Hachiko 2009 tr-TR

Hachiko (2009)

(Dram)
2009
IMDB
8.1
(28) 4 212 0 5
211
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
28 Yorum
IMDB
8.1
BU FİLM
18b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
30 Ocak 2018
Filmimiz, bir profesör ile bir köpeğin dostluğunu anlatıyor. Profesör, bir tren istasyonunda henüz yavru olan köpeği buluyor ve onu sahipleniyor. Tabi bir yandan da eşinin baskıları ile de başa çıkmaya çalışıyor. Fakat zaman geçtikçe bu köpek ile profesörümüzün arasında inanılmaz bir bağ oluşuyor. Köpek, yani Hachi kısa zamanda kendisini tüm aileye de sevdirmeyi başarıyor. Konu buraya kadar gayet saf ve sevgi doluyken, kader oyunlarını oynuyor ve filmin o sıcak havası yerini birden hüzne bırakıyor... Siz yabancı değilsiniz, bu film beni epey sağlam ağlattı. Muhtemelen sizi de sarsacak. Ayrıca, zaten filmin sonunda da göreceksiniz gerçek Hachiko'yu ama gözleriniz nemli olacak o yüzden belki görüp anlayamazsınız diye söyleyeyim, filmimiz tamamen gerçek bir hikayeye dayanıyor. Peçetenizi yanınıza alın ve bu harika filmin tadını çıkarın!

Hachiko - Hachiko: A Dog's Story

filmine yorum yap!
Bülent K.
06 Ekim 2022
Usta Yorumcu
Kızımla izledim ve ağladığımı görmemesi için çok uğraştım...
Mustafa
28 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Bu filmi şimdiye kadar izlemediğin için kendime kızgınım. Bu nasıl bağlılık, nasıl bir sadakattir insan ne diyeceğini bilemiyor. Bu filme dislike atan da büyük kalpsizdir.
widight
03 Kasım 2021
Sıkı Üye
Bazı insanlarda olmayan sadakati sağ olsun Hachiko sahibine yıllarca gösterdi... Filme Puanım: 9/10
EBU ALENDER
19 Ekim 2021
Çaylak
Bir köpeğin sadakati, ağlamamak elde değildi, çok keyifliydi izlemesi..
Yağız Şimşek
14 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Çok duygu dolu bir filmdi. Ağlamadım ama gözlerim de dolmadı diyemem. Gerçekten çok duygulu bir insan değilim ve gözlerimin dolduğu filmler de sayılıdır. Bu film de artık onlardan biri benim için.
Zeynep K.
07 Haziran 2021
Bu filmi her izleyişimde ağlıyorum. Hayvanların bu kadar vefalı oluşu beni hep duygulandırıyor.
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Ah ne güzel ağladım bu filmde. Şu yaşıma kadar bir köpek besleyemedim ya bana da yazıklar olsun. Efsane film. Direkt izleyin.
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Bir hayvanın dostluğuna kalbimi bırakırım. Bu filme de kalbimi bıraktım. Filmin her dakikasında o köpeğe sarılıp ağlamak istedim, sen nasıl güzel bi filmsin ya kesinlikle izleyin!
eray
19 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Ağlamak istemiyorsanız izlemeyin, gerçekten çok güzel.
Jennifer F.
13 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Kaç kere izlediğimi hatırlamıyorum ama her seferinde ağladığımdan adım gibi eminim hayatımda izlediğim en anlamlı en mantıklı filmdi. İnsanlara sadakati ve dostluk kavramlarını öğreten bir film kesin izleyin derim pişman olmazsınız. Bu arada filmde anlatılan olaylar Japonya'da gerçekleşmiş. Gerçek hayatta da Hachi gibi bir küçük dostumun olmasını çok isterdim ama hangimiz o kadar şanslıyız ki...
Daha fazla yorum18
hachiko filmi konusuhachiko gerçek hikayesihachiko yorumlarhachiko izleköpek filmlerihayvan konulu filmlerhayvan filmleribaşrolünde köpek olan filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.