Gece Hayvanları 2016 tr-TR

Gece Hayvanları (2016)

(Dram - Suç)
2016
IMDB
7.5
(11) 4 87 0 5
70
17
İZLEDİM
SONRA İZLE
11 Yorum
IMDB
7.5
BU FİLM
6.2b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
28 Ocak 2018
Öncelikle hemen söyleyeyim; filmimizde, ilk sahneden itibaren görsel açıdan oldukça sakıncalı sahneler mevcut. Sonra vay efendim ben neler görüyorum gibi yakınma cümleleri duymayayım. Baştan sona kasvetli bir atmosfere sahip filmimizde, bir o kadar kasvetli olan bir kadının yaşadığı pişmanlığı izleyeceksiniz. Kadın, eski kocasının yazıp, "Nasıl olmuş?" diyerek kendisine gönderdiği kitabı elinden bırakamıyor ve okudukları tam anlamıyla hayatını değiştiriyor. Filmimiz, ilk yarısı ile sizi gerim gerim gererken, ikinci yarısıyla bu gerilimin yanına bir de dram ekliyor. Film, çok kapsamlı bir konuya, bir de taş gibi bir oyuncu kadrosuna sahip. Bu tarz psikolojik filmler birçok kişiye hitap etmiyor bunu biliyor ve sizi anlıyorum fakat odaklanarak izlediğinizde bu dev yapım damağınızda çok kaliteli bir tat bırakacaktır. Hadi tadını çıkarın!

Gece Hayvanları - Nocturnal Animals

filmine yorum yap!
destalyad
02 Ağustos 2021
Sıkı Üye
İzlerken pek keyif alamadım hatta olayı pek kavrayamadım bile ama yorumlara göz atınca taşlar yerine oturdu, şaşkınım yani bayağı simgesel bir film olmuş bir de bir yorum gördüm tam da filmin özeti 'kırdığınız, yok saydığınız kalplerin merhametine ve sevgisine bir gün muhtaç olursunuz'..
SPOILER [GÖSTER]
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Filmin çok derin bir anlamı var. Ben anlamak için incelemelerine göz attım ve cidden şok oldum. Kesinlikle izleyin. Ve ayrıca Jake Gyllenhaal <3
Tuanna C.
02 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Filme kötü yorum yapanlar filmde neler olup bittiğini anlamamışlar sanırım. Birçok şekilde yorumlanabilir aslında. Sonu çok iyiydi, oyunculuklar da öyle. Fazla diyecek bir şey yok bence gidin ve izleyin.
uykusarhosu
17 Mart 2021
Sıkı Üye
Film hakkında yapılan acımasızca yorumları okuduktan sonra izlemeyi ertelediğim bir filmdi. Ama iyi ki izlemişim, uzun zamandır izlediğim en etkileyici filmlerden bir tanesiydi. Sadece oyunculukla sizi bağlamıyor, merak uyandıran bir olay örgüsü içerisinde de ilerliyor.
UğurKibrit
02 Aralık 2020
Sıkı Üye
Çok büyük beklentiye girmeden izlerseniz vaktinizi değerlendirmiş olursunuz. Ortalamanın üzerinde bir film.
ayten Y.
30 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Uzun ve durağan filmlerden. Kafa karıştırıcı ama bence bunu keyifli veya eğlenceli bir yoldan yapmıyor. Sevemedim.
selahattin ü.
29 Temmuz 2020
Çaylak
Zaman kaybı diyebilirim. İzlerken uykum geldi. Bence bu puanı hak etmiyor.
Canan S.
27 Haziran 2020
Çaylak
Bence çok başarılı çok etkileyici bir film, anlatmak istediğini şiirsel, bol metaforlu, sıradışı hatta belki de rahatsız edici bir şekilde anlattığı için birçok kişi sevememiş ama yönetmen tam da bunu yapmak, rahatsız etmek istemiş. Eğer sinemada sadece estetik, genelde sonu mutlu biten, her şeyin göründüğü gibi olduğu, pek de fazla kafa yormayacak, tekdüze bir film arıyorsanız bu film size göre değil.
Aytek S.
08 Haziran 2019
Usta Yorumcu
hiç sevmedim filmi anlamak için bi de up uzun spoiler okumam gerekti ters köşeymiş bu resmen seyirciyi geri zekalı yerine koymak yok şişman neşeli kadın tersi hüzünlü güzel kadın keskel alaka ata sözümüzün de dediği gibi yellen yellen (kibarını yazdım) diz ipe
SPOILER [GÖSTER]
Müberra T.
05 Mart 2018
Sıkı Üye
ben aşağıdaki arkadaş kadar uzun yazmayacağım:) ilginç bir filmdi konuyu pek idrak edemedim ama sonradan biraz hareketlendi ve toparlandı. teşekkürler bence 6-7 arası ideal puan olur bu film için.
Daha fazla yorum1

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.