Zamana Karşı 2011 tr-TR

Zamana Karşı (2011)

(Gerilim - Bilim Kurgu)
2011
IMDB
6.7
(43) 4 389 0 5
370
19
İZLEDİM
SONRA İZLE
43 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Şubat 2018
Filmimiz, insanların yaş olarak değil de "zaman" olarak yaşadığı bir dünyada geçiyor. Herkesin kolunda bir hayat saati var ve oradaki zamanınız kadar yaşıyorsunuz. Fikir çok müthiş değil mi? Durun, dahası da var... Mesela işe gidiyorsunuz 5 gün kazanıyorsunuz, hediye yerine arkadaşınıza 1 gün veriyorsunuz, yani para yerine böyle şeyler dönüyor. Tabi bu dünyada da günümüzde olduğu gibi birçok zengin var. Onların zamanları sonsuz, fakir insanlar ise her sabah ölüm korkusu ile uyanıyorlar. İşte tam da bu mücadelenin ortasında bir adamımız var ki kendisi severek de dinlediğimiz "Justin Timberlake", işte filmimiz onun başına gelen bir olay üzerinden ilerliyor. Biraz aşk, biraz koşturmaca, biraz da dram... Nefis bir film izleyeceksiniz. Yorumunuzu aşağıya bırakın, e hadi tadını çıkarın!

Zamana Karşı - In Time

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Arşivci
1 yıl önce
Sıkı Üye
İzleme listesinde arada kaynıyordu hep, burada tekrar görünce ve bu kadar övülünce izleme listesinin başına alındı ve izlendi. Filmin konusu gayet farklı. Dünyanın bakabileceği nüfusun bir sınırın olduğu ve alt tabakanın nasıl sömürüldüğünü anlatan ama bunu modern bir yolla yapan bir film. Her zaman en kıymetli şeyin "zaman" oluşunun altı daha iyi çizilebilir miydi bilmiyorum. Bir de slogan vardı filmde, izlerken gözünüze çarpar ben çok beğendim "Ne alırsan 99 saniye!" Bizim 1 milyoncular canlandı gözümde :)
Nazlı Ç.
08 Ekim 2021
Sıkı Üye
Farklı ve güzel bir filmdi. Sadece böyle bir konu daha etkileyici ve detaylı işlenen bir şekilde yapılsa kesinlikle favorilerimden olabilirmiş. Böyle de fena değil tabii.
Yeşim G.
14 Eylül 2021
Çaylak
Distopik dünya sevenlerin bayılacağı tarzda bir film. Ben çok etkisinde kalmıştım hatta filmde geçen uygulamayı indirmiştim bile. Sonuç mu? 4 yılım varmış arkadaşlar genç yaşta öleceğim sanırım :) aman aman siz sakın böyle şeyler yapıp psikolojinizi bozmayın.
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Çok bilindik bir film iyi mi iyi ama o kadar da değil.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Favorilerime giren filmlerden. Konusuyla ve kurgusuyla beni çok etkiledi. Zamanın nasıl geçtiğini, filmin nasıl bittiğini anlamayacaksınız. İzlemeden geçmeyin.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Aslında güzel film, konusu farklı ama biraz basit işlenmiş. Daha da iyi işlenebilirdi. Ona rağmen iyiydi sıkılmadım izlerken.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Kurgusu farklı bir film arıyorsanız bu filmi izlemelisiniz. Farklı bir dünya fakat düşündüğümüzde ne kadar da günümüz dünyasını yansıttığını anlıyoruz.
Tuanna C.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Film aslında bayağı güzel ama nedense beni pek sarmadı. Konu güzel, işleyiş güzel ama bilemiyorum biraz basit gibi de geldi... Fakat zamanın kıymetini daha iyi anlıyorsunuz izlerken. İzlenir.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Aslında bulunduğumuz zamanda da zenginler ve fakirler arasındaki uçurum çok fazla ve filmde çok sağlam göndermeler var. Justin Timberlake’i oyuncu olarak görmek de bir garipti.
Mmk
20 Mart 2021
Konusu çok güzel ama çok basit işlenmiş, bence daha güzel olabilirdi.
Hayri S.
12 Mart 2021
Sıkı Üye
Zaman ve para denklemini çok başarılı bir şekilde anlatan bir başyapıt. Kafa açan harika bir film olmuş. Tavsiye edilir.
Daha fazla yorum32
ın time 2011ın time 2011 filmi konusujustin timberlake filmlerizamana karşı filmi konusuzamana karşı filmi 2011bilim kurgu filmleribilim kurgu filmi önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.