Sully 2016 tr-TR

Sully (2016)

(Dram - Biyografi)
2016
IMDB
7.5
(8) 5 80 0 5
80
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
8 Yorum
IMDB
7.5
BU FİLM
5.1b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
02 Aralık 2017
Size Tom Hanks'li, su gibi akıp gidecek nefis bir film getirdim. Yalnız bir sorun var. Yıllar önce izlediğim ve size de buralarda daha önce tavsiye ettiğim başrolünde Denzel Washington'ın olduğu ''Flight'' filmini hatırlayın. Sully'yi izlemeden çok önce gelen fragman ve konu gibi bilgilere bakınca da çok şaşırmıştım. Bir uçak ve önceleri kahraman gibi anılırken zamanla şüphe oklarının üzerinde biriktiği bir pilot. Bu konuyu iki filmimiz de biraz farklı şekillerde işliyor. Hem de taş gibi oyuncularla. Üstelik iki film de araştırdığım kadarıyla gerçek olaylara dayanıyor. Fakat şunu söyleyebilirim iki yapım da nefis. Konuları bu kadar benzer olup da ikisini birden sevdiğim film çok nadirdir. Bu iki film de benden tam notu kaptı. Vurdulu kırdılı bol aksiyonlu sahneler aramayın. Kendinizi saçlarına ak düşmüş olgun ve birikimli pilotumuz Tom Hanks'in güvenli kollarına bırakın. Görsel efektleri ve ilerleyişi açısından su gibi bir film izleyeceksiniz, e tabi yer yer de gerilip şaşıracaksınız. Tadını çıkarın.

Sully - Sully

filmine yorum yap!
Küb
08 Haziran 2021
Çaylak
Böyle bir olayı farklı açıdan izlemek gerçekten çok güzel. Olayın gerçek olması da filmi daha güzel kılmış. Oyunculuklara ve yönetmenimize denecek bir şey yok zaten, Tom Hanks ve Clint Eastwood keşke hiç yaşlanmasa(ydı)...
Eray
29 Mart 2021
Sıkı Üye
Evet bu filmde de Tom Hanks abimiz, soğuk kanlı ve zekice hareketleriyle bir Pilotu çok iyi oynamış. Takdire şayan bir oyunculuğuyla yine çok güzel bir iş çıkarmış.
ayten Y.
24 Aralık 2020
Usta Yorumcu
Bazen insan faktörünü negatif etkileyici olarak görsek bile bu filmde aslında bu negatifliğin bile yine insan faktörü ile dengelenebileceği görülmüştür. Linç kültürünün ve sürü psikolojisi ile insanları suçlama eğiliminin tehlikelerini ve pilotluğun zorluğunu da gösteren çok iyi bir film. Aksiyon dolu değil ama ilgiyi üzerinde tutmayı başarıyor.
eowyn
21 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Gerçekten güzel bir filmdi efektler falan iyiydi ama bence Tom Hanks biraz donuk oynamış.
Akif Feyzioğlu
27 Mayıs 2020
Sıkı Üye
Tom Tanks kötü filmde oynamaz. Tom Hanks varsa düşünmeden izleyin. Ortalamanın üzerinde, izlenebilir ve sürükleyici bir film.
Yigittheripper
09 Nisan 2020
Usta Yorumcu
Hudson mucizesini anlatan harika ötesi bir filmdi. Benim gibi uçak meraklısıysanız bundan iyi uçak filmi bulamazsınız ve Tom Hanks sen nasıl bir oyuncusun be adam!
Miraç I.
28 Mart 2020
Usta Yorumcu
Tom Hanks'in olduğu bir filmin kötü olduğunu daha görmedim. Mutlaka izleyin.
Umut Ö.
07 Temmuz 2018
Sıkı Üye
Mevzu bildiğiniz gibi pilot uçağı suya indiriyor. Bilmediğiniz kısım ise bu filmde , güzel film .

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.