Pi'nin Yaşamı 2012 tr-TR

Pi'nin Yaşamı (2012)

(Dram - Macera)
2012
IMDB
7.9
(13) 4 213 0 5
208
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
12 Şubat 2018
Bazı filmler var ki beni izlerken ''Acaba ben olsaydım buradan nasıl kurtulurdum? Ne yapardım?'' şeklinde düşünmeye itiyor ve bundan da müthiş bir haz alıyorum. İşte "Pi" de onlardan biri, hatta en iyileri arasında bile olabilir. Filmimiz, okyanus ortasında bir kayığı koca bir kaplan ile paylaşmak zorunda olan bir gencimizin yaşadıklarını konu alıyor. Yoğun bir şekilde yaşanan bir hayatta kalma mücadelesini ve nefis görsel efektler ile zenginleştirilmiş şahane sahnelere şahit olacaksınız. Üstelik nefis de bir hikayesi var ki sormayın gitsin... E hadi tadını çıkarın!

Pi'nin Yaşamı - Life of Pi

filmine yorum yap!
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
Yapılan efektler çok amatörce gelmedi. Çok göze batacak bir efekt yoktu. Keyifli bir şekilde ailenizle de izleyebileceğiniz bir film.
Ali efe
26 Nisan 2021
Çaylak
Boş zamanı iyi bir şekilde öldüren, harika bir yapımdı. Tavsiye ederim.
ayşenaz Y.
26 Nisan 2021
Gerçekten derin mesajlar veren bir film. Kaan'ın tavsiyelerinden şaşmamak lazım. Daha önce izlemiştim. Şimdi sitede dolanırken tekrar gördüm, izleyesim geldi.
Hayri S.
12 Mart 2021
Sıkı Üye
Okyanusun ortasında bir teknede, hayatta kalma konusundan çok daha derin bir konuyu işleyen iyi bir film. Gayet başarılı. Tavsiye edilir.
Ayşegül A.
24 Kasım 2020
Sıkı Üye
Film, çok iyi ve kaplan sevgisini arttırıyor :) Sitede olumsuz yorum yapmak istediğim birkaç film arıyorum ama bulamıyorum :) Kaan'ın tavsiyesi diyorum nokta.
Ownercan
01 Eylül 2020
Sıkı Üye
Filmi izlemeden önce bir kayıkta geçen basit bir film olduğunu düşünüyordum fakat izlemeye başlayınca başarılı olduğunu anladım. Filmde senarist bir sahneyi farklı yorumlayıp izleyicinin anlayışına bırakmış.
Yigittheripper
09 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Hayatta kalma konulu filmlerin denizde geçeni değil de soğuk karlı havalarda geçeni her zaman daha etkileyicidir benim için. The Grey, Everest, Dikey Limit, Alive gibi bu filmde de efektlerin yoğun olarak kullanılması insanı o hayatta kalma iç güdüsünden bir tık uzaklaştırıyor ama yine de izleyiciyi içinde tutmayı başarıyor. Bu tarzdaki filmleri izlediyseniz eğer (Cast away gibi) bunu da izleyin ve aradan çıkartın bence.
Emre K.
21 Haziran 2020
Çaylak
İçerisinde bol miktarda metafor barındıran, seyre değer kaliteli bir film.
Sevdenur Ç.
12 Nisan 2020
Sıkı Üye
Yıllar önce izlemiştim şimdi görünce vay be böyle bir film vardı dedim. Aileyle izlenir akıcı sıkmayan bir film.
Aytek S.
15 Ağustos 2019
Usta Yorumcu
sevemedim. efektlerin gerçekçi değil efekt olduğu anlaşıldığı için inandırıcılıktan uzak geldi. bütün dinlerin kıyaslanarak yola çıkılması da ne alaka dedirtti sevemedim
Daha fazla yorum3
life of pi filmi konusulife of pi filmi yorumlarılife of pi filmi oyuncularıpinin yaşamı filmi konusuen iyi filmlerunutulmaz filmleren iyi film önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.