A Fall from Grace 2019 tr-TR

A Fall from Grace (2019)

(Suç - Gizem)
2019
IMDB
6.2
(18) 4 62 0 5
58
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
IMDB
6.2
BU FİLM
16b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
19 Ocak 2020

Aranızdan "Filiz Yüksel" izlemem için tavsiye etmiş bu Netflix filmini. Kendisine teşekkürler ediyor ve konumuza geçiyorum. Filmimiz, cinayet ile suçlanan bir kadını ve o davaya atanan bir avukatı konu alıyor. Şüphelimiz "Evet ben yaptım, öldürdüm, kabul ediyorum!" deyince bu durum avukatımıza biraz tuhaf geliyor ve konuyu daha derinlemesine araştırmaya başlayınca kazıdıkça olay daha da ilginç bir hal almaya başlıyor. İşte filmimiz de tüm bu süreci bize aktarıyor... Öncelikle içinde bolca SPOİLER olduğunu düşündüğüm için bu tavsiyemin fragmanını izlemenizi istemedim ve onun yerine YouTube kanalımızdan bir video koydum. Size tavsiyem, bu filmi fragmanına göz atmadan izlemeniz. Film biraz çerezlik kıvamda başlıyor fakat bu sizi soğutmasın çünkü gerçekten başarılı bir şekilde ilerliyor ve tatmin etmeyi başarıyor. Yani şöyle "Katil kim?" konulu güncel bir gizem - suç filmi arıyorsanız bu tavsiyem tam sizlik olabilir. Yorumunuzu mutlaka aşağıya bırakın, hadi tadını çıkarın!

A Fall from Grace - A Fall from Grace

filmine yorum yap!
Daisy Y.
30 Eylül 2021
Çaylak
Konusu oldukça ilgi çekici. Filmi de beğendim, güzeldi fakat filmin daha iyi kurgulanmış ve ipuçları ile dolu olmasını isterdim. Acaba kim diye kişiler üzerinden tahmin edilerek ilerleyen katil kim filmlerinden değil ama hızlı ilerliyor.

yağız şimşek
05 Eylül 2021
Çaylak
Çok güzel bir filmdi. Şu ana kadar izlediğim filmler arasında ilk 20'ye girer ki; şu ana kadar da 350'ye yakın filmi izlemişliğim var.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Çok sevdiğim filmlerden. Sonunu tahmin ettiğinizi sanabilirsiniz ama daha farklı şeyler olacak emin olun.
Hilal K.
10 Ağustos 2021
Çaylak
Kurgusu iyiydi ama oyunculuklardan hiç etkilenemedim, sanırım bir yavanlık vardı.
ALPASLAN L.
15 Mayıs 2021
Maalesef zamanım boşa gitti. Sonlara doğru olan ters köşe hariç.
MELTEM Ö.
01 Mayıs 2021
İlk 30 dakikasında çok sıradan gelen, ancak sonrasında çok heyecanlandıran bir kurgu. Şiddetle tavsiye ediyorum.
silentnotes
23 Ocak 2021
Çaylak
Bir kadının ruhundan nasıl yararlanılır, onu gösteren bir film ve oldukça da sürükleyici.
Nazlı Ç.
08 Ocak 2021
Sıkı Üye
Film az önce bitti ve koşa koşa buraya geldim. Gerçekten etkileyici ve açıkçası beni çok içine çekti, hiç sıkılmadan izledim. Babana bile güvenmeyeceksin demiyorlar boşuna, neyse izleyin mutlaka :)
faruk D.
06 Ocak 2021
Çok etkileyici bir filmdi. Konusu çok orijinal. Tavsiye ediyorum.
ayten Y.
25 Aralık 2020
Usta Yorumcu
Öncelikle filmi izlemek isteyenler filmin adını Google'da arattırmasınlar çünkü en büyük spoiler bu şekilde çıkıyor. Film sadece klasik mahkeme filmleri gibi değil, hem mahkeme sahneleriyle hem de flashbackleriyle daha da ilginçleşiyor. Mahkeme filmlerini sevmeyenlerin de beğeneceğini düşünüyorum.
Daha fazla yorum8
a fall from grace konusua fall from grace izlea fall from grace yoruma fall from grace oyuncularnetflix filmlerinetflix film önerileri2020 filmleri2020 filmlerien güncel filmlercinayet filmlerikatil kim filmlerigizem filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.