Zaman Yolculuğu Hakkında 2009 tr-TR

Zaman Yolculuğu Hakkında (2009)

(Komedi - Bilim Kurgu)
2009
IMDB
7.1
(12) 4 37 0 5
33
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
12 Yorum
13 Temmuz 2018
Ne zaman sizlerden gelen tavsiyeler arasında iyi bir film izlesem "İyi ki bu platformu kurmuşum" diyorum. İşte bu film de onlardan biri. Aranızdan "Veli Kavak" izlemem için bu filmi bana tavsiye etmiş. Kendisine teşekkür edip hemen filme geçiyorum. Filmimiz, bir akşam bir barda laflayan 3 kafadarın başına gelenleri konu alıyor. Bu 3 kafadar kendilerini birden zaman yolculuğu yaparken buluyor ve eğlenceli bir macera başlıyor... Düşük bütçeli fakat fikir olarak eğlenceli bir film izleyeceksiniz. Şahsen ben ilk kez içinde komedi olan bir bilim kurgu filmine bayıldım. Siz de benim gibi biraz "Zaman yolculuğu" meraklısı iseniz, bu film sizi de tatmin edecektir. Üstelik, size buralarda da tavsiye ettiğim nefis beyin yakan film "Coherence" gibi pek derin düşünmenizi de istemiyor. Örnekten de anlayacağınız üzere filmin içinde paralel evrenler, zaman yolculuğu ve paradokslar bulunuyor. E tabi tüm bunlarla birlikte sizi eğlendiriyor da... E hadi tadını çıkarın!

Zaman Yolculuğu Hakkında - Frequently Asked Questions About Time Travel

filmine yorum yap!
Mahmut K.
21 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Belki bilmeyenleriniz vardır diye yazıyorum, başrollerinde Chris O'Dowd'un oynadığı "The IT Crowd" adlı efsane bir komedi dizisi var. Bu aktör o seride zirve yaptı. Tam matrak bir komedi dizisi seyretmek isterseniz de şiddetle tavsiye ederim.
Aslı B.
20 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Bu sitede moralimi yerine getirsin kategorisi olsaydı, bu film en başta olmalıydı diye düşündüm izlerken. Canım çok sıkkın olduğu bir zamanda izledim bu filmi, keyfim yerine geldi. O neydi? Bu nasıl oldu? Diye takılmadan izlenecek biraz da matrak bir film, mutlaka izleyin.
Ali Ç.
29 Eylül 2023
En iyilerim arasına girdi. Harika bir film, İngiliz'ler bu sefer hem mizahı hem de sci-fi'ı güzel bir şekilde yapmış.
Ahmet Ö.
13 Mart 2022
Beklentiniz çok yüksek olmazsa gayet de eğlenceli film. Filmden beklentiniz üst düzey bir bilim kurgu + son teknolojili efektler vs. olmasın. Kafa dağıtmalık bir film.
Mel
10 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Süre olarak iyiydi, uzatmamalarını sevdim. Vakit geçirmek için izlenilebilir. Yer yer güldürdü, çok çok ayrıntılı bir hikaye beklememek lazım, yine de beklentimin üzerindeydi. 2009 yılında çıkmasına rağmen 90'larda çekilmiş bir film gibi geldi bana.
ayten Y.
30 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Eğlenceli, izlemesi keyifli bir filmdi. Fazla beklenti ile izlenilmemesi gerekiyor.
Kadir A.
23 Nisan 2020
Harika vakit geçirdim, tavsiye ederim.
Anıl C.
04 Haziran 2019
Sıkı Üye
bu kadar düşük bütçeyle bu kadar tatlı bir film yapılırdı herhalde güzel film
Özlem Ç.
07 Nisan 2019
Sıkı Üye
"Zaman" paradoksu gibi derin bir konu komediyle uyuşmuyor bence, beyin yakmıyor, sadece eğlenceli.
Müberra T.
22 Temmuz 2018
Sıkı Üye
haha ben bayıldım :)
Daha fazla yorum2
frequently asked questions about time travel filmifrequently asked questions about time travel filmi konusufilm önerilerizaman yolculuğu hakkındazaman yolculuğu filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.