Gülümse 2022 tr-TR

Gülümse (2022)

(Gerilim - Korku - Psikolojik)
2022
IMDB
6.6
14
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
6 Yorum
1s 55dk
IMDB
6.6
BU FİLM
2.5b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
03 Mart 2023

Aranızdan KenanAslı Balkan ve Gökmen Dursun'un "Tavsiye Gönder" köşemizden gönderdiği bu film, bir doktorun muayene sırasında 'travmatik' bir olaya şahit olmasını ve sonrasında yaşananları konu alıyor. Doktorumuz yaşadığı bu etkileyici ve bir o kadar da korkutucu olaydan sonra bazı garipliklerle de karşılaşmaya başlıyor ve işte film de bizi temposunu arttırarak sonuna kadar gererek götürmeyi başarıyor... Öncelikle 'gülümseme' gibi bir ögeyi 'korku' filminde işleme fikri ilk kez kimin aklına geldiyse onu tebrik etmek istiyorum. Temeldeki bu fikri ciddi anlamda beğendim. Ha mantıksız şeyler var mı? Var.. "Jump Scare" dediğimiz beklenmedik anda aniden ekrana çıkan şeyler görüyor muyuz? Evet... Fakat yine de tüm bunlara rağmen film beni hem germeyi, hem de yer yer korkutmayı başardı. Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!

Gülümse - Smile

filmine yorum yap!
Ayhan B.
27 Mart 2023
Usta Yorumcu
It Follows'ın herkes tarafından izlenir tarzını yapmışlar. Film bütünüyle iyi izlenir. Sonu aşırı efekt olduğu çok belli daha iyi olabilirdi..
Büşra Ö.
19 Mart 2023
Çaylak
Klişelerden uzak farklı bi konuyu işlediği için sevdim ve birkaç yerde baya, gerildim bence devam filmi de gelir.
Umur E.
10 Mart 2023
Usta Yorumcu
Germeyi başaran güzel bir film. Konusu falan da hoşuma gitti.
Hazal C.
04 Mart 2023
Sıkı Üye
1-2 sahnede aklım çıktı. Filmi izledikten sonra ilk birkaç gün yüzüne baktığım insanları sinir bozucu şekilde gülümserken hayal ettim. Bu bile filmin ne denli etkileyici olduğunu gösteriyor. Ben sinemada izlemiştim. Bence izleyin.
Aslı B.
03 Mart 2023
Çaylak
Korku filmlerini çok severim bu filmi de hemen tavsiye olarak göndermiştim izlenir, yabana atılacak bir film değil, tabi meraklısına... Benim gibi korkuseverseniz izleyin.
Mustafa
03 Mart 2023
Usta Yorumcu
Jump Scare olayını bir tık abartmış ortalama gerilim filmi. Beklentinizi yüksek tutarsanız filmi pek beğenmeyebilirsiniz. Ayrıca çok mantık da aramayın :)
smile film konususmile filmismile filmi yorumsmile film yorumlarısmile gülümse filmigülümse filmi konusuen yeni korku filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.