekten şahane. Sadece bu bile insanı heyecanlandırmaya yeterken, hemen akabinde gemideki uyanık insan sayısının ikiye çıkması ve o kişinin muazzam güzellikteki birinin olması... Fakat nasıl uyandı? Neden uyandı? Ve şimdi ne olacak?... Hani izlerken ''Orada ben olsam ne yapardım acaba?'' diye düşündüren filmler vardır ya, heh işte o listenize bu filmi de ekleyin. Çünkü bu filmin ilk yarısında kendinize sürekli bu soruyu sorup duracaksınız. Sırasıyla yalnızlık, çaresizlik, hüzün, dram ve aşk konularını işleyen bu film, bilim kurguyu teğet geçiyor uyarayım. E hadi tadını çıkarın!

Uzay Yolcuları - Passengers

filmine yorum yap!
Pablo.Escobar
11 Ekim 2021
Çaylak
Bu kadarını beklemiyordum.. Soluksuz izledim.. Mükemmeldi.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Mis gibi film. Sadece bazı sahnelerde biraz sıkılabilirsiniz. Benden söylemesi..
Kadriye
11 Nisan 2021
Çaylak
Kötü değil ama güzel de değil. Öylesine izlenebilir. Çok sıkıldım izlerken çoğu yerde ileri sarmam gerekti.
Serkan B.
31 Mart 2021
Usta Yorumcu
Tavsiyeleri tarzıma göre seçip sıradan izliyorum. Kaan'ın tavsiye ettiği filmler neredeyse istisnasız keyifle izlenecek standartlarda. Bu film de izlemeye değer.
uykusarhosu
15 Mart 2021
Sıkı Üye
Çok güzel bir ev almışsınız ama içerisine yeterince eşya koyamamışsınız gibi bir film. Kesinlikle kötü değil ama çok daha iyisinin olmasını beklerdim.
Bu arada tüm hayallerimi bir kenara bıraktım ve artık tek hayalimin her türlü imkanın olduğu bir uzay gemisinde Jennifer Lawrence ile baş başa kalmak olduğunu söyleyebilirim :)
Hayri S.
12 Mart 2021
Sıkı Üye
Başarılı bir romantik bilim kurgu filmiydi. Farklı konusu ve oyuncuları ile izlenmeye değer.
Hypatia
21 Ocak 2021
Sıkı Üye
Hala izlemediyseniz izleyin. Konu farklı, oyuncular genç ve başarılı. Yüzde tatlı bir tebessüm bırakan bir yapım. Jennifer Lawrence emin adımlarla ilerliyor...
İsa U.
13 Ocak 2021
Çaylak
Uzayı ele almış güzel bir aşk filmiydi fakat aşk her zaman kaşındaki kişi adına kara vermek değildir... İzlenecek güzel bir film.
bendamla
04 Ocak 2021
Sıkı Üye
Konusu ile çok güzel bir filmdi. Adamın yaptığı çok bencilce geldi ama...
SPOILER [GÖSTER]
Filmizleyelim
20 Kasım 2020
Çaylak
Chris Pratt için izlediğim bir filmdi. Alanının en iyi filmi diyemem ama güzel vakit geçireceğiniz bir film. En sevdiğim sahneler barmenin olduğu sahnelerdi. Filme güzel detaylar katmış diyebilirim.
Daha fazla yorum16
passengers konusupassengers izlepassengers oyuncularuzay filmleriuzay filmi önerileribilim kurgu filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.