Togo 2019 tr-TR

Togo (2019)

(Dram)
2019
IMDB
8.2
(30) 4 126 0 5
124
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
30 Yorum
1s 54dk
IMDB
8.2
BU FİLM
38b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
25 Aralık 2019

Konusu gerçeğe dayanan bu filmi aranızdan "Kenan Buğdaycı" izlemem için bana göndermiş. Kendisine teşekkür ediyor ve tavsiye ettiği filmlere göz atabilmeniz için profilini yukarıya sabitliyorum. Şimdi filmimiz, Alaska'nın buz gibi bir kasabasında meydana gelen bir salgını ve gerekli ilacı getirmek için karlı fırtınalı havada kızak köpekleri ile birlikte yola çıkan bir adamı konu alıyor. Bu çetin yolculuk boyunca da ara ara, sürünün lider köpeği olan Togo'nun, adamımız ile geçmişini izliyoruz... Öncelikle şahane manzaralara şahitlik edeceğiniz bir film bu. Ayrıca filmdeki köpeğimiz Togo, aşırı tatlı bir hayvan. Film boyunca sürekli onun olduğu sahneleri görmek için can attım diyebilirim. Bunun yanında oyunculuklar da gayet başarılıydı. Şöyle içinde yanakları sıkılası sevimli köpekler olan, güzel manzaralar barındıran, yer yer de hüzünlü maceralı bir yol filmi izlemek isterseniz bu filmi kaçırmayın derim. Üye girişi yaparsanız "Filmi İzle" butonu aktif olacaktır, oradan da izleyebilirsiniz. Yorumunuzu mutlaka aşağıya bırakın, hadi tadını çıkarın!

Togo - Togo

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Aşkın K.
1 yıl önce
Usta Yorumcu
Kaan önermese asla izlemezdim. Walt Disney ve Willem Dafoe ile pek aram yoktur. Bu filmde Walt Disney masalsı animasyondan kurtulmuş. Dafoe'ye gelirsek anca Alaska'da yaşayan Norveçliyi oynar. Doğrular bir araya gelince film de olmuş. Harika bir hikaye. Gerçek olması ayrı bir güzellik. İki noktaya değinmeden geçmeyim. Birincisi yavru Togo muhteşemdi. İkincisi finaldeki heykel meselesi... Togoyu geçtim fox'un isminden kaybetmesi çok dramatikti. Mutlaka izlenmeli sınıfında.
EBU ALENDER
02 Şubat 2022
Çaylak
Gerçek bir hikayeye dayanması ve Haciko filmi tadında olmasıyla güzel bir dram filmi olmuş, çok güzeldi.
serkan ö.
09 Ocak 2022
Çaylak
Bu ne kadar enfes bir filmdi böyle. Togo'nun savaşı, şeytanlığı, lider ruhu filme çok iyi yansıtılmış. Yüzümde zaman zaman gülücük zaman zaman da endişe oldu. Mükemmel bir film. Aile ile izlenirse oh ne ala.
ZY
19 Ağustos 2021
Çaylak
Çok güzel bir filmdi. İşlenişi sürükleyiciydi. Köpek temalı filmleri sevenler için harika bir film.
KarnımAç A.
13 Ağustos 2021
Çaylak
Bu filmi izlerken aklıma Jack London'ın Beyaz Diş kitabı geldi. Filmin ya da kitabın adını ne zaman duysam hala etkilenirim. Empati nedir? İşte aradığınız cevap tam da burada.
Serkan B.
30 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Ailecek keyifle izlenebilecek bir hikaye ve görsel bir şölen. Şayet konuşuyor olsa idi başrol Dafoe'nun değil Togo'nun olurdu...
Mathilda9
10 Mayıs 2021
Sıkı Üye
İzlediğim en iyi filmlerdendi, dram severler kesin izlesin. Kahveleri hazırlayın ve bu soğuk filmi izleyin :)
ayşenaz Y.
25 Nisan 2021
Mükemmeldi. Son zamanlarda izlediğim en iyi filmdi, iyi ki tavsiye etmişsin. Hüngür hüngür ağladım. Bir daha olsa bir daha izlerim. Unutup da tekrar izlemek istediğim filmler arasında 1. sırada.
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Sıcaklığıyla içimizi ısıtan bir film. Köpeklerin sadakati filmlerde güzel işlenirse seyir zevki çok yüksek oluyor. Bu film de kaliteli ve seyir zevki güzel bir yapım.
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Hachiko benzeri diyemem ama aynı sadakat öyküsü burada da var, mükemmel bir film.
Hypatia
10 Ocak 2021
Sıkı Üye
Kaan'ın tavsiyesiyle izlediğim bir film oldu. Kızak köpeklerini anlatan bir film nasıl 8.2 olur diyordum ama yanılmışım. Akılda kalıcı, mutlaka izlenmesi gereken bir film.
Daha fazla yorum19
willem dafoe filmleritogo filmi izletogo konusutogo imdbtogo yorumlartogo filmi konusu2019 filmleriköpek filmlerien iyi köpek filmlerihachiko benzer filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.