Aşk Doktoru 2005 tr-TR

Aşk Doktoru (2005)

(Komedi - Romantik)
2005
IMDB
6.6
(5) 4 76 0 5
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
13 Mayıs 2019

Bu film tavsiyesini aranızdan "Mustafa Kemal Şentürk" ve "Buse Cura" farklı zamanlarda bana göndermiş. İkisine de teşekkürler ediyor ve ilk gönderen kişi olan Mustafa'nın profilini hemen yukarıya pinliyorum. Şimdi filmimiz, sevdiği kadına açılamayan, ona hislerini belli edemeyen, çekingen erkeklere yardım eden bir Aşk Doktoru'nu konu alıyor. İlgi duyduğunuz bir kadın mı var? Hemen adamımıza gidiyorsunuz ve o da sizi o kadın ile bir şekilde ortak paydada buluşturuyor ve gerisi sadece sizin yeteneklerinize kalıyor... Şahane servis! İşte filmimizde bunu ve bu doktorumuzun da tutulduğu bir kadını konu alıyor... Filmin ilk yarısı beni çok eğlendirdi. İkinci yarısı ise biraz daha romantik kıvamdaydı. Şöyle kız-kıza, ya da tek başınıza eğlenceli, keyifli bir şeyler izlemek istediğiniz bir akşamda bu film istediğinizi size verebilir... E hadi tadını çıkarın!

Aşk Doktoru - Hitch

filmine yorum yap!
Küb
08 Haziran 2021
Çaylak
Will Smith'e bayıldığım için bu filmi izledim ve hiç pişman olmadım. Eğlendiren tatlı bir filmdi.
ilknur K.
12 Ocak 2021
Çaylak
Film çok güzel, sıkmıyor, eğlenceli bir hafta sonu aktivitesi olabilir.
Kutay E.
26 Kasım 2020
Çaylak
Filmde Will Smith harici başka bir oyuncu olamazdı, role bu kadar iyi oturamazdı. Eva Mendes'le zaten gayet iyi olmuşlar Kevin James filmi komiklik düzeyine çok güzel eşlik ediyor, izleyin anlayacaksınız zaten daha ne denebilir.
Musa D.
14 Mayıs 2020
Ulan adam, bir tane de kötü filmin olsun ya. IMDB puanı kadar bir film, ortalamanın üstünde, gayet başarılı, klasik tahmin edilebilir düzeyde gelişiyor ama gerçekten güldürüyor!
Freedom Krueger
24 Ocak 2020
Sıkı Üye
Eva Mendes ile güzel bir çift olmuşlar. Tavsiyemdir.
hitch konusuhitch filmi izlehitch yorumlaraşk doktoru film konusuwill smith filmlerieva mendes filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.