Gece Uçuşu 2005 tr-TR

Gece Uçuşu (2005)

(Gerilim - Suç)
2005
IMDB
6.5
(10) 4 25 0 5
20
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
1s 26dk
IMDB
6.5
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
27 Mart 2022

Filmimiz, güzel bir resepsiyonistin, eve dönmek için bindiği uçakta tanıştığı bir adam ile yaşadıklarını konu alıyor. Uçmadan önce tanıştığı bu yakışıklı adam ile farklı konularda sohbet eden kadınımız, kendini birden çok farklı bir dünyanın tam da ortasında buluveriyor. İşte o andan sonra da gerilim ve aksiyonun olduğu çok farklı bir mücadele başlıyor... Öncelikle günümüzden tam 17 yıl önce çekilmiş olan bu filmde, günümüz şartlarına bakıp "Ee şurada neden şöyle yapmadı?" gibi sorgulamalar ile mantık aramayın derim. Sadece gerilim ve yer yer de vurdulu kırdılı sahnelerin olduğu bir olay sürecine tanıklık ediyoruz. 2 başrol de çok iyi oyuncu. Filmin süresi de gayet ideal... Yani beklentinizi çok yukarılarda tutmadan, sürükleyici bir film olarak izlerseniz bu yapımı, beni olduğu gibi sizi de tatmin edebilir. İzledikten sonra yorumunuzu da aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!

Gece Uçuşu - Red Eye

filmine yorum yap!
Gokhankozan
26 Ocak 2023
Sıkı Üye
Bence vasat bir film. Daha iyi filmler varken izlemek gereksiz.
Mehmet Ö.
05 Eylül 2022
Öyle çok ahım şahım bi şey beklemeyin, beklentinizi düşük tutun.
Ayşegül A.
06 Haziran 2022
Sıkı Üye
İzlendiğinize pişman olmayacağınız filmlerden. Hafta sonu sıkılmadan izlenebilir. Çok fazla detay arayıp sorgulamadan izlerseniz tadından yenmez.
Said F.
20 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Başlangıcı çok iyiydi, muhtemelen uçakta geçen senaryolara tutkun olduğum için anca devamında tamamen fantazik öğelerle doluydu..
B
05 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Güzel film. Süreyi kısa tutmaları da iyi olmuş. Konusu da sıkmıyor, güzel, izlenir.
Mert A.
28 Nisan 2022
Sıkı Üye
Eskiden izlemiştim şimdi görünce yorumum bulunsun istedim. Bana sorarsanız film izlenir. 2 başrol de çok başarılı. 2000'li yılların başında çıkan filmlerin kendine has bir rengi, bir havası var fark edenler bilir. İşte tam da o filmlerden. Bence şans verilmeli.
Ayhan B.
11 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Güzel film. Vakit öldürmek için birebir. Televizyonda da oynadı birkaç kez.
Serkan B.
03 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Hoş ve iyi vakit geçirerek izlenebilecek tadında gerilim ve az aksiyonu ile iyi bir film. Usta oyuncu Brian Cox'un kapanışı yapması ile de izlenesi bir yapım.
Defne P.
01 Nisan 2022
Çaylak
Mc Adams'ın güzelliği... diğerinin yakışıklılığı.. güzel film bence.
Mehmet C.
31 Mart 2022
Sıkı Üye
Yıllar önce izlediğim ve 2 başrole de hayran kaldığım bir filmdi. Oldukça heycanlı bir yapım.
Daha fazla yorum0
red eye konusured eye yorumred eye film konusugece uçuşu film konusugece uçuşu konusugece uçusu film yorumgerilim filmi önerileriuçak filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.