Yüksek Tansiyon 2003 tr-TR

Yüksek Tansiyon (2003)

(Gerilim - Korku)
2003
IMDB
6.8
(12) 4 53 0 5
47
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
12 Yorum
IMDB
6.8
BU FİLM
13b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
02 Ağustos 2018
Hemen yukarıda da gördüğünüz üzre bu tavsiyeyi aranızdan "Mustafa Kocael" göndermiş. Kendisine teşekkür edip hemen filme geçiyorum. Filmimiz, okuldan 2 arkadaşın, sınavlarına çalışmak için birkaç günlük yaptığı bir kaçamakta yaşadıkları olayları konu alıyor. Arkadaşlar, şehirden uzaktaki bu evde kafa dinleyip sınavlara çalışmak isterken birden bir katil ortaya çıkıyor ve bu masum olay tam anlamıyla bir hayatta kalma mücadelesine dönüşüyor... Benzer konuya sahip birçok film izledim, muhtemelen siz de izlediniz. Fakat bu film, izleyiciyi şaşırtan senaryosu ile kendi türleri arasından sıyrılıyor. Birkaç mantık hatası dışında film gayet sürükleyici ve izleyenini tatmin eden cinsten. Beni fazlasıyla şaşırtmayı ve etkilemeyi başardı. Ha bu arada kanlı bıçaklı sahnelere de hazır olun derim. E hadi tadını çıkarın!

Yüksek Tansiyon - High Tension

filmine yorum yap!
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Yıllar önce izlediğim ve hala aklımda olan bu film, favorilerimden biri. Tavsiye ederim.
Dark
05 Haziran 2021
Çaylak
Ters köşe filmlerden. Şaşırtıcı, ilginç ve sürükleyici.
Bedia
03 Nisan 2021
Çaylak
Film boyunca ellerimi sıktım. O kadar gerildim ki, uzun zamandır bu kadar gerilmemiştim. Beni kan tutuyor bol kanlı kesmeli biçmeli bir film izlerken. Bu film de çok titremeli, gerilimliydi. Tavsiye ederim.
eslem ç.
29 Ocak 2021
Yıllar önce izlediğim ilk gerilim filmidir ve bu filmle gerilim kategorisi tutkunu olmuşumdur. Şimdi izlesem aynı şeyleri hisseder miyim bilmiyorum ama bu kategoriyi sevenlerin kesinlikle şans vermesi gerektiğine inanıyorum.
lhjup
26 Aralık 2020
Son sahnelere doğru "yapacağınız işi...." diye saydırdığım nadir filmlerdendir. Tek olayı kesme, biçme, doğrama olan bomboş bir film.
Çisil A.
28 Kasım 2020
Yıllar önce favorilerim arasına girmişti, hala da öyle. Kesinlikle tavsiye ederim..
Yigittheripper
02 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Güzel bir gerilim filmi. Hafif beyin yakması da söz konusu, izlenebilir.
Özlem Ç.
22 Ekim 2019
Sıkı Üye
Filmin başındaki rüyadan sonu anlaşılıyor zaten. Başlangıçla son arasında da tutarsız bir senaryo, berbat bir kurgu, germek yerine tiksindiren, atlayarak izlediğim halde bitmek bilmeyen kan revan şiddet sahneleri. Sitede izlediğim en kötü filmdi.
SPOILER [GÖSTER]
donduran ö.
04 Ekim 2019
Sıkı Üye
ablanın oyunculuğunun gerçekten bir psikopatı andırması ve en önemlisi filmin ''gösterdiği arkadaşına güvenilmiyor'' meselesi çok iyi yansıtılmış
SPOILER [GÖSTER]
Mert A.
06 Ağustos 2018
Sıkı Üye
Yine yıllar önce izlediğim ve pek bilinmeyen bir filmi tavsiye etmişsin kaan. Zevklerimizin aynı olduğunu görmek beni çok memnun ediyor. Film gerçekten geriyor arkadaşlar izlemeyen varsa izlesin muhakkak.
Daha fazla yorum2
2003 filmlerihigh tension filmi konusuhigh tension filmiyüksek tansiyon filmigerilim filmlerigerilim filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.