Şantaj 2017 tr-TR

Şantaj (2017)

(Gerilim - Suç)
2017
IMDB
6.2
(17) 4 41 0 5
38
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
17 Yorum
IMDB
6.2
BU FİLM
17b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
15 Ocak 2018
Size, hem içindeki aile bağları ile ders verici, hem gerilimi ile soğuk terler döktüren, hem de yer yer dram sahneleri ile uzun uzun düşündürten bir film getirdim. Filmimiz, tatile giden 3 kişilik çekirdek ailemizin yaşadıklarını çok çarpıcı bir şekilde konu alıyor. Imdb puanına hiç takılmayın derim. Yeri geldi gerim gerim gerildim, yeri geldi sinirden yumruğumu ısırdım, yeri geldi gözlerim doldu. Eminim film, sizde de aynı hisleri uyandıracaktır. E hadi tadını çıkarın! Bu arada, filmden sonra da buraya gelip yorumunuzu bırakmayı unutmayın!

Şantaj - Extortion

filmine yorum yap!
Ayhan B.
20 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Çok beklenti içine girerek izlemeyin. Vasat bir yapım, birçok hata da barındırıyor.
Mel
22 Mart 2022
Usta Yorumcu
Talihsiz serüvenler dizisi gibiydi. Ayrıca Kaan'ın film hakkındaki bütün yorumlarına katılıyorum.
Ahmet B.
29 Ocak 2022
Çaylak
Başka memlekette tatil yapılır mı sorusunu tekrar kendimize sordurtan bir başyapıt.. Çok dozunda ilerleyen ve geren bir film.
Ahmet D.
17 Ocak 2022
Çaylak
İnsanın sinir uçlarına dokunan bir film. İzlerken kesinlikle geriliyorsun, bazı sahnelerde silahı alıp dalmak istedim. Teşekkürler.
Majeste M.
31 Ekim 2021
Çaylak
Kadın ve çocuk yattığı yerden rol yaptılar :) Adamın çabası izlemeye değer.
eray
20 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Bence izlenebilir düzeyde, ortalama bir filmdi. Baştan sona sıkılmadan izledim. Arada kaldıysanız eğer önerebilirim.
ayten Y.
01 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Gerilimi bol ve akıcı bir filmdi. Filmin bence giriş kısmı da başarılıydı. İzledikçe her 10-15 dakikada bir "bu konuyu ne kadar uzatabilirler ki" diye düşündüm ve her defasında konu biraz daha evrildi.
Mustafa
06 Mart 2021
Usta Yorumcu
Olumsuz yorumlara bakmadan gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Her filmdeki gibi 20-25 dk giriş bölümü var ve çok akıcı bir şekilde insanı gererek devam ediyor. Başroldeki adam girdiği her işi batıran enişte gibi, anasından hellallik almadan yola çıkmış genco gibi, çöl ve kutup ayısı olayındaki bedevi gibi. Bir insanın işi hep mi ters gider.
Ahmet Y.
21 Şubat 2021
Sıkı Üye
Başlarda sıkıcıydı, sonlara doğru da beni pek etkilemedi.
Cem G.
21 Şubat 2021
Çaylak
Başta sıkıcı da gelmedi. Bir filme en az yarım saat zaman tanımak lazım. Bırakın adamlar size vereceği konunun girişini yapsınlar. Filme gelince; gerçekten insanı zaman zaman yerinden zıplatmayi başarıyor. Gerilimi çok yüksek filmdi. Sadece bazı sahneler gereksizdi. O sahneler çıkarılıp film 20 dk daha kısa olabilirdi. İzleyiniz, izlettiriniz.
Daha fazla yorum7

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.