Yaşam Kürü 2016 tr-TR

Yaşam Kürü (2016)

(Gerilim - Dram)
2016
IMDB
6.4
(11) 4 67 0 5
57
10
İZLEDİM
SONRA İZLE
11 Yorum
IMDB
6.4
BU FİLM
10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
28 Mart 2018
Filmimiz, görevi, çalıştığı şirketin zengin CEO'sunu sağlık bulmak için gittiği İsviçre Alpleri'ndeki bir tedavi merkezinden geri getirmek olan hırslı bir iş adamının yaşadıklarını konu alıyor. Adamımız, patronu getirmek için sağlık merkezine gidiyor gitmesine fakat merkezde şahit olduğu şeylerden sonra işler biraz daha karmaşık bir hal alıyor ve gizem dolu bir macera başlıyor... Hemen söyleyeyim filmimiz biraz uzun. Yani uzun filmler sizi pek sarmıyorsa hemen yukarıdaki "Rastgele" butonundan başka filmlere geçebilirsiniz. Ha "Uzun muzun ben izlerim acımam" diyenlerdenseniz durun. Filmimizin çok acayip bir atmosferi var. Görüntü yönetmeni o kadar harika bir iş çıkarmış ki, tüm film boyunca nefis sahneler, şahane ortamlar izleyeceksiniz. Bunun yanında gerilim ve gizem dolu bir hikaye de sizi bekliyor. Film, size sürekli aklınızdan bir senaryo yazdırıyor ve bence bu müthiş bir şey... Fakat şöyle bir 20 dakika kadar kısa olsaydı daha iyi olabilirdi. Ha bu hali kötü mü? Bence hayır... Bu sefer çok uzattım, e hadi tadını çıkarın.

Yaşam Kürü - A Cure of Wellness

filmine yorum yap!
matmazel
24 Ocak 2022
Çaylak
Konusu biraz tuhaftı ama izledikçe parçalar yerine oturuyor.
Martell
30 Nisan 2021
Çaylak
Bu tarz filmlere ilgi duyduğum için beni tatmin etti. Zindan Adası filminden baştan sona etkilenilmiş ama kendine özgü yanları da yok değil. Görsel olarak da oldukça başarılı iş çıkarmışlar. Süresi biraz fazla uzun. 2 saat 20 dk gizem-gerilimle çok çabuk geçiyor ama yer yer temponun kaybolduğu anlarda insan sıkılabiliyor. E insan bu kadar izleyince de filmin sonunda senaristten altın vuruş bekliyor ama o da olmuyor. Bu tarz akıl hastanesi temalı filmleri seviyorsanız ‘Eliza Graves’ filmini de öneririm.
SPOILER [GÖSTER]
ayten Y.
10 Mart 2021
Usta Yorumcu
Film görsel açıdan gerçekten çok iyi. Mesela araba kazası sahnesi. Filmin biraz uzatıldığını düşünüyorum. Böyle bir film için 2 buçuk saat biraz fazla ve bazı açıklanmayan kısımlar var. 140 dakika sonra adamın aslında insan olmadığını görüyoruz. Final sahnesi de insanı ikileme sokuyor.
SPOILER [GÖSTER]
Nilgün A.
03 Kasım 2020
Çaylak
Sonu biraz tahmin edilebilir olsa da keyifle izlettiren, sinematografisiyle büyüleyen bir film.
Miraç I.
28 Mart 2020
Usta Yorumcu
Ben beğenmiştim hiçte sıkılmadan izlemiştim manzara o kadar güzel ki konusu da hoşuma gitti, sadece sonunu bağlayamadım
Puffytos
20 Kasım 2019
Çaylak
Sıradaşı vasat değil bazı sahneleri çok iyi izlenilir mi? evet...
Özlem Ç.
04 Kasım 2019
Sıkı Üye
İlk yarı güzeldi, ikinci yarı baydı, ne olacaksa olsun da bitsin artık dedirtti. Finalde iyice çuvalladı. İlk yarıdaki gizemin hatırına beğenmedim diyemiyorum, ama beğendim de diyemem.
rıdvan K.
19 Aralık 2018
Sıkı Üye
çok uzun, filmin sonunda "eee", "yani" diyebilirsiniz. gizem katma konusunda oldukça eksik, öngörülebilir, filmin ismi başlı başına spoiler.
Aytek S.
11 Aralık 2018
Usta Yorumcu
film boyunca sürdürülen gizem güzel görseller harika kızın mırıldandığı melodi bir kaç gün dilde kalıcı beğendim
furkankarataass
30 Temmuz 2018
Çaylak
Otobüste izlemeye başlayıp sonunu bir hafta sonra izlemiş birisi olarak; o melodi bir türlü aklımdan çıkmıyor...
Daha fazla yorum1
a cure of wellness 2016a cure of wellness filmi izlea cure of wellness filmi konusuyaşam kürü filmiyaşam kürü filmi izleyaşam kürü filmi oyuncularıfilm önerilerifilm tavsiyeleri2016 filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.