Çizgi Ötesi 2017 tr-TR

Çizgi Ötesi (2017)

(Gerilim - Bilim Kurgu)
2017
IMDB
5.3
(16) 4 104 0 5
89
15
İZLEDİM
SONRA İZLE
16 Yorum
IMDB
5.3
BU FİLM
20b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
10 Mart 2018
Bu filmi burada size tavsiye etmeli miyim epey düşündüm ve sonra bir taraf ağır bastı, sonuç olarak işte burada size bu filmi tavsiye ediyorum. Şimdi filmimiz, "ölüm" deneyimini yaşamak isteyen bir grup tıp öğrencisinin yaşadıklarını konu alıyor. Öğrencilerimiz kendilerince bir deney yapıyor ve sonrasında işler pek de tahmin ettikleri gibi gitmiyor... Yukarıda da gördüğünüz gibi bu filmi aranızdan biri izlemem için bana gönderdi. Her ne kadar basit, çerezlik bulduğum kısımları olsa da, filmdeki fikir ve orijinal sahne geçişleri beni yakalamayı başardı şimdi yiğidi öldürüp hakkını yemeyeyim. Üstelik tüm bu olayların yanında bir de gerildim. Vallahi de gerildim. Bu güzel fikir daha iyi işlenebilir miydi? Kesinlike. Fakat bu haliyle de kötü mü? Değil. Imdb puanına takılmayın ve bir gecenizi bu filme ayırın. E hadi tadını çıkarın!

Çizgi Ötesi - Flatliners

filmine yorum yap!
MİHRİ
03 Kasım 2023
Çaylak
Sanırım beğendiğim yanı insanın vicdanının sesini ön plana çıkarmaları oldu... İnsan kendini affedemezse ilerleyemez.
Birgül
02 Nisan 2023
Çaylak
İlk çıktığı zamanlar izlemiştim, Kaan'a katılıyorum daha iyi işlenebilirdi ama bu, filmin kötü olduğu anlamına gelmez. Farklı bir konu ve güzel gidiyor gerçekte denense ne olurdu acaba diye düşünmekten kendimi alamamıştım..
DERYA B.
01 Haziran 2022
Çaylak
Hastaneli gerilim filmlerini beğenenlerdenseniz bu film de tam sizlik :)
ayizim
31 Ocak 2022
Çaylak
Değişik, sıra dışı bir konusu var, dini anlamda bakılmaz ise bence seyredilebilir bir yapım.
Ufuk G
11 Aralık 2021
Konu bakımından farklı ve güzel bir filmdi, ben beğendim sıkıcı değildi.
Mel
14 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
İlk yarısı gayet akıcıydı, 1. saati geçtikten sonra ara ara jump scare olması filmi biraz kalitesizleştirmiş. Genel olarak insanların hatalarıyla yüzleşmesi, "kariyer odaklılıktan çıkıp insan gibi yaşamalı" vurgusu iyiydi.
Serkan B.
08 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Etkileyici bir konu, oyunculuklar çok iyi, baştan sona izlettiriyor. Tıp literatürüne takılmazsanız keyifle sonunu getirirsiniz. İyi seyirler.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Çok farklı bir konu bence ve çok güzel işlenmiş. Imdb puanı olayını bir türlü anlayamıyorum, oraya takılmayın.
elif K.
15 Ocak 2021
Çaylak
Film hiç fena değil ama çok da beklenti içinde olmayın derim. İzlenebilir.
Jennifer F.
14 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Film baya iyiydi bence. Gerek konusunun işlenişi gerekse oyuncuları... Ölüm hep bir merak konusu olmuştur zaten. Vicdan azabının ölümden sonra bile peşini bırakmadığını işlemişler aslında sadece ölüm sonrası değil gerçek hayatta yaşadığımız kötü olayların bilinçaltında bizlere aslında neler yaşattığını görüyoruz. Ne zaman vicdan rahatlıyor o zaman daha normal bir yaşam sürebiliyorsun. Aslında asıl olay ölümden sonraki işleyişi görmek değil ölmeden önce başkasına ya da kendimize yaşattığımız kötü bir durum veya olayı nasıl atlatabileceğimizi ve kurtarabileceğimizi göstermek.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum6
flatliners 2017çizgi ötesi filmi 2017flatliners filmi konusuflatliners filmi izleflatliners filmi oyuncularınina dobrev filmleri2017 filmleri2017 film önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleribeyin yakan filmlerbilim kurgu filmleribilim kurgu film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.