Kiralık Ev 2023 tr-TR

Kiralık Ev (2023)

(Korku - Gizem)
2023
IMDB
6.7
7
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
3 Yorum
2s 3dk
IMDB
6.7
BU FİLM
5.5b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
15 Ağustos 2023

Aranızdan Ömer'in de tavsiye olarak gönderdiği, konusu gerçekten yaşanmış olaylara dayanan Tayland yapımı bu film, üzerine düşünülmüş, başarılı senaryosuyla beni şaşırtmayı ve bana burada size kendinden bahsettirmeyi başardı.. Filmimiz, genç bir çiftin, şehrin biraz dışındaki bahçeli, lüks evlerini ihtiyaçları nedeniyle yaşlı bir kadın ile onun doktor kızına kiraya vermesiyle başlıyor. Fakat etraftaki komşular da bu yeni kiracılardan pek memnun olmayınca, ev sahibi genç kadın başlıyor bu anne kızı araştırmaya... İşte filmimizin 'korku' ve 'gerilim' kısmı da tam olarak ondan sonra başlıyor... Öncelikle filmin ilk çeyreğinde sıradan bir konu, hemen sonrasında başka bir konu ve filmin yarısına geldiğinizdeyse bambaşka bir bakış açısıyla olayları izleyiciye sunuyor film. Bu karışık gibi görünen fakat yavaş yavaş çözülen hikaye beni yakalamayı başardı. Oyunculuklara ve yer yer göreceğiniz ortalamanın 1 tık altındaki görsel efektlere çok takılmadan, temelinde iyi bir dram olan sürükleyici bir korku-gerilim filmi izleyeceksiniz... Orijinal yapımı değil ama Netflix'te de izleyebileceğiniz bu filmi bence ışıklar kapalı izleyin derim.. Hadi tadını çıkarın!

Not: Filmi uykusu gelen arkadaşlardan ve telefon bildirimlerinden uzakta izleyin derim çünkü filmin akışından biraz koparsanız, tüm olayı kaçırabilirsiniz.

Kiralık Ev - Home For Rent

filmine yorum yap!
Kaan A.
27 Ağustos 2023
Sıkı Üye
Güzeldi, izlenir. Sonuç olarak büyü yapmayın..
Ebrar C.
18 Ağustos 2023
Bu tarz puzzle kurgulu filmleri çok seviyorum, büyük bir ters köşe olmadı ama bu film de harikaydı. Kaan'ın "Uykusu gelen arkadaşlardan uzak izleyin" cümlesi güldürdü :)
Pinkmoon
16 Ağustos 2023
Sıkı Üye
Büyülü filmleri pek sevmiyorum ama Kaan önerince izleyim dedim. Sürükleyiciydi. İnsan geriliyor.
home for rent konusuhome for rent filmi konusuhome for rent yorumhome for rent filmi yorumhome for rent filmikorku filmlerikorku filmi önerilerien yeni korku filmlerigerilim filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.