Pi'nin Yaşamı 2012 tr-TR

Pi'nin Yaşamı (2012)

(Dram - Macera)
2012
IMDB
7.9
(17) 4 270 0 5
262
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
17 Yorum
IMDB
7.9
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
12 Şubat 2018
Bazı filmler var ki beni izlerken ''Acaba ben olsaydım buradan nasıl kurtulurdum? Ne yapardım?'' şeklinde düşünmeye itiyor ve bundan da müthiş bir haz alıyorum. İşte "Pi" de onlardan biri, hatta en iyileri arasında bile olabilir. Filmimiz, okyanus ortasında bir kayığı koca bir kaplan ile paylaşmak zorunda olan bir gencimizin yaşadıklarını konu alıyor. Yoğun bir şekilde yaşanan bir hayatta kalma mücadelesini ve nefis görsel efektler ile zenginleştirilmiş şahane sahnelere şahit olacaksınız. Üstelik nefis de bir hikayesi var ki sormayın gitsin... E hadi tadını çıkarın!

Pi'nin Yaşamı - Life of Pi

filmine yorum yap!
Bülent K.
05 Ekim 2022
Sıkı Üye
Filmin sonunda şunu dedim; aslında hepimiz insan görünümlü aslan, kaplan, yılan, çakal karakterli insanlarla yaşıyoruz. Güzel ve etkileyici bir film.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
Kötü ya, sonunda size hiç bi şey vermeyen bi film yani..
Mel
22 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Çoğu kişinin izlediği aşırı bilinen bir film. Sadece genel kültür olsun diye bile izlenir. Efektlere çok takılmamak lazım bu filmde..
Axinel
22 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Baş yapıt filmler arasında bence. Daha da üzerine söylenecek bir söz yok zaten.
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
Yapılan efektler çok amatörce gelmedi. Çok göze batacak bir efekt yoktu. Keyifli bir şekilde ailenizle de izleyebileceğiniz bir film.
Ali efe
26 Nisan 2021
Çaylak
Boş zamanı iyi bir şekilde öldüren, harika bir yapımdı. Tavsiye ederim.
ayşenaz Y.
26 Nisan 2021
Gerçekten derin mesajlar veren bir film. Kaan'ın tavsiyelerinden şaşmamak lazım. Daha önce izlemiştim. Şimdi sitede dolanırken tekrar gördüm, izleyesim geldi.
Hayri S.
12 Mart 2021
Sıkı Üye
Okyanusun ortasında bir teknede, hayatta kalma konusundan çok daha derin bir konuyu işleyen iyi bir film. Gayet başarılı. Tavsiye edilir.
Ayşegül A.
24 Kasım 2020
Sıkı Üye
Film, çok iyi ve kaplan sevgisini arttırıyor :) Sitede olumsuz yorum yapmak istediğim birkaç film arıyorum ama bulamıyorum :) Kaan'ın tavsiyesi diyorum nokta.
Ownercan
01 Eylül 2020
Sıkı Üye
Filmi izlemeden önce bir kayıkta geçen basit bir film olduğunu düşünüyordum fakat izlemeye başlayınca başarılı olduğunu anladım. Filmde senarist bir sahneyi farklı yorumlayıp izleyicinin anlayışına bırakmış.
Daha fazla yorum7
life of pi filmi konusulife of pi filmi yorumlarılife of pi filmi oyuncularıpinin yaşamı filmi konusuen iyi filmlerunutulmaz filmleren iyi film önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.