Zamana Karşı 2011 tr-TR

Zamana Karşı (2011)

(Gerilim - Bilim Kurgu)
2011
IMDB
6.7
(51) 4 475 0 5
454
21
İZLEDİM
SONRA İZLE
51 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Şubat 2018
Filmimiz, insanların yaş olarak değil de "zaman" olarak yaşadığı bir dünyada geçiyor. Herkesin kolunda bir hayat saati var ve oradaki zamanınız kadar yaşıyorsunuz. Fikir çok müthiş değil mi? Durun, dahası da var... Mesela işe gidiyorsunuz 5 gün kazanıyorsunuz, hediye yerine arkadaşınıza 1 gün veriyorsunuz, yani para yerine böyle şeyler dönüyor. Tabi bu dünyada da günümüzde olduğu gibi birçok zengin var. Onların zamanları sonsuz, fakir insanlar ise her sabah ölüm korkusu ile uyanıyorlar. İşte tam da bu mücadelenin ortasında bir adamımız var ki kendisi severek de dinlediğimiz "Justin Timberlake", işte filmimiz onun başına gelen bir olay üzerinden ilerliyor. Biraz aşk, biraz koşturmaca, biraz da dram... Nefis bir film izleyeceksiniz. Yorumunuzu aşağıya bırakın, e hadi tadını çıkarın!

Zamana Karşı - In Time

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Arşivci
2 yıl önce
Sıkı Üye
İzleme listesinde arada kaynıyordu hep, burada tekrar görünce ve bu kadar övülünce izleme listesinin başına alındı ve izlendi. Filmin konusu gayet farklı. Dünyanın bakabileceği nüfusun bir sınırın olduğu ve alt tabakanın nasıl sömürüldüğünü anlatan ama bunu modern bir yolla yapan bir film. Her zaman en kıymetli şeyin "zaman" oluşunun altı daha iyi çizilebilir miydi bilmiyorum. Bir de slogan vardı filmde, izlerken gözünüze çarpar ben çok beğendim "Ne alırsan 99 saniye!" Bizim 1 milyoncular canlandı gözümde :)
Özgür A.
18 Kasım 2022
Çaylak
İzlenebilir bir film. Ama dönüp tekrar izlenebilecek bir film de değil.
Bülent K.
04 Ekim 2022
Usta Yorumcu
İzledikten sonra zamanın ne kadar kıymetli olduğunu bir kere daha anlamamı sağlayan film. Öyle görünüyor ki zaman gelecekte daha değerli olacak. Güzel filmdi, tavsiyedir...
Bahar M.
10 Haziran 2022
Çaylak
Sevdiğim filmler arasında üst sıralarda yer aldığı doğrudur. Zamana karşı yaşamak hiç bu kadar güzel ve ütopik olmamıştır.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
Sıkmayan farklı anlatımıyla çok iyi bi film bence, ütopik.
Ayfer Y.
09 Mart 2022
Çaylak
Gerçekten 'zaman' konulu güzel bi bilim kurgu filmi.
Enes E.
21 Kasım 2021
Sıkı Üye
Filmin konusu çok farklı ama insanlar ne zaman öleceklerini bilseler böyle davranmazlar galiba. Özellikle günlük kazanıp harcayanlar.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Sonunda farklı bir kurguya sahip fantastik bir film... Hemen seyredin!
widight
03 Kasım 2021
Sıkı Üye
Uçuk bir konuyu gayet güzel bir şekilde filme uyarlamışlar. "Ya gerçek olsaydı" diye düşünmeden edemiyorsunuz. 8/10
Nazlı Ç.
08 Ekim 2021
Sıkı Üye
Farklı ve güzel bir filmdi. Sadece böyle bir konu daha etkileyici ve detaylı işlenen bir şekilde yapılsa kesinlikle favorilerimden olabilirmiş. Böyle de fena değil tabii.
Yeşim G.
14 Eylül 2021
Çaylak
Distopik dünya sevenlerin bayılacağı tarzda bir film. Ben çok etkisinde kalmıştım hatta filmde geçen uygulamayı indirmiştim bile. Sonuç mu? 4 yılım varmış arkadaşlar genç yaşta öleceğim sanırım :) aman aman siz sakın böyle şeyler yapıp psikolojinizi bozmayın.
Daha fazla yorum40
ın time 2011ın time 2011 filmi konusujustin timberlake filmlerizamana karşı filmi konusuzamana karşı filmi 2011bilim kurgu filmleribilim kurgu filmi önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.