Coda 2021 tr-TR

Coda (2021)

(Dram - Gençlik)
2021
IMDB
8.1
(12) 4 30 0 5
1s 51dk
IMDB
8.1
BU FİLM
5.8b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
10 Şubat 2022

Öncelikle gerçekten inanılmaz bir film izleyeceğinizi söylemek isterim. Aranızdan Aşkın, Fatih ve İrem bu nefis filmi izlemem için göndermişler, kendilerine teşekkür edip konumuza geçiyorum... Film, işitme engelli bir ailenin, işitme engeli olmayan genç kızının yaşadıklarını konu alıyor. Zaten film de adını (Children Of Deaf Adults - İşitme Engelli Ebeveynlerin Çocukları) buradan alıyor. Genç kızımız, içine doğduğu bu sessiz dünyada bir yandan ailesinin ekmek teknesi olan balık tutmaya yardım ederken bir yandan da okulda, kendindeki müzik yeteneğini keşfediyor.. Düşünün; Müthiş bir sesiniz var, fakat aileniz o güzel sesinizi hiç duyamıyor... İşte filmimiz de Ruby ismindeki bu genç kızın, ailesi ve hayalleri arasında yaşadıklarını işliyor. Size burada hep söylediğim gibi; Hem gülümsetip hem de hüzünlendiren, yani izleyicisine birden fazla duyguyu aynı anda ve çok başarılı bir şekilde işleyebilen film çok azdır. İşte bu film de onlardan biri. Muhtemelen bu tür arasında, uzunca bir süre izlediğim en iyi film olarak kalacak. Yorumunuzu aşağıya mutlaka bekliyorum, hadi tadını çıkarın! 

Coda - Coda

filmine yorum yap!
Helinn
23 Nisan 2022
Sıkı Üye
İnanılmaz eğlenceli, dram dolu, çok çok harika bir film. Daha yeni izliyorum keşke bu kadar ertelemeseydim ://
Müjde Ç.
18 Nisan 2022
Annesinin kör olsaydım resim yapardın isyanı! Yaptığı en iyi şeyin ailesi tarafından duyulamıyor olması! Akran zorbalığı! Aşk! Başarı!... Ne ararsan var, harika bir filmdi! ❤️❤️
E.N.A.
16 Mart 2022
Usta Yorumcu
Güzel bir filmdi. Bazen duygularına ve sevdiklerinin yaşadıklarına da sağır kalır insan. Kalbimizle duyduğumuz nice güzel günlere...
Ayfer Y.
09 Mart 2022
Çaylak
Çok tatlı ve nefis bir filmdi. Çoğu yerde güldüm, mutlu oldum çoğu yerde de hüzünlendim.
eray
02 Mart 2022
Usta Yorumcu
Gerçekten nefis bir film. Bu denle etkileyeceğini düşünmezdim kendimde. İyi ki izlemişim.
Kazım U.
01 Mart 2022
Sıkı Üye
Orijinal filmi "La Famille Bélier" de güzel ama bu daha başarılıydı benim için. İçinde hem gençlik var hem de gerçek bi dram. Böyle film az bulunur.
Hazal C.
20 Şubat 2022
Sıkı Üye
Uzuuuuun zamandır izlediğim en iyi filmdi. Babanın malum sahnesine baya güldüm :) Mutlaka izleyin.
Almila Ö.
20 Şubat 2022
Sıkı Üye
Çok ama çok güzeldi. Başroldeki kızda kendimi gördüm ve bu beni filme daha çok bağladı... çok özel bir film. Çok etkiledi beni.
Ayşegül A.
18 Şubat 2022
Sıkı Üye
Bu filmin konusunu başka bir sitede görseydim direkt geçerdim. Sağır, dilsiz, kör engelli konulu filmler beni genelde ''Onlara acımanız lazım'' mesajı verdiği için duyar kasmaya ihtiyaçları olmayan özel insanlara haksızlık gibi geldiğinden iterdi. Her zamanki gibi Kaan tavsiye ediyorsa güzeldir deyip izledim. Filmin yönetmenini tebrik etmek lazım. Duygular çok anlatılmaz o yüzden bende bıraktığı hissi anlatamayacağım. Anlatmaya ihtiyacı olmadığını izleyince siz de anlarsınız. Teşekkürler Kaan içimiz yumuşacık oldu.
Melisa
14 Şubat 2022
Usta Yorumcu
Alt metin çok iyi. Özellikle sahnede yapılan değişiklik beni çok etkiledi. Biraz olsun duyamayan insanların ne hissettiklerini anlama fırsatı buldum, bence çok anlamlıydı.
Daha fazla yorum2
coda film konusucoda filmicoda filmi yorumcoda konusucoda ne demekcoda anlamıcoda film yorumen iyi filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.