Hachiko 2009 tr-TR

Hachiko (2009)

(Dram)
2009
IMDB
8.1
(25) 4 165 0 5
164
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
25 Yorum
IMDB
8.1
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
30 Ocak 2018
Filmimiz, bir profesör ile bir köpeğin dostluğunu anlatıyor. Profesör, bir tren istasyonunda henüz yavru olan köpeği buluyor ve onu sahipleniyor. Tabi bir yandan da eşinin baskıları ile de başa çıkmaya çalışıyor. Fakat zaman geçtikçe bu köpek ile profesörümüzün arasında inanılmaz bir bağ oluşuyor. Köpek, yani Hachi kısa zamanda kendisini tüm aileye de sevdirmeyi başarıyor. Konu buraya kadar gayet saf ve sevgi doluyken, kader oyunlarını oynuyor ve filmin o sıcak havası yerini birden hüzne bırakıyor... Siz yabancı değilsiniz, bu film beni epey sağlam ağlattı. Muhtemelen sizi de sarsacak. Ayrıca, zaten filmin sonunda da göreceksiniz gerçek Hachiko'yu ama gözleriniz nemli olacak o yüzden belki görüp anlayamazsınız diye söyleyeyim, filmimiz tamamen gerçek bir hikayeye dayanıyor. Peçetenizi yanınıza alın ve bu harika filmin tadını çıkarın!

Hachiko - Hachiko: A Dog's Story

filmine yorum yap!
EBU ALENDER
19 Ekim 2021
Çaylak
Bir köpeğin sadakati, ağlamamak elde değildi, çok keyifliydi izlemesi..
yağız şimşek
14 Ağustos 2021
Çaylak
Çok duygu dolu bir filmdi. Ağlamadım ama gözlerim de dolmadı diyemem. Gerçekten çok duygulu bir insan değilim ve gözlerimin dolduğu filmler de sayılıdır. Bu film de artık onlardan biri benim için.
Zeynep K.
07 Haziran 2021
Bu filmi her izleyişimde ağlıyorum. Hayvanların bu kadar vefalı oluşu beni hep duygulandırıyor.
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Ah ne güzel ağladım bu filmde. Şu yaşıma kadar bir köpek besleyemedim ya bana da yazıklar olsun. Efsane film. Direkt izleyin.
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Bir hayvanın dostluğuna kalbimi bırakırım. Bu filme de kalbimi bıraktım. Filmin her dakikasında o köpeğe sarılıp ağlamak istedim, sen nasıl güzel bi filmsin ya kesinlikle izleyin!
Eray
19 Ekim 2020
Sıkı Üye
Ağlamak istemiyorsanız izlemeyin, gerçekten çok güzel.
Jennifer F.
13 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Kaç kere izlediğimi hatırlamıyorum ama her seferinde ağladığımdan adım gibi eminim hayatımda izlediğim en anlamlı en mantıklı filmdi. İnsanlara sadakati ve dostluk kavramlarını öğreten bir film kesin izleyin derim pişman olmazsınız. Bu arada filmde anlatılan olaylar Japonya'da gerçekleşmiş. Gerçek hayatta da Hachi gibi bir küçük dostumun olmasını çok isterdim ama hangimiz o kadar şanslıyız ki...
Tuana E.
26 Temmuz 2020
Çaylak
Çoook güzeldi! Duygulandım. Kesinlikle izleyin derim :)
Gökçen Y.
27 Haziran 2020
Usta Yorumcu
Çocuğunuz varsa beraber izleyin, benimkiler bayıldı..
Fatma A.
15 Haziran 2020
Normalde hiçbir filmi tekrar açıp izleme gereği duymadım. Fakat bunu 2. kez izledim, sanırım yine izlerim. Her seferinde gözyaşı dökeceğimi bile bile.
Daha fazla yorum15
hachiko filmi konusuhachiko gerçek hikayesihachiko yorumlarhachiko izleköpek filmlerihayvan konulu filmlerhayvan filmleribaşrolünde köpek olan filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.