Zamanda Aşk 2013 tr-TR

Zamanda Aşk (2013)

(Fantastik - Romantik)
2013
IMDB
7.8
(28) 4 152 0 5
146
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
28 Yorum
IMDB
7.8
BU FİLM
15b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
30 Aralık 2017

Dünyanın en farklı ve en tatlı filmi bu olabilir. Hatta bakın şimdi bu filmi izlemeniz için tek bir soru cümlesi ile sizi ikna edeceğim; ''Ya yatak odanızdaki elbise dolabının içine girip gözlerinizi kapattığınızda zamanı geriye alabiliyor olsaydınız?''... Şimdiden filme daldınız değil mi? Belki şu an bunları bile okumuyorsunuz hatta, burada lotoyu kazanacak şanslı numaraları yazsam hiç biriniz zengin olamayacak mesela... Neyse hala okuyanlar vardır umuduyla sorayım; ''Peki ya zamanda bir şeyleri değiştirdiğinizde başka şeyler de buna bağlantılı olarak değişiyor olsaydı?''... Tatlı bir gizem var değil mi... İşte ben de tam olarak buna vuruldum. Tabi bir de kahkülleri ile masum masum bakan Rachel McAdams'a... Aşk, fantastik, farklı bir dünya, her şey nefis bir şekilde filme sokulmuş. Hadi tadını çıkarın!

Zamanda Aşk - About Time

filmine yorum yap!
selin ç.
29 Eylül 2021
Çaylak
Çok tatlı ve her izlediğimde içimi mutlulukla dolduran bir film.
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Ben erkek oyuncuyu pek sevmediğimden filmide pek sevemedim. Romantik komedi sevenler izleyebilir.
Saliha E.
24 Ağustos 2021
Çaylak
Keyifle izlediğim bir film oldu, kesinlikle şans verin.
Melisa G.
22 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Gününüzü güzelleştirecek iç ısıtan bir film. 2 saatlik bu filmin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sahneler oldukça keyifli, yer yer güldüren, sonuna doğru da hüzünlendiren bir yapım. Kısaca birçok duyguyu yaşatan bu filme vakit ayırın.
Helin Sak
07 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Çok keyifliydi. İzleyip asla pişman olmayacağınız bir film. Filmin bir kısmı eğlenceliyken bir kısmı da hüzünlü. Sonlarına doğru verdiği mesajı da sevdim.
emRe
17 Mayıs 2021
Çaylak
İzlediğim nadir güzel filmlerden. Zamanda yolculuk filmlerini seviyorsanız kaçırmayın derim.
Tahaa K.
17 Mayıs 2021
Çaylak
Arkadaşlar bu film beni çok etkiledi aynen şöyle oldu; Tam yeni ayrılmıştık, tavsiye üzerine netten bunu açmıştım. Ayrılmasaydık yine izlerdim, etkilerdi, yani her türlü etkiliyor. Oldukça sakin güzel bir film. Bu tür hikaye anlatım tekniği kullanan filmler güzel oluyor. Bence kararsız kaldıysanız seyredin.
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Sıkılmadan izlenebilen çok tatlı, pamuk gibi bir romantik film.
silentnotes
20 Ocak 2021
Çaylak
Romantik film severlerin çok seveceğine inandığım bir film. Konusu zamanda yolculuk ama pek üstünde durulmamış, oyunculuklar zaten mükemmel, gereksiz uzatılan sahneleri var ama verilmek istenen mesaj çok hoş, çekimler ve sinematogrofisi çok başarılı.
Tuanna C.
10 Ocak 2021
Sıkı Üye
Harikaydı gerçekten. Hiç sıkılmadan izledim. Beni çok etkiledi :')
Daha fazla yorum18
about time konusuabout time izleabout time yorumabout time yorumlarabout time oyuncularzamanda yolculuk filmlerizaman yolculuğu filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.