Togo 2019 tr-TR

Togo (2019)

(Dram)
2019
IMDB
8.2
(26) 4 108 0 5
106
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
26 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
25 Aralık 2019
Konusu gerçeğe dayanan bu filmi aranızdan "Kenan Buğdaycı" izlemem için bana göndermiş. Kendisine teşekkür ediyor ve tavsiye ettiği filmlere göz atabilmeniz için profilini yukarıya sabitliyorum. Şimdi filmimiz, Alaska'nın buz gibi bir kasabasında meydana gelen bir salgını ve gerekli ilacı getirmek için karlı fırtınalı havada kızak köpekleri ile birlikte yola çıkan bir adamı konu alıyor. Bu çetin yolculuk boyunca da ara ara, sürünün lider köpeği olan Togo'nun, adamımız ile geçmişini izliyoruz... Öncelikle şahane manzaralara şahitlik edeceğiniz bir film bu. Ayrıca filmdeki köpeğimiz Togo, aşırı tatlı bir hayvan. Film boyunca sürekli onun olduğu sahneleri görmek için can attım diyebilirim. Bunun yanında oyunculuklar da gayet başarılıydı. Şöyle içinde yanakları sıkılası sevimli köpekler olan, güzel manzaralar barındıran, yer yer de hüzünlü maceralı bir yol filmi izlemek isterseniz bu filmi kaçırmayın derim. Üye girişi yaparsanız "Filmi İzle" butonu aktif olacaktır, oradan da izleyebilirsiniz. Yorumunuzu mutlaka aşağıya bırakın, hadi tadını çıkarın!

Togo - Togo

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Aşkın K.
1 yıl önce
Usta Yorumcu
Kaan önermese asla izlemezdim. Walt Disney ve Willem Dafoe ile pek aram yoktur. Bu filmde Walt Disney masalsı animasyondan kurtulmuş. Dafoe'ye gelirsek anca Alaska'da yaşayan Norveçliyi oynar. Doğrular bir araya gelince film de olmuş. Harika bir hikaye. Gerçek olması ayrı bir güzellik. İki noktaya değinmeden geçmeyim. Birincisi yavru Togo muhteşemdi. İkincisi finaldeki heykel meselesi... Togoyu geçtim fox'un isminden kaybetmesi çok dramatikti. Mutlaka izlenmeli sınıfında.
Serkan B.
30 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Ailecek keyifle izlenebilecek bir hikaye ve görsel bir şölen. Şayet konuşuyor olsa idi başrol Dafoe'nun değil Togo'nun olurdu...
Mathilda9
10 Mayıs 2021
Sıkı Üye
İzlediğim en iyi filmlerdendi, dram severler kesin izlesin. Kahveleri hazırlayın ve bu soğuk filmi izleyin :)
ayşenaz Y.
25 Nisan 2021
Mükemmeldi. Son zamanlarda izlediğim en iyi filmdi, iyi ki tavsiye etmişsin. Hüngür hüngür ağladım. Bir daha olsa bir daha izlerim. Unutup da tekrar izlemek istediğim filmler arasında 1. sırada.
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Sıcaklığıyla içimizi ısıtan bir film. Köpeklerin sadakati filmlerde güzel işlenirse seyir zevki çok yüksek oluyor. Bu film de kaliteli ve seyir zevki güzel bir yapım.
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Hachiko benzeri diyemem ama aynı sadakat öyküsü burada da var, mükemmel bir film.
Hypatia
10 Ocak 2021
Sıkı Üye
Kaan'ın tavsiyesiyle izlediğim bir film oldu. Kızak köpeklerini anlatan bir film nasıl 8.2 olur diyordum ama yanılmışım. Akılda kalıcı, mutlaka izlenmesi gereken bir film.
Gökhan Özkol
15 Eylül 2020
Usta Yorumcu
Benim için harika bir filmdir. Hayvanlarla ilgili filmlere zaten bayılıyorum ama bu filmin ayrı bir yeri var.
nida B.
01 Eylül 2020
En sevdiğim filmlerden biri olabilir. Kesinlikle tavsiye ederim oyunculuk ve senaryo da gayet iyi.
Ownercan
31 Ağustos 2020
Sıkı Üye
Film başarılı. Willem gerçek hayattaki adamın birebir kopyası olmuş. Hikayesi sürükleyici. İnsanın gidip köpek sahiplenesi geliyor :)
Hatem Ben Arfa
09 Temmuz 2020
Çaylak
İzlenebilir ama puanını kesinlikle hak etmiyor. Senaryo biraz yarım kalmış gibi. Başrol oyuncusu da yarım.
Daha fazla yorum15
willem dafoe filmleritogo filmi izletogo konusutogo imdbtogo yorumlartogo filmi konusu2019 filmleriköpek filmlerien iyi köpek filmlerihachiko benzer filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.