A Fall from Grace 2019 tr-TR

A Fall from Grace (2019)

(Suç - Gizem)
2019
IMDB
6.2
(14) 4 57 0 5
53
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
14 Yorum
IMDB
6.2
BU FİLM
15b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
19 Ocak 2020

Aranızdan "Filiz Yüksel" izlemem için tavsiye etmiş bu Netflix filmini. Kendisine teşekkürler ediyor ve konumuza geçiyorum. Filmimiz, cinayet ile suçlanan bir kadını ve o davaya atanan bir avukatı konu alıyor. Şüphelimiz "Evet ben yaptım, öldürdüm, kabul ediyorum!" deyince bu durum avukatımıza biraz tuhaf geliyor ve konuyu daha derinlemesine araştırmaya başlayınca kazıdıkça olay daha da ilginç bir hal almaya başlıyor. İşte filmimiz de tüm bu süreci bize aktarıyor... Öncelikle içinde bolca SPOİLER olduğunu düşündüğüm için bu tavsiyemin fragmanını izlemenizi istemedim ve onun yerine YouTube kanalımızdan bir video koydum. Size tavsiyem, bu filmi fragmanına göz atmadan izlemeniz. Film biraz çerezlik kıvamda başlıyor fakat bu sizi soğutmasın çünkü gerçekten başarılı bir şekilde ilerliyor ve tatmin etmeyi başarıyor. Yani şöyle "Katil kim?" konulu güncel bir gizem - suç filmi arıyorsanız bu tavsiyem tam sizlik olabilir. Yorumunuzu mutlaka aşağıya bırakın, hadi tadını çıkarın!

A Fall from Grace - A Fall from Grace

filmine yorum yap!
ALPASLAN L.
15 Mayıs 2021
Maalesef zamanım boşa gitti. Sonlara doğru olan ters köşe hariç.
MELTEM Ö.
01 Mayıs 2021
İlk 30 dakikasında çok sıradan gelen, ancak sonrasında çok heyecanlandıran bir kurgu. Şiddetle tavsiye ediyorum.
silentnotes
23 Ocak 2021
Çaylak
Bir kadının ruhundan nasıl yararlanılır, onu gösteren bir film ve oldukça da sürükleyici.
Nazlı Ç.
08 Ocak 2021
Çaylak
Film az önce bitti ve koşa koşa buraya geldim. Gerçekten etkileyici ve açıkçası beni çok içine çekti, hiç sıkılmadan izledim. Babana bile güvenmeyeceksin demiyorlar boşuna, neyse izleyin mutlaka :)
faruk D.
06 Ocak 2021
Çok etkileyici bir filmdi. Konusu çok orijinal. Tavsiye ediyorum.
ayten Y.
25 Aralık 2020
Usta Yorumcu
Öncelikle filmi izlemek isteyenler filmin adını Google'da arattırmasınlar çünkü en büyük spoiler bu şekilde çıkıyor. Film sadece klasik mahkeme filmleri gibi değil, hem mahkeme sahneleriyle hem de flashbackleriyle daha da ilginçleşiyor. Mahkeme filmlerini sevmeyenlerin de beğeneceğini düşünüyorum.
UğurKibrit
02 Aralık 2020
Sıkı Üye
Netflix platformu sayesinde artık çok daha fazla film seçeneğimiz oldu. Bu film de bu platforma özel filmlerden birisi. Oldukça da sürükleyici.
Ayşegül A.
24 Kasım 2020
Sıkı Üye
Sıkılmadan izleyebileceğiniz güzel bir film. Sonunu yanlış tahmin ettiğim için sevdim :) Arkadaş ortamında izlemeyin yoksa her kafadan bir ses çıkar ve filmi kaçırırsınız.
bendensewolmaz
27 Ağustos 2020
Çaylak
Başta biraz sıkıcı olsa da ve sonuç bariz tahmin edilebilse de buna rağmen cidden saran bir film olduğu için bile izlenmeyi sonuna kadar hak ediyor. Umarım devam filmi gelir ve yine gözümü kırpmadan izlerim.
Miraç I.
26 Nisan 2020
Usta Yorumcu
Ters köşe olmadım pek, beklediğim gibi oldu. Ne zaman ortaya çıkacak diye kafayı yedim sadece... Güzeldi, sıkılmadan beğenerek izledim.
Daha fazla yorum4
a fall from grace konusua fall from grace izlea fall from grace yoruma fall from grace oyuncularnetflix filmlerinetflix film önerileri2020 filmleri2020 filmlerien güncel filmlercinayet filmlerikatil kim filmlerigizem filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.