Nordsjøen 2021 tr-TR

Nordsjøen (2021)

(Gerilim - Dram)
2021
IMDB
6.4
8
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
2 Yorum
1s 45dk
IMDB
6.4
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
13 Şubat 2022

Filmimiz, Norveç'te yaşanan bir felaketi ve bu felaket sırasında yaşanan hayatta kalma savaşını konu alıyor. Açık deniz üzerine kurulmuş olan birden çok petrol platformu, deniz tabanındaki bazı hareketlenmeler nedeniyle büyük bir panik halinde tahliye edilmeye başlanıyor. Tüm bu kaosun ortasında, hayatta kalanları kurtarmak için çalışan bir robot operatörü de bu süreçte işi ve ailesi arasında kalıyor. İşte filmimiz de, bu insan eliyle gelen felaketi bize adım adım aktarıyor... Öncelikle bu iskandinav filmi, beklediğimden 1 tık daha iyi çıktı diyebilirim. Benzer konuyu daha ünlü oyuncular ve yüksek bütçeyle işleyen şu tavsiyeme göre, kendi çapında bir şeyler başarabilmiş bir film bence bu. Hayatta kalma konulu filmleri sevenlerdenseniz bir şans verin derim.. Hadi tadını çıkarın!

Nordsjøen - The Burning Sea

filmine yorum yap!
Mahmut K.
17 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Yeni seyretme şansım oldu bu filmi. Kuzey Avrupa ülkelerinin filmlerini genelde etkileyici bulurum. Bu filmde tansiyon ve gerilim sonuna dek artarak ilerliyor. Görsel efektlerin kullanımı hiç fena değil. Filmin kurgusunda da kopukluk yok, başından sonuna kadar akıcı şekilde ilerliyor. Seyretmeyenler bir şans verirse pişman olmayacaktır.
Mehmet C.
22 Şubat 2022
Sıkı Üye
Kaan'ın da daha önce tavsiye ettiği "deep water horizon" filminin benzeri. Gayet iyi.
burning sea konusuburning sea filmi konusuburning sea yorumburning sea filmi yorumdeepwater horizon benzeri filmhayatta kalma filmihayatta kalma filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.