Geçmişe Yolculuk 2016 tr-TR

Geçmişe Yolculuk (2016)

(Fantastik - Dram - Romantik)
2016
IMDB
7
9
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
3 Yorum
1s 51dk
IMDB
7
BU FİLM
2.0b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
06 Mayıs 2022

Bu filmi aranızdan Evren izlemem için göndermiş. Kendisine teşekkür edip, profilini sabitliyor ve hemen konumuza geçiyorum... Öncelikle konusuyla beyin yakan, fakat bir yandan da romantik bir havası olan bir Kore filmi izleyeceksiniz. İşinde başarılı bir cerrahın, bir köylüden aldığı esrarengiz hapları kullandıktan sonra kendisini zamanda yolculuk yaparken bulmasını konu alıyor filmimiz. Geçmişe giden adamımız burada bir de kendiyle karşılaşıyor ve izleyene 'vay..' dedirten bazı fantastik anlar yaşanıyor... Zamanda yolculuk konulu yapımlar gerçekten başarılı bir şekilde kurgulanırsa ortaya gerçekten de seyir keyfi yüksek işler çıkıyor. İşte bu film de benim için onlardan biri oldu. Şöyle hem senaryosuyla kafa karıştırmayı başaran hem de sevgi ve aşkın ekrandan hissedilebildiği bir şeyler izlemek istiyorsanız bu tavsiyem işinizi görebilir. Bir şans verin derim... Hadi tadını çıkarın! 

Geçmişe Yolculuk - Will You Be There?

filmine yorum yap!
Bedia
14 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Etkileyici bir film. Zaman da yolculuk filmlerini hep sevmişimdir. Bu film de insanın hayata sıkı sıkı bağlanması gerektiğini, ömrün kısa vaktin az olduğunu, akıyor oluşunu hatırlatıyor.
barış U.
08 Mayıs 2022
Film efsaneydi. Daha önce hiç fark etmemiştim, buradan görerek izledim, teşekkürler. 8/10
Deniz İ.
07 Mayıs 2022
Film mükemmeldi. Burada gördüm ve izledim, teşekkürler.
will you be there konusuwill you be there filmi konusuwill you be there yorumwill you be there filmi yorumgeçmişe yolculuk filmi konusuzamanda yolculuk filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.