Level 16 2019 tr-TR

Level 16 (2019)

(Gerilim - Bilim Kurgu)
2019
IMDB
6
(20) 4 70 0 5
IMDB
6
BU FİLM
22b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
28 Kasım 2019
Bu filmi aranızdan "Almila Öz" izlemem için göndermiş. Kendisine teşekkürler edip konumuza geçiyorum. Filmimiz, kaldıkları yatılı okulda işlerin pek de göründüğü gibi olmadığını fark eden, 16 yaşındaki 2 kıza odaklanıyor. Gelecekleri için iyi bir okula geldiklerini zanneden kızlar, zaman geçtikçe garip bir şeylerin döndüğünü hissediyor ve bu gizemi çözmek için mücadele ediyorlar... Sizlerden gelen her tavsiyeyi izliyorum. Fakat izlemeye başlamadan önce de şöyle bir 10 dakika hangi eleştirmen hakkında ne demiş, uluslararası platformlarda kaç puan almış gibi detaylara mutlaka göz atıyorum. Fakat bu film beni şaşırtmayı başardı. "Muhtemelen tavsiye edeceğim bir yapım olmayacak" deyip izlemeye başlamıştım, fakat gördüğünüz gibi şu an bu filmi size tavsiye ediyorum. Çünkü filmin kasvetli havası, oyunculukları ve senaryosu gerçekten beklentimin 1 tık üzerinde çıktı. Ha doldurulması gereken boşluklar var mı? Tabi ki de. Fakat yine de beklentiyi yüksek tutmadan, şöyle 1 buçuk saatinizi kötü olmayan bir bilim "kurgu - gizem" filmi ile geçirmek isterseniz bu film işinizi görebilir. Yorumunuzu aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!

Level 16 - Level 16

filmine yorum yap!
Helin Sak
13 Eylül 2021
Sıkı Üye
Bu güzel film sayesinde tanıdığım Katie Douglas harika bir iş çıkarıyor. Kurgusunu oldukça farklı buldum ve çok da beğendim asla sıkmıyor kesinlikle izleyin.
MerveŞerife
30 Ağustos 2021
Çaylak
Konusu gayet güzel fakat çok da iyi işlenmediğini düşünüyorum. Finali daha da güzel bitirebilirlermiş...
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Aşırı aşırı aşırı beğendiğim filmlerden. Öncelikle söyleyeyim; filmde rahatsız edici sahneler var yani ailecek izlenmez, fakat gece izlediğinizde efsane gider.
Melisa G.
10 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Filmin genel havası iyiydi, konusunu çok farklı bulmayanlardanım, vakit geçirmek için izlenir.
Safa K.
06 Nisan 2021
Çaylak
Aşırı kötü bi film, zamanını çöpe atmak isteyenler hemen izlesin.
Miraç I.
27 Mart 2021
Usta Yorumcu
Güzel bir filmdi. Oyuncular gayet başarılıydı, gerilerek izlettiriyor kendisini, ben de sonunu pek beğenmeyenlerdenim ama tavsiye eder miyim? tabi ki önerebileceğim bir filmdi.
Nisanur A.
18 Mart 2021
Çok güzel bir filmdi fakat final sahnesi biraz durgun gibi geldi ama yine de tavsiye eder miyim? evet.
ayten Y.
06 Mart 2021
Usta Yorumcu
Filmin konusu farklı ve bu yüzden insanı kendine çekiyor ama ben iyi işleyemediklerini düşünüyorum. İşleyiş ve özellikle de sonu daha iyi olabilirmiş. Giriş kısmı bu kadar uzunken finali sanki geçiştirilmiş gibi geldi.
Yigittheripper
17 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Atmosferi ve konusuyla güzel ilerleyen bir film finalini daha etkileyici hayal etmiştim ama genel olarak izlenilebilir bir film.
Beste A.
13 Ekim 2020
Flim güzel ama sonu daha iyi olsaydı mesela kızların kaçmasını değil de onların her şeyi anlatırken veya büyüdüklerini gösterseydiler daha güzel olurdu.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum10
level 16 izlelevel 16 fragmanlevel 16 konusulevel 16 imdblevel 16 oyuncularbilim kurgu gizem filmlerigizem gerilim filmi önerileri2019 bilim kurgu filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.