Çizgi Ötesi 2017 tr-TR

Çizgi Ötesi (2017)

(Gerilim - Bilim Kurgu)
2017
IMDB
5.3
(11) 4 82 0 5
70
12
İZLEDİM
SONRA İZLE
11 Yorum
IMDB
5.3
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
10 Mart 2018
Bu filmi burada size tavsiye etmeli miyim epey düşündüm ve sonra bir taraf ağır bastı, sonuç olarak işte burada size bu filmi tavsiye ediyorum. Şimdi filmimiz, "ölüm" deneyimini yaşamak isteyen bir grup tıp öğrencisinin yaşadıklarını konu alıyor. Öğrencilerimiz kendilerince bir deney yapıyor ve sonrasında işler pek de tahmin ettikleri gibi gitmiyor... Yukarıda da gördüğünüz gibi bu filmi aranızdan biri izlemem için bana gönderdi. Her ne kadar basit, çerezlik bulduğum kısımları olsa da, filmdeki fikir ve orijinal sahne geçişleri beni yakalamayı başardı şimdi yiğidi öldürüp hakkını yemeyeyim. Üstelik tüm bu olayların yanında bir de gerildim. Vallahi de gerildim. Bu güzel fikir daha iyi işlenebilir miydi? Kesinlike. Fakat bu haliyle de kötü mü? Değil. Imdb puanına takılmayın ve bir gecenizi bu filme ayırın. E hadi tadını çıkarın!

Çizgi Ötesi - Flatliners

filmine yorum yap!
Melisa G.
14 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
İlk yarısı gayet akıcıydı, 1. saati geçtikten sonra ara ara jump scare olması filmi biraz kalitesizleştirmiş. Genel olarak insanların hatalarıyla yüzleşmesi, "kariyer odaklılıktan çıkıp insan gibi yaşamalı" vurgusu iyiydi.
Serkan B.
08 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Etkileyici bir konu, oyunculuklar çok iyi, baştan sona izlettiriyor. Tıp literatürüne takılmazsanız keyifle sonunu getirirsiniz. İyi seyirler.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Çok farklı bir konu bence ve çok güzel işlenmiş. Imdb puanı olayını bir türlü anlayamıyorum, oraya takılmayın.
elif K.
15 Ocak 2021
Çaylak
Film hiç fena değil ama çok da beklenti içinde olmayın derim. İzlenebilir.
Jennifer F.
14 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Film baya iyiydi bence. Gerek konusunun işlenişi gerekse oyuncuları... Ölüm hep bir merak konusu olmuştur zaten. Vicdan azabının ölümden sonra bile peşini bırakmadığını işlemişler aslında sadece ölüm sonrası değil gerçek hayatta yaşadığımız kötü olayların bilinçaltında bizlere aslında neler yaşattığını görüyoruz. Ne zaman vicdan rahatlıyor o zaman daha normal bir yaşam sürebiliyorsun. Aslında asıl olay ölümden sonraki işleyişi görmek değil ölmeden önce başkasına ya da kendimize yaşattığımız kötü bir durum veya olayı nasıl atlatabileceğimizi ve kurtarabileceğimizi göstermek.
SPOILER [GÖSTER]
ayten Y.
24 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
İlk versiyonu çoğu filmde olduğu gibi daha çok sevilse de, bu film de hiç fena değil. İkisini de izlemediyseniz önce bunu izleyin derim.
Resul A.
05 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Filmi yarıda bırakmamak için resmen kendimle savaş verdim! Oyunculuklar ve işleniş bayağı bir vasat. Ölüm anında olanlar konusunda ise, ister gerçek ister bilim kurgu veya fantastik, işlenebilecek onca şey varken sadece insan vicdanına değinmeleri çok yetersiz olmuş. Bir de, şahsen, bu tarz bir filmden beklediğimin aksine, sonlara doğru, başka bir sahne tekniği kalmamış gibi "jumpscare"i dayatmaları da bir o kadar gereksiz. Filmi izleyen birçok kişinin dediği ve konuyu duyar duymaz heyecanlanıp yorumlara göz atanların da, eminim ki, diyecekleri gibi: "Sadece fikir güzel, gerisi boş!".
SPOILER [GÖSTER]
Arşivci
12 Nisan 2020
Sıkı Üye
Bir grup tıp öğrencisi ölümden sonra beyinde nasıl bir olay gerçekleştiğini merak edip, kasten kalplerini durdurup, ölüm deneyimini yaşıyorlar. Ölümden döndüklerinden ise her şey eskisi gibi olmuyor. Filmin ilk bir saati bilim kurgu olarak merak uyandırıyor sonraki kısmı ismi müthiş bir gerilim yarattı bende. Film gayet sürükleyici IMDB puanına aldanmayın, izleyin.
Murat I.
28 Ekim 2018
Çaylak
Nerden bakarsam bakayım bana geçmeyen film. Dedim belki konuyu değişik bakış açısı ile yansıtmıştır o da yok. Oyunculuk iyi olacak dedim ancak o da vasatta kalmış. Bence boş vaktiniz var ve izleyecek başka bir film bulamadıysanız izleyin. başka türlü izlenesi yok gibi geldi bana. İzleyecek olanlar için iyi seyirler.5.0/10
Kazım U.
11 Mart 2018
Sıkı Üye
Bu siteyi keşfetmeden önce izlemiştim bu filmi. bende muallakta kalmıştım ama yazdıklarını okuyunca kafamda bi şeyler oturdu kaan. film gerçekten farklı ve güzel arkadaşlar..
Daha fazla yorum1
flatliners 2017çizgi ötesi filmi 2017flatliners filmi konusuflatliners filmi izleflatliners filmi oyuncularınina dobrev filmleri2017 filmleri2017 film önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleribeyin yakan filmlerbilim kurgu filmleribilim kurgu film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.