Zaman Döngüsü 2016 tr-TR

Zaman Döngüsü (2016)

(Gerilim - Suç)
2016
IMDB
6.7
(4) 3 21 0 5
15
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
4 Yorum
IMDB
6.7
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
02 Ocak 2018
Dikkat! Beyninizi jelibon kıvamına getirmeye geldim. "Kaan nasıl olacak o?" dediğinizi duyar gibiyim. Çok basit. Bu filmi izleyeceksiniz ve hoop! bir de bakmışsınız dalgın gözlerle duvara, halının desenine falan bakıyorsunuz. Aslında daha önce burada size de tavsiye ettiğim nefis "los cronocrímenes" filminden de aşina olduğumuz bir konuyu ele alıyor filmimiz; "Kısır döngü"... Belli bir zaman aralığında tıkılıp kalmış bir adamımız var, işte film boyunca adamımızın verdiği mücadeleyi izleyeceksiniz. Düşük bütçeli, kendi halinde Macaristan yapımı filmimizde, 1 buçuk saat boyunca çıkmazlara girip, çıktığınızı sanıp tekrar tekrar geri gireceksiniz, benden söylemesi. Konu açısından güzel, işleyişi "eh" denecek, ve şaşırtan ilerleyişi ile de bir hayli merak uyandıran bir film izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Zaman Döngüsü - Hurok

filmine yorum yap!
ayten Y.
10 Mart 2021
Usta Yorumcu
Kurgusu ve hikayenin ilerleyişi tam olarak "Triangle" filmindeki gibi. Yani tek bir zaman çizgisinde geri gidilmesinden ziyade, paralel evrenlerin çakışması fikrine daha yakın. Konusu iyi olsa da işleyişini ben sevemedim.
FuaT
03 Kasım 2020
Sıkı Üye
Vaktiniz bol ise izleyebilirsiniz. Fena değil sonuna kadar merak uyandırıyor aslında. Ama bir los cronocrímenes kadar değil tabi.
rıdvan K.
14 Aralık 2019
Sıkı Üye
Yakışmadı, beğenmedim. zaman kaybı.
Aytek S.
27 Ağustos 2019
Usta Yorumcu
Kaan'ın da dediği gibi "ehhh işte" dedim, daha güzel çekilebilirmiş. bir de müzik pek uymamış

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.