Soul 2020 tr-TR

Soul (2020)

(Komedi - Aile)
2020
IMDB
8
(16) 5 55 0 5
55
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
16 Yorum
IMDB
8
BU FİLM
5.4b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
29 Ocak 2021

Bu tavsiyeyi aranızdan "Berfin Semiz" izlemem için göndermiş. Kendisine teşekkürler edip, profilini hemen yukarıya sabitleyip hemen konuya geçmek istiyorum... Öncelikle izleyeceğiniz bu animasyon filme asla "çocuk filmi" düşüncesiyle yaklaşmayın. Daha doğrusu animasyon filmlerin hiçbirine böyle yaklaşmayın çünkü çoğunun alt metninde biz yetişkinleri ilgilendiren konular yer alıyor. Bu filmimiz de dünyaya geliş amacını, ruhunu keşfetmeyi isteyen bir müzik öğretmenini konu alıyor. Adamımız bir gün sokakta yürürken bir çukura düşüyor ve kendini birden çok farklı bir dünyada buluyor. İşte film de bize bu farklı dünyada öyle mesajlar veriyor, hayata dair öyle güzel göndermelerde bulunuyor ki öylece düşüncelere dalıyorsunuz. Hani bir amaca, tutkuya bağlı kalıp ona doğru çabalar dururuz ya, heh işte bu film, o çabalama sürecinde kaçırdığımız şeyleri bize gösteriyor. Size buralarda tavsiye ettiğim şu ve şu film gibi bu filmimiz de Pixar imzalı o alt metni çok sağlam tasarlanmış filmlerden. Hem eğlenip hem de bazı şeyleri sorgulamak istiyorsanız bu filmi kaçırmayın. Yorumunuzu da aşağıya bırakın tabi, hadi tadını çıkarın! 

Soul - Soul

filmine yorum yap!
FİLMKOLİK G.
27 Mayıs 2021
Hayatın kıvılcımını çok iyi şekilde anlatmış, aşırı anlamlı ve duygusal.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Bana göre en çok anlam içeren filmler, Animasyon filmleridir. Bu da en iyi örneklerinden bir tanesi.
simay İ.
13 Mayıs 2021
Animasyon olduğu için başta çok çekinceli yaklaşsam da gerçekten içine çeken çok güzel bi filmdi.
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Animasyon filmlerinin çoğunluğu çocukları etkilemenin yanında yetişkinler için de derin anlamlar taşır ve bu film, hem verdiği mesaj hem de olay örgüsüyle gayet başarılır bir animasyon filmi.
Mustafa K.
30 Nisan 2021
Çaylak
Büyük küçük demeden herkesin izlemesini tavsiye ediyorum.
Mathilda9
17 Nisan 2021
Sıkı Üye
İzlediğim en iyi animasyon filmlerinden birisiydi, ayrıca yaşınız kaç olursa olsun izleyebileceğiniz bir film. Çocuk filmi deyip izlemeyenler olacak ama bunu bence yapmayın, çünkü film her kesime hitap ediyor. 'Caz' yapmayı sevenler izlesin :)
eraycoskunnn
09 Nisan 2021
Sıkı Üye
Çok güzeldi be. Hiçbir animasyon filminden bu kadar etkilenmemiştim. Hayattan fazlasıyla ders çıkarılabilecek bir yapım.
Zeynep K.
30 Mart 2021
İnsanın yaşamının ne kadar kıymetli olduğunu anlamamıza yardımcı olan bir film, her şeyiyle çok güzeldi.
Miraç I.
19 Mart 2021
Usta Yorumcu
Zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceğiniz bir filmdi. Eğlenceli, düşündürücü, çok güzel mesajlar veren ve izledikten sonra içinizi huzur kaplayan bir film. Etkileyeceğini düşünmemiştim ama beni baya şaşırttı...
Tuana E.
14 Şubat 2021
Çaylak
Aslında çok güzel bir animasyon filmi ama benim ilk başlarda çok ilgimi çekmedi. Ta ki sonuna yaklaştıkçaya kadar, oralarda baya sevdim. Yani kısacası çok güzeldi ama ilk başlarda ilginizi çekmezse yine de devam edin derim.
Daha fazla yorum6
soul film yorumsoul konususoul filmi konususoul yorumanimasyon filmleren iyi animasyonlarailece izlenecek filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.