Zamanda Aşk 2013 tr-TR

Zamanda Aşk (2013)

(Fantastik - Romantik)
2013
IMDB
7.8
(32) 4 172 0 5
166
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
32 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
30 Aralık 2017

Dünyanın en farklı ve en tatlı filmi bu olabilir. Hatta bakın şimdi bu filmi izlemeniz için tek bir soru cümlesi ile sizi ikna edeceğim; ''Ya yatak odanızdaki elbise dolabının içine girip gözlerinizi kapattığınızda zamanı geriye alabiliyor olsaydınız?''... Şimdiden filme daldınız değil mi? Belki şu an bunları bile okumuyorsunuz hatta, burada lotoyu kazanacak şanslı numaraları yazsam hiç biriniz zengin olamayacak mesela... Neyse hala okuyanlar vardır umuduyla sorayım; ''Peki ya zamanda bir şeyleri değiştirdiğinizde başka şeyler de buna bağlantılı olarak değişiyor olsaydı?''... Tatlı bir gizem var değil mi... İşte ben de tam olarak buna vuruldum. Tabi bir de kahkülleri ile masum masum bakan Rachel McAdams'a... Aşk, fantastik, farklı bir dünya, her şey nefis bir şekilde filme sokulmuş. Hadi tadını çıkarın!

Zamanda Aşk - About Time

filmine yorum yap!
Nigar Ş.
27 Ocak 2022
Filmin başlarında çok sarmasa da sonlara doğru filme tam anlamıyla aşık oldum, içinde sadece aşk teması olmayan sonunda beni ağlatan çok etkileyen bir filmdi. Yorumda da yazdığı gibi içinde aşk, fantastik bir dünya var ve izlerken keyif veriyor.
Beyza Y.
01 Ocak 2022
Sıkı Üye
Yani İzlenir fena olmayan bir aşk filmi ama çok daha iyi filmler var, bence onların arasında sona bırakılan bir film olmalı.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Kelebek etkisi tadında bir film daha. Eğlendirir, keyif verir ama bir baş yapıt elbette değil.
selin ç.
29 Eylül 2021
Çaylak
Çok tatlı ve her izlediğimde içimi mutlulukla dolduran bir film.
Buket D.
30 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Ben erkek oyuncuyu pek sevmediğimden filmide pek sevemedim. Romantik komedi sevenler izleyebilir.
Saliha E.
24 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Keyifle izlediğim bir film oldu, kesinlikle şans verin.
Melisa
22 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Gününüzü güzelleştirecek iç ısıtan bir film. 2 saatlik bu filmin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sahneler oldukça keyifli, yer yer güldüren, sonuna doğru da hüzünlendiren bir yapım. Kısaca birçok duyguyu yaşatan bu filme vakit ayırın.
Helinn
07 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Çok keyifliydi. İzleyip asla pişman olmayacağınız bir film. Filmin bir kısmı eğlenceliyken bir kısmı da hüzünlü. Sonlarına doğru verdiği mesajı da sevdim.
emRe
17 Mayıs 2021
Çaylak
İzlediğim nadir güzel filmlerden. Zamanda yolculuk filmlerini seviyorsanız kaçırmayın derim.
Tahaa K.
17 Mayıs 2021
Çaylak
Arkadaşlar bu film beni çok etkiledi aynen şöyle oldu; Tam yeni ayrılmıştık, tavsiye üzerine netten bunu açmıştım. Ayrılmasaydık yine izlerdim, etkilerdi, yani her türlü etkiliyor. Oldukça sakin güzel bir film. Bu tür hikaye anlatım tekniği kullanan filmler güzel oluyor. Bence kararsız kaldıysanız seyredin.
Daha fazla yorum22
about time konusuabout time izleabout time yorumabout time yorumlarabout time oyuncularzamanda yolculuk filmlerizaman yolculuğu filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.