Oyun 2017 tr-TR

Oyun (2017)

(Gerilim - Korku)
2017
IMDB
6.7
(18) 3 88 0 5
58
30
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
IMDB
6.7
BU FİLM
27b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
12 Ocak 2018

Film, ilişkilerine biraz heyecan kazandırmak amacıyla ıssız bir göl evine giden çiftimizi ve sonrasında yaşananları konu alıyor. Kendileri için çılgın fikirleri olan adamımız, eşini yatağa kelepçeliyor fakat birkaç dakika sonra da hayatını kaybediyor. İşte tam da o andan sonra film boyunca o çaresiz kadının bu durumla ve geçmişiyle verdiği mücadeleye tanık oluyoruz... Bazı sahnelerde çok fazla gerildiğimi hatta korktuğumu söyleyebilirim. Hatta kanlı bir sahne var ki beni benden aldı... Gerilim dolu, üzerinizde etki bırakacak filmlerden. Tüm sorularınızın cevap bulacağı sonunu da kaçırmayın derim. Hadi tadını çıkarın!

Oyun - Gerald's Game

filmine yorum yap!
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Çok gerilim filmi izledim ama bu film hakikatten gerim gerim gerdi.
Serkan B.
17 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Orta şiddette gerilim, ancak çok doyurucu bir film demek diğerlerine haksızlık olur. Vakti bol olanlar için.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Gerim gerim gerilmelik bir filmdi, bazı arkadaşları çok sıkabilir ama beni hiç sıkmadı. Bazı yerlerde rahatsız edici sahneler de var.
Nazlı Ç.
04 Mart 2021
Sıkı Üye
Bazı sahneler hariç gerilmekten çok, nasıl kurtulacak? merağıyla izledim. Farklı yönlere değinilmesiyle de iyice sardı beni film bence güzeldi. Nasıl son olsun isterdim bilmiyorum ama bittiğinde sonu için sadece ufak bi tatminsizlik yaşadım.
Cem G.
28 Şubat 2021
Çaylak
Tam anlamıyla gerilimi hissettirecek bir filmdi. Şurada yazan konunun dışında o kadar çok konuya değindi ki. Ne oldu nasıl oldu diye sürekli ağzımız açık kaldı. Başı farklı sonu çok daha farklı bir film. Sizi ordan oraya götürecek konulara giriyor.
aladij ü.
20 Şubat 2021
Tek mekan filmi ama farklı kurgusu ile odağınızı hiç dağıtmıyor, başarılı bir gerilim.
Dark
06 Kasım 2020
Çaylak
Çok farklı bir kurgusu var. Sıkmıyor ve içine çekiyor film.
Tuanna C.
14 Eylül 2020
Sıkı Üye
Kurgusu muazzam bir filmdi. Herkesin kaldıracağı bir film değil ama kesinlikle öneriyorum.
ayten Y.
15 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Etkileyici ve garip kurgulu bir filmdi. Garip diyorum çünkü film boyunca olanlar ve son bağımsızdı. Mesela mektubu kendi gençliğine yazması garip geldi ve kadının psikolojisinin o geceden sonra gerçekten bozulduğunu düşündürttü bana. Veya hırsızdan niye bu kadar korktuğunu anlamadım. Yani hırsız olduğunu bildiği halde mahkeme salonunda hakimin önünde onu görünce rahatlaması, ki tutuklandığı için değil bence tekrar gördüğü için, bana garip geldi. İnsana bazı şeyleri sorgulatıyor, duygu karmaşası yaşıyorsunuz. Kadına acıma, babasına nefret, korku ve hele o elini kediyi sahnede sizi daha fazla korkutuyor 'ben olsam yapabilir miydim?' diye.
İzleme önerisi vermeyeceğim zaten Spoiler dolu olduğu için, eğer buraya okuyan varsa filmi izlemiştir ama ben izlediğime pişman değilim. Size az da olsa farkındalık kazandırabilecek bir film.
SPOILER [GÖSTER]
Yigittheripper
02 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Klasik bir Netflix filmi. Senaryo zayıf. Bitse de gitsek kafasında boş muhabbetler ile doldurulmuş. Geriyor mu desen hayır, merak uyandırıyor mu desen hayır, kesinlikle zaman kaybı. Bunun yerine gidip Prison Break'e 5. kez başlasaymışım keşke...
Daha fazla yorum8
en iyi netflix filmlerinetflix film tavsiyelerinetflix film önerilerinetflix filmlerikorku filmi önerilerigerilim filmi önerilerigerilim filmleri netflix

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.