3 Bin Yıllık Bekleyiş 2022 tr-TR

3 Bin Yıllık Bekleyiş (2022)

(Fantastik - Romantik)
2022
IMDB
6.7
6
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
2 Yorum
1s 48dk
IMDB
6.7
BU FİLM
1.5b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
15 Mart 2023

Benimle de aynı adı taşıyan aranızdan Kaan'ın da tavsiye olarak gönderdiği bu film, yolu İstanbul'a düşen bir akademisyenin başına gelen fantastik olaylar zincirini konu alıyor. Ablamız "Hazır gelmişken şöyle İstanbul'da bir Kapalı Çarşı turu da yapayım.." diyor ve girdiği bir dükkanda bulduğu cam bir kavanoz, onun hayatını tam anlamıyla değiştiriyor. Akademisyenimiz otel odasında kavanozu temizlemeye çalışırken birden ortaya bir Cin çıkıyor ve işte ucu Osmanlı'ya da dayanan ve pek çok farklı zamana yolculuk yapılan hikayemiz de böylece başlamış oluyor... Öncelikle film, beklentimin üzerinde çıktı. Daha yüzeysel bir şeyler izleyeceğim derken çok keyifli, masalsı bir zamanda yolculuk filmi izledim. Bu tür 'fantastik' filmleri sevmeyenler diğer tavsiyelere göz atsın derim, fakat biraz macera, biraz da masalsı bir şeyler arıyorsanız bu filme kesinlikle bir şans verin derim... Yorumunuzu da çok merak ediyorum, aşağıya yazmayı unutmayın. E hadi tadını çıkarın!

3 Bin Yıllık Bekleyiş - Three Thousand Years of Longing

filmine yorum yap!
Büşra Ö.
19 Mart 2023
Çaylak
Başını beğendim, sonunda temposu düşüyor ayrıca tarihimizi böyle gerçeklikten uzak ve kötü şekilde anlatması da beni rahatsız etti.
rıdvan K.
16 Mart 2023
Sıkı Üye
Kötü denilemez ama iyi de değil. Bizden parçalar olması güzel.
üç bin yıllık bekleyiş film konusuthree thousand years of longing film konusuistanbul filmimasalsı filmlerfantastik film önerilericin filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.