Breaking Surface 2020 tr-TR

Breaking Surface (2020)

(Dram - Macera)
2020
IMDB
6.5
(12) 4 44 0 5
IMDB
6.5
BU FİLM
28b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
03 Temmuz 2020

Bu filmi aranızdan "Aşkın Küçükşehir" izlemem için "Tavsiyeni Gönder" köşemizden iletmiş. Profilini yukarıya sabitliyor, teşekkürler ediyor ve konumuza geçmek istiyorum. Öncelikle bir elin parmağının yarısı kadar kişiyle nasıl iyi bir gerilim filmi yapılır? İşte bu film bize bunu tekrar gösteriyor. Biz hala film afişlerine 20 oyuncunun da kafasını eklemeye çalışaduralım, dünyada düşük bütçe ve birkaç kişiyle nefis filmler çekiliyor ve biz sadece izliyoruz... Neyse... Filmimiz, dalmayı çok seven 2 kız kardeşin bir dalışları sırasında yaşadıkları hayatta kalma mücadelesini konu alıyor... Film beni oldukça heyecanlandırmayı başardı. Eğer sualtında kalma ve kapalı alan korkularınız gibi fobileriniz varsa bu filmi izlemek sizin için biraz zor olabilir uyarayım. Şöyle oldukça kısa süresi ve dikkat çekici sahneleriyle, güncel ve ortalamanın üzerinde bir gerilim filmi izlemek isterseniz bu filme bir şans verin derim. Ayrıca suyun altında veya üstünde geçen diğer iyi tavsiyelerim için de şuraya bakabilirsiniz. Yorumunuzu aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın! 

Breaking Surface - Breaking Surface

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Aşkın K.
3 yıl önce
Usta Yorumcu
İki kadın ve sadece bir sahnede gözüken 3-5 figüranla film çekmişler. Hem de 80 dk. Gerilimi çok iyi ayarlanmış. Bir mantık dışı sahne dışında çok başarılı. Bütçe 100.000 dolar yoktur. Notu 6.5
Mahmut K.
13 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Kim ne derse desin güzeldi. Filme kendinizi kaptırırsanız nefessiz kaldığınızı bile hissedebilirsiniz. Film güzel çekildikten sonra filmde kaç kişinin oynadığının da bir önemi kalmıyor. Benim açımdan da bunu başarmışlar.
burak Ç.
08 Ocak 2024
Fena filmdi ya... Hop oturup hop kalktım. Merak edenlere, sonundaki jenerik müzik; LILITH CZAR - 100 Little Deaths
Ayhan B.
20 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Vasattı. Tek mekan, sıkıcı ve yakın zamanda televizyonda da oynamış bi film.
ayten Y.
12 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Film gerilim açısından iyi. İnsana yerinden olsam ne yapardım acaba diye düşündürüyor. Özellikle köpek sahnesinde. Orası biraz üstünkörü geçilse bile film bitinceye kadar aklımda kaldı, yani çok zor bir durum. Evinize geliyorsunuz ve köpeğiniz ölmüş. Evet karşınızdaki, kardeşini kurtarmaya çalışıyor ama evinize izinsiz girilmiş ve ailenizden birisini öldürmüş, bu konunun geçiştirilmesine şaşırdım.
SPOILER [GÖSTER]
Spartaküs
17 Aralık 2020
Çaylak
Filmi izlerken kendimi çok kaptırdığım zamanlar oldu. Öyle ki karakterin birine bir kaç defa "aptal, geri zekalı, beceriksiz!" deyip durdum. İzlerken, ben olsam ne yapardım diyeceğiniz anlar olacak. Pişman olmayacağınız bir film.
Must
11 Aralık 2020
Çaylak
Uykum gelsin diye açtığım filmlerden biriydi ama gözümü bile kırpmadan izledim, o kadar iyiydi, çok beğendim.
Çisil A.
09 Kasım 2020
Çoğu filmin aksine gereksiz detaylara, konuşmalara yer vermeden direkt heyecan ve gerilime dalan güzel bir film olmuş. Tavsiye ederim :)
Tolga E.
29 Temmuz 2020
Çaylak
Bu tarz filmleri izlememe rağmen çok iyi olmadığını söylemeliyim, filmi büyük beklentiyle izlememenizi tavsiye ederim.
Gökçen Y.
23 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Su altı sahnelerinde nefessiz kaldım :) Çok hoş bir filmdi, tavsiye edilir.
Jennifer F.
18 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Kaçırılmayacak güzel bir film. Biraz darlandım ama az daha izlerken boğuluyordum :)
Daha fazla yorum1
breaking surface filmibreaking surface filmi konusubreaking surface film yorumbreaking surface 2020sualtı filmlerigerilim filmlerigüncel gerilim filmlerigerilim filmleri 2020gerilim filmi önerileri 2020gerilim filmi tavsiyesi

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.