Boş Oda 2007 tr-TR

Boş Oda (2007)

(Gerilim - Suç)
2007
IMDB
6.2
(9) 4 48 0 5
44
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
9 Yorum
IMDB
6.2
BU FİLM
8.7b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
28 Haziran 2018
Filmimiz, pek tenha bir yerde bozulan arabalarından sonra geceyi geçirmek için küçük bir motele sığınan bir çiftimizin başına gelenleri konu alıyor. "En azından TV var" deyip açtıkları televizyonda bazı korkunç görüntüler gören çiftimiz, aslında çok ürkütücü bir olayın içinde olduklarının farkına varıyor ve bir hayatta kalma mücadelesi böylece başlıyor... Birden fazla klişe barındırsa da film insanı yakalamayı başarıyor. Şahsen ben "Ben olsaydım ne yapardım?" deyip birçok kez kendimi onların yerine koydum ve büyük de bir zevk aldım. Şöyle gerilim dolu bir hayatta kalma filmi izlemek istiyorsanız tebrikler çünkü aradığınızı buldunuz. E hadi tadını çıkarın!

Boş Oda - Vacancy

filmine yorum yap!
Serkan B.
13 Eylül 2021
Usta Yorumcu
Gerilim severler için orta dozda... Kısa süresi ile sıkılmadan izlenebilir.
damla S.
30 Nisan 2021
Gerilimi yüksek bir film, bu tarz sevenlere şiddetle öneririm.
Miraç I.
03 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Yıllar önce izlediğim bir filmdi bu. Konusu aklımda kalmıştı çünkü ben izlerken baya gerilmiştim. Yani film öyle bir şey ki benim başıma gelse ne yaparım diye düşünmeden geçemiyorsunuz. Bence iyi ve izlenilecek bir film.
Daphne
17 Ekim 2020
Sıkı Üye
Güzel bir gerilim filmi, izlenir. Çocukken gece kuzenlerle izlemiştik hala unutmamışım :)
ayten Y.
02 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Identity havası verse bile, "Funny Games" filmine daha fazla benzettim ama kesinlikle sevdim. izleyin.
Fidan G.
08 Temmuz 2020
Çaylak
Çoooooooooook gerildim gerçekten, sonu da mükemmeldi bence. Sonda adamın ölmemesi de çok iyi oldu...
SPOILER [GÖSTER]
Yigittheripper
20 Haziran 2020
Usta Yorumcu
Tam bir aksiyon filmi. Bu tarz basit görünen tahmin edilebilir ama gerçek hayatta her an başa gelebilecek (ki birçok kez yaşanmıştır bile) gerilim filmlerini çok seviyorum. Bence izleyin. Gerilimi ve heyecanı gayet iyi.
Gökhan Özkol
18 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Gayet güzel bir film, insanı geriyor. Sadece sonu cidden saçma olmuş, adam ölseydi daha mantıklı olabilirdi. Filmin kısa olması beni izlemeye daha çok itti diyebilirim. Şöyle sıkmayacak gerilimli, çerezlik bir şeyler arıyorsanız kesinlikle izleyin derim, iyi seyirler.
SPOILER [GÖSTER]
Gülsüm T.
31 Ağustos 2018
Çaylak
Bence konu güzel işleyişi de iyi ama eksik bırakılan yerler var. Mesela film boyunca neden orada insanları öldürüp üstene bir de çektiklerini merak ettim ama bu sorunun cevabı yoktu.
SPOILER [GÖSTER]
boş oda filmiboş oda filmi konusuvacancy filmivacancy filmi konusufilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesigerilim filmlerisuç filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.