Vakit Varken 2022 tr-TR

Vakit Varken (2022)

(Dram - Romantik)
2022
IMDB
6.6
11
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
6 Yorum
1s 48dk
IMDB
6.6
BU FİLM
2.8b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
31 Mart 2023

Aranızdan Fatma'nın tavsiyesiyle izlediğim bu film; "Hayat, siz plan yaparken başınıza gelenlerdir.." mottosunu nefis bir şekilde işliyor. Filmimiz, işkolik bir aile babasının bir doğum gününde yaşamaya başladığı 'zamanda atlama' konusunu işliyor. Adamımız 1 günde 1 yıl yaşamaya başlayınca önce hafiften bir çıldırsa da sonrasında bazı şeyleri de sorgulamaya başlıyor... Öncelikle 'çerezlik' olmasına rağmen beni kendinde tutup bir şeyleri sorgulatmayı başardı bu film. İçinde hem aile, hem hayata dair farkındalıklar, hem 'sevgi' hem de kıyısından köşesinden bir zamanda yolculuk teması var... Eğer sakin, dingin atmosferini aşıp sonuna kadar izlerseniz, film bittiğinde bir 10 dakika şöyle kendi hayatınızı sorgulayıp, duvara dalıp düşüneceğinize eminim... Kendimden biliyorum... Yorumunuzu aşağıya mutlaka bırakın, hadi tadını çıkarın! 

Vakit Varken - Era Ora

filmine yorum yap!
rıdvan K.
28 Mayıs 2023
Sıkı Üye
Akşam akşam dert sahibi oldum :) Dram ile hafta sonu tadı arasında.
Ahmet Ç.
21 Mayıs 2023
Sıkı Üye
Daha şimdi izledim, çok güzeldi, zamanın ne kadar hızlı akıp gittiğini çok iyi anlatıyor.
mahmut G.
20 Mayıs 2023
40 yaş altındakilerin izlemesi gereken bir film. Çünkü hayatlarını değiştirebilirler. 40 yaş üstündekiler zaten bu filmi biliyorlar ama yine de bir şansları daha olabilir.
Ayfer Y.
06 Mayıs 2023
Sıkı Üye
Film izledikten insan gerçekten sorguluyor kendini.. Bazen yetişmek isteyip de yetişemediğimiz, plan yaparken neleri kaçırdığımızı çok iyi sekilde işlenmiş. Çok nefis bir film, izlerken hem keyif veriyor hem de hayatı sorgulatıyor.
Pinkmoon
10 Nisan 2023
Çaylak
Film bence bir şans vermeye değer, önce şaşırtıyor ne oluyor diye sonraysa akıp gidiyor. Beni çok etkiledi, bazen geçen giden zamanda çok şey kaybediyoruz geri dönmek istesek de dönemiyoruz... İyi seyirler.
Yasemin B.
02 Nisan 2023
Çaylak
Kaan'ın tavsiyesiyle izledim. Çok tatlı bir filmdi. Konu olarak benzerleri çok da işlenmiş bir konu gibi görünse de, bu şekilde işlendiğini hiç görmemiştim. Sonda hikaye bir şekilde başa sarar mı ve tüm bunları yeniden yaşaması için bir fırsatı olur mu diye bekledim ama tabii olmadı ve bence böyle olması çok daha anlamlı kılmış hikayeyi. Nihayetinde hayatta da geri sar diyemiyoruz ;) İtalyanca film önerisi olduğu için yeniden teşekkürler.
SPOILER [GÖSTER]
era ora konusuera ora film yorumvakit varken film konusunetflix filmlerien yeni netflix filmlerizamanda yolculuk filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.