Ay 2009 tr-TR

Ay (2009)

(Dram - Bilim Kurgu)
2009
IMDB
7.9
(9) 4 70 0 5
62
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
9 Yorum
IMDB
7.9
BU FİLM
15b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
21 Ocak 2018
Filmimizde, Ay üzerinde inceleme yapmak için görevlendirilen bir adamı izliyoruz. Adamımız, görevi gereği hayatını rutine bağlamış bir şekilde yaşıyor. Aynı yemekleri yiyip, her gün aynı yerleri görüyor. Hatta ara ara da eşinin, ailesinin, dünyanın özlemini kuruyor. Fakat görevinin bitmesine yakın bazı tuhaf şeyler yaşamaya başlıyor. İşte kendi halinde giden filmimiz tam da bu noktada muhteşem bir hal almaya başlıyor. Adamımızın görüp yaşadıkları beyninizi yakmaya yetecek. Hatta film bittikten sonra elleriniz başınızda "O neydi be!" diye söyleneceksiniz, benden söylemesi. Hadi tadını çıkarın!

Ay - Moon

filmine yorum yap!
Aslı B.
18 Nisan 2024
Usta Yorumcu
İyi başladı ama sonra dağıttılar gibi geldi bilemedim. Puanı da abartı gibi geldi biraz. Beni kendine o kadar da çekmedi film,fazla beklentiye girmeden izlenir.
mamicillo
16 Eylül 2021
Sıkı Üye
Hocam film beni sarmadı, beyin yakan bir kısmı da yok zaten. Yavaş bir temposu var, herkesi çekmeyebilir. Sonunda iki tane cümleyle "offf be ne oldu" öyle dedirtmek istemişler fakat hiç de öyle olmamış, yapamamışlar.
ayten Y.
27 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Film fena değil ama bence boşluklar var. Mesela araba kazası geçiren arkadaş nasıl hemen diğerini kabulleniyor? Yani bence kabullenme olayı çok yüzeysel geçilmiş. Ve mesela sonda klon dünyaya geliyor ama onu dünyada gördüklerinde öldürebilirdiler. Zaten klonları yapan şirket dünyaya ulaşanları alıyor.
SPOILER [GÖSTER]
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Sonuna kadar merakla izledim ama böyle psikolojik-dram tarzı filmler herkese hitap etmeyebilir.
Kutay E.
26 Kasım 2020
Çaylak
Filmi en başından beri dikkatli bir şekilde, özenli bir bakış açısıyla izlerseniz aslında sonu hakkında bilgi veriyor. Özellikle bu tip bir film izleyenler anlayacaktır fakat izlemenizi tavsiye ederim. Üzerinizde güzel bir etki bırakacaktır. Ayrıca gerilimi hoş ve muazzam da bir oyunculuk var.
Mehmet K.
21 Mayıs 2020
Çaylak
Diğer filmlerin aksine biraz zaman kaybı oldu. Uzay temalı filmleri sevmeme rağmen pek sevemedim.
Arşivci
28 Mart 2020
Sıkı Üye
Psikolojik bir film. Aslında beni pek sarmazdı bu tarz filmler fakat meraklıları içinde "en iyiler" arasında bir film.
Freedom Krueger
18 Ocak 2020
Sıkı Üye
iyi film. biraz da psikolojik bi film...
Aytek S.
16 Kasım 2018
Usta Yorumcu
Değişik, güzel.

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.