İskelet Anahtar 2005 tr-TR

İskelet Anahtar (2005)

(Dram - Gizem)
2005
IMDB
6.5
(17) 4 75 0 5
72
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
17 Yorum
1s 45dk
IMDB
6.5
BU FİLM
16b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
22 Kasım 2019

Bu son zamanlarda izlediğim en iyi gizem-gerilim filmini aranızdan "Tayfun Peynirci", "Tavsiyeni Gönder" köşemizden bana göndermiş. Kendisine büyük teşekkürler ediyor ve konumuza geçiyorum. Şimdi "Caroline" isminde, 25 yaşında bir gencimiz var. Kendisi, konuşamayan felçli bir adama bakmak için bir malikaneye taşınıyor. İşte filmimiz de, bu süreçten sonra yaşananları konu alıyor... Özellikle kan, vahşet gibi unsurlar olmadan da insanı oturduğu yerde germeyi başaran filmlere hastayım, işte bu film de onlardan biri oldu benim için. Atmosferini, sıkmadan ilerleyişini ve senaryosunu çok beğendim. Hatta nasıl oldu da şimdiye kadar izlememişim diye bile söylendim. Biraz korkmak, bolca gerilmek, bir gizemi çözmek ve biraz da şaşırmak istiyorsanız mutlaka izleyin derim. Üye girişi yaptığınızda "Filmi İzle" butonu aktif olacaktır o şekilde izleyebilirsiniz. İzledikten sonra da aşağıya mutlaka yorumunuzu bırakın ki, izlemek için tereddütte kalanlara yardımcı olun. E hadi tadını çıkarın!

İskelet Anahtar - The Skeleton Key

filmine yorum yap!
Daphne
01 Eylül 2021
Sıkı Üye
Bayağı şaşırtıcıydı. Gündüz izlediğim için mi bilmiyorum pek gerilmedim ben. Konusu güzeldi. İzlenir.
Eray
16 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Müthiş bir film izledim az önce ve muhtemelen bir süre aklımdan çıkmayacak. Herkese bu filmi önereceğim, puanının fazlasını hak ediyor bence.
ayten Y.
28 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Önceden izlediğim, sahnelerini unutsam da, konusu aklımda kalan şahane bir film. Konusu farklı ve işlenişi de çok iyiydi.
Serkan B.
29 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Bir hayli zaman önce izledim. Bu kadar süre akılda kalan nadir filmlerden. Kurgu gayet iyi.
Cem G.
02 Mart 2021
Çaylak
Son zamanlarda çekilen "Kapan" filmine çok benziyor. Sonu gerçekten iyiydi. Yıllar önce izlemiştim tekrar tekrar izlenebilir.
Nilüfer Ç.
10 Şubat 2021
Çaylak
Çok sevdim. Hızlı ilerledi. Gerilim artsın diye aşırı karanlık çekilen filmlere sinir olurum, bu film öyle değildi. Beklediğimden farklıydı.
corvoattano
06 Ocak 2021
Çaylak
Aşağıdaki bir yorumda filmin tahmin edilebilir olduğu vurgulansa da, filmi izlediğinizde aslında tahmin ettiğiniz gibi olmadığını göreceksiniz. Olay örgüsüne bakıldığında senarist zaten bazı şeyleri tahmin etmemizi istiyor, bu bizi filmde tutmayı başarıyor. Sürekli "bu filmi farklı kılan ne" diyeceksiniz izlerken. Eksi not olarak; ani hoplatıcı kamera oyunlarının yanına eklenen ses efektlerini biraz abartılı bulduğumu söylemeliyim.
Yigittheripper
03 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Gerilim ve gizemi harmanlayan atmosferiyle izleyiciyi filmde tutmayı başaran, bir iki noktada da oturduğu yerde zıplatan iyi bir film.
Gökhan Özkol
15 Eylül 2020
Usta Yorumcu
Bu filmi aylar önce izlemiştim ama hala benim favorilerimden biri. Basit bir film değil ve filmi bitirince ne demek istediğimi anlayacaksınız.
aisling
17 Mayıs 2020
Evde karantinada olduğum için mi, yoksa güzel bir film olduğu için mi bilmiyorum ama güzeldi.
Daha fazla yorum7
the skeleton keythe skeleton key konusuthe skeleton key konusu 2the skeleton key konusu imdbiskelet anahtar fragmaniskelet anahtar izlekorku filmi önerilerigerilim filmi önerilerigerilim filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.