Şantaj 2017 tr-TR

Şantaj (2017)

(Gerilim - Suç)
2017
IMDB
6.2
(12) 4 35 0 5
34
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
12 Yorum
IMDB
6.2
BU FİLM
10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
15 Ocak 2018
Size, hem içindeki aile bağları ile ders verici, hem gerilimi ile soğuk terler döktüren, hem de yer yer dram sahneleri ile uzun uzun düşündürten bir film getirdim. Filmimiz, tatile giden 3 kişilik çekirdek ailemizin yaşadıklarını çok çarpıcı bir şekilde konu alıyor. Imdb puanına hiç takılmayın derim. Yeri geldi gerim gerim gerildim, yeri geldi sinirden yumruğumu ısırdım, yeri geldi gözlerim doldu. Eminim film, sizde de aynı hisleri uyandıracaktır. E hadi tadını çıkarın! Bu arada, filmden sonra da buraya gelip yorumunuzu bırakmayı unutmayın!

Şantaj - Extortion

filmine yorum yap!
Eray
20 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Bence izlenebilir düzeyde, ortalama bir filmdi. Baştan sona sıkılmadan izledim. Arada kaldıysanız eğer önerebilirim.
ayten Y.
01 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Gerilimi bol ve akıcı bir filmdi. Filmin bence giriş kısmı da başarılıydı. İzledikçe her 10-15 dakikada bir "bu konuyu ne kadar uzatabilirler ki" diye düşündüm ve her defasında konu biraz daha evrildi.
Mustafa
06 Mart 2021
Usta Yorumcu
Olumsuz yorumlara bakmadan gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Her filmdeki gibi 20-25 dk giriş bölümü var ve çok akıcı bir şekilde insanı gererek devam ediyor. Başroldeki adam girdiği her işi batıran enişte gibi, anasından hellallik almadan yola çıkmış genco gibi, çöl ve kutup ayısı olayındaki bedevi gibi. Bir insanın işi hep mi ters gider.
Ahmet Y.
21 Şubat 2021
Sıkı Üye
Başlarda sıkıcıydı, sonlara doğru da beni pek etkilemedi.
Cem G.
21 Şubat 2021
Çaylak
Başta sıkıcı da gelmedi. Bir filme en az yarım saat zaman tanımak lazım. Bırakın adamlar size vereceği konunun girişini yapsınlar. Filme gelince; gerçekten insanı zaman zaman yerinden zıplatmayi başarıyor. Gerilimi çok yüksek filmdi. Sadece bazı sahneler gereksizdi. O sahneler çıkarılıp film 20 dk daha kısa olabilirdi. İzleyiniz, izlettiriniz.
Jennifer F.
13 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Başta sıkıcı geldi ama sonlara doğru baya bir gerildim mükemmeldi bence izlemeye değer. Bu arada baş roldeki adam gerçekten bu kadar da şanssız olunmaz be kardeşim başına neler geldi öyle :D
Gökhan Özkol
19 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Başta bu filmden bir halt olmaz dedim fakat film gayet güzel ilerledi, kötü yorumlara aldanmayın, açın izleyin.
Aytek S.
06 Haziran 2019
Usta Yorumcu
düşündüğümün çok üzerinde çıktı. teknenin camını gidip kırasım geldi, dudaklar ve tenlerin çatlamamış olması gibi ayrıntılar bile bozamadı senaryonun güzelliğini.
SPOILER [GÖSTER]
Esra E.
11 Kasım 2018
Çaylak
İzlemesem daha iyiydi...
elif G.
02 Temmuz 2018
Sıkı Üye
Bu kadarını beklemiyordum. Filmde baştan sona kadar daha kötü ne olabilir diye sordum kendime.
Daha fazla yorum2

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.